Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát nagyon mivel még csak 16 éves vagyok és még azért vigyázok magamra és még csak kedd óta van meg szóval szoknom kell, de nézz át az rs forumra van ott pár kép rólam azért szerintem egész jó elsöre
Hát te meg végképp későn jöttél
akkor rólam sincs kép, ugye?
mert a farmer miatt nem tudod letenni a térded! és ezért vissza kell fognod magad a kanyarokban!
Az a baj hogy későn jöttél és akkor már elmentek a fotósaim
Nagyon óvtad a kis Suzit
Nem hiszem el hogy megelözöl!
ja, azzal a lendülettel el is mentem szántani videóra is van véve. Annyira szögletes már a gumim széle hogy ahogy a szokásosnál jobban megdöntöttem a motort, hírtelen megbillent aztán azt hittem perec lesz vagy valami.
Meg látjuk.1 pár képet hozzám vághatnál mert én nem találok sehol!
Tőlem kaphatsz bármiet van 150 kép
AMugy meg még meleg ido van es egy közös gurulás az sütemény lenne de ha nem akkor solozok majd
A képek között.Én nam találtam.Meg valami vasmotort említett de azon se találtam.Amúgy jól le aláztál.
ezen az oldalon?
Tomtattoék azt mondták hogy van egy csomó Kakucs motoros kép ezen az oldalon.Hol van?
Jó ötlet.Szerintem csak jövőre.
Kéne szervezni egy közös gurulást egy Mátrásat nem?
Én kint maradtam végig.Nagyon el fáradtam
a legalacsonyabb árú CBR125-ös amit a használt-piacon találhatsz, az 330ezer forint.
Télleg rendes fej, van egy olyan kézzel nyomós-tölcséres duda a motorján, nagyon hülye hangja van, lekörözéskor, van mikor csak azt hallom: töf-töf, és már be is bujt a pali a hónom alatt:)
szombaton volt valaki kakucson?
én azért meggondolnám:
(4t ez is csak erősebb,sztem szebb legalábbis képről aztán majd meglátjuk )
http://www.yamaha-motor-europe...
jóarc lehet
Sziasztok!
A közeljövőben tervezem megvenni az eslő motoromat, de egyenlőre pénzem sincs rá, és azt sem tudom, hogy milyet akarok, viszont a cbr 125 piszkosul megtetszett. Mind kinézetre, minde motorikusan. A vásárlást valószínűleg csak jövőre ejtem meg, de azért érdekelne, hogy szerintetek mennyi az a legalacsonyabb ár, amit egy használt cbr-ért kifoghatok (az új az kizárva)?
Előre is köszi a segítségetekért.
Nagyon jo volt ma a kakucsring egész jól ment nekem is az új paripával Ákos végülis még maradtál vagy már nem merted bevállalni?
A cbr sose lesz olyan erős mert az 4t a 30 ló körüliek meg 2t.De ha 4t cébéert veszel akkor nemkell 2hetente széttrámolni és javítgatni,és 5percenként a benzinkútra járkálni se kell
Szal lényegében praktikusabb ebből a szempontból.Mire akarod használni?Ha rendbontásra kell,állatkertet csinálni a városból akkor inkább vegyél 2t olasz 125öst.De mondom nemlesz mellette nyugott perced mert nekem sincs,sajna mindig van rajta mit csinálni
Nemrossz a cbr se csak számolj vele hogy vannak olyan faszok akik 1folytába leszólják.
JA és mégvalami!HA 2t 125ös nellett döntesz és az folytott 11kw-os akkor sokkal jobban jársz ha veszel inkább cbr 125öst Mert nagyjából ugyanúgy megy ,újabb és 4t.

Sok sikert hozzá
Kedves Mindenki!

Pár kérdéssel fordulnék a fórumhoz...azaz hozzátok. Elég zöldfülű vaok még ezen a honlapon és a fórumon.
Első kérdésem az lenne,hogy szerintetek ha az ember 125ös "speed darálót" szeretne venni akkor milyet is érdemes. Mert pl az olasz gépekről rosszat is jót is hallottam már.....de erről a Honda CBR 125ről nem sokat.
Mi a véleményetek ha vennék akkor milyet lenne érdemes? cagiva? honda? aprilia?
Aztán, másik kérdésem...egykét eladó motornál láttam pár apriliát ahol a lóerők száma túlnyomóan több mint a CBR 125é....gondolom a gyári 14-15Le a folytások kivételével és egyéb más dolgokkal növelhető 30 fölé is.... javítsatok ki ha tévedek!

Válaszotokat előre is köszönöm:) az úr legyen veletek:P