Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

látom ugyanolyana gépünk ! az enyémmel jobbanjártál vona amúgy
egyébként mennyiért vetted?
valaki megvehetné amúgy a motoromat ! télére kéne vmi endúrró megint

CBR 550.000 HUF
Doky: Köszi az infót, megnyugodtam :-) Jah, láttam az előző cbr-ednek UGL volt a rendszáma...nekem is az

Faisst: , nem mindegy. Akkor 8 km/h-val több lesz az utazóm Amúgy most van megváltoztatva, én csak vissza szeretném állítani a gyárira.

Z3: Igen, használtan vettem. 2005. júliusi, 7086 km-rel...bár az elmúlt 5 napban beletettem még 600 km-t
persze a kőműves munka is kemény aláírom
tyt ahhoz kell ügyeség hogy kivegyél egy swift motort a kocsiból úgy hogy ne csúszon szét a féltengely és össz vissz 2 ember és akkor a többi ott okoskodik "tartsad ... most jobbra nem balra" igazi csapatmunka volt nyáron
szép napot kívánok mindenkinek már régen voltam fent
Tyt a jómunkásember
nyugi, biztosítlak, frissbetonnal teli talicskát sokkal szarabb süppedős homokban tolni. főleg 35fokban :)
Mindez 35 fokos kánikulában az igazi, kb úgy, mint ahogy egy hoszabbító összecsomósodásának is 50méter felett kezd értelme lenni:)
most se a perec viselte meg leginkább hanem az hogy a pálya egyik legtávolabbi pontjáról kellett visszatolni a motort a homokban. Ha már tolt valaki biciklit homokban az eltudja képzelni hogy milyen lehet egy majdnem 200 kilós motorral bemutatni ugyanezt a mutatványt.
A legjobbakkal is megesik, aki meg olyan kamikáze mint Pedróza, azzal pláne!:)
Multkor nálunk egy délelőtt alat 7, azaz hetes darab perecelést sikerült abszolválnia, ebből hármat verseny közben, de még így is negyedik lett!:)
akkor szutyok volt a pályán...
a legjobbakkal is megesik Neki is elment egyszerűen a hátulja
igazából annyival se mentem szerintem...
80-90 körül mehettem...nem siettems ehova..bal kezem az ülésen..és lájtosan döcögtem..élveztem a napsütést
nem gáz hogy 110et mész autópályán?nem akarnak lelökni meg hasonlók?
Gabi esett? kakucson? .
szerintem meg igen
nekem ma pl fingom nem volt hogy mennyivel mentem az m7 esen..mivel nincs kilóméteróra az exc-n...
de érzésem szerintem olyan 113,5 lehetett...kéne áttételezni hogy mennyen 114 et...
Most volt nálam Pedróza, általam köszöni ismét, hogy segítettél összeszedni a darabkákat, amikor kisiklott kakucson a villamos:)
(nsr250)
grat....használtan vetetd?
azé nem...
nem mind1 hogy 122 vagy 130?
de akkor nem uszik a gari ha pl én 12800 nál viszem be!?vagyu akkor már búcsut mondhatok a garanciánk?
mivel nincs rajta benzincsap ezért igy figyelmeztet hogy már kifogyóban van! mikor üreset mutat akkor még nyugodtan mehetsz vele egy jó 100 km-t !
8000 duttán 12000 jön

ha tullépted akkor vidd el nem mondom hogy minnél hamarabb mert nem baszik semmit az a pár 100km de azért ne 2008 ra hagyd

a gari amúgy tényleg ugrik ! jóformán csak amiatt van a szervizkönyv is
Hali!
Nagyon tetszik a motor. Már 4 napja boldog tulaj vok . Ma megnéztem a végsebességét. 14-es fogaskerékkel 122-t ment sík úton (10500 körül forgott). Megrendeltem hozzá a gyári 15-öst, rem. helyreáll vele a végsebessége és nekem is megy majd 130-at.
Nektek is aránytalanul megy le az üzemanyagszint jelző mutatója? A piros közepénél volt és 7,3 liter ment csak rá . Elvileg 10 literes a tankja, szal akkor még lehetett benne pár liter.