Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem csak volt a legjobb Szépen vissza fog vonulni mint a Schumi.
a gyenge motor igaz, de ettől még mindíg ő a legjobb a világon! A többiek elbújhatnak a Doctor mögött!
Azért lehet nem kéne így illetni egy 7 szeres világbajnokot. HA nem kap most valami kis hibás motrot akkor nem Stoner lesz a világbajnok. Én mondjuk annak is kurvára örülük, hogy Stoner lett a világbajnok 21 évesen és még ami a legjobb európai motrral.
Rossi a legjobb motorversenyző és azis marad!
azért mert nemtudják megadni neki ami jár azé nemkéne leírni és ieneket írogatni rólla...
normális motorral még mindíg simán elpicsázna mindenkit !
na, rossi-papa idén se lett bajnok és én most megmondom hogy soha többé nem lesz már az.
Mostmár nemmás csak egy olasz adócsaló homokos egy gyenge motoron
Faubel remélem jól seggreül az első körök valamelyikében!
Hűű, esős lesz a verseny!
Üdv. Mindenkinek!

2 napja boldog tulajdonosa vagyok egy ilyen szépségnek.
Nektek mennyit forog pl. 100-nál? Csak mert mielött megvettem, olvastam olyant, hogy 100-nál 7000, 120-nál meg 9000-et forog. Nekem meg 100-nál 8500, 120-nál meg 10000-et forog...
Jol van, én még kihasználok minden alkalmat miellöt nagyon rosszra váltana az ídő . Sajnos ma nem tudtam volna kimeni és csak vasárnaponként tuddok!
Hali Király volt a Balatonszentgyörgyi tali. Hondacbr125-is ott volt hondacbr125 majd adj msn címet
A feleségem azt mondta, elválik, ha veszek még egy motort!:)
eladó!
Az jó ki mocc, facca minarelli blokk van benne, abból nem nagy kunszt a benne nem is nagyon eldugott 10 lovat kicsiholni.
Klikk a nevemre TZR50
jön egy 600RR-es barátom is. Azt mondta a Tütös Zoltán hogy szinte biztos hogy nem lesznek holnap gokartosok mert ők alapból mindig egész napra jönnek ki mert elég macerás kipakolniuk a cuccokat stb. ée 60 perc miatt biztos hogy nem fognak kijönni.
Nekem is is bi-bi-bi! Bár a 400-as vfr is megtetszet , de nagyobb esélyt láttok egy 600-as CBR-re!
Ja ja. Én holnap megyek 4-töl 6-ig , mert ugye most csak akkor engednek fel embert a pályára!
Miért,idén mit hajtasz?
akkor mind a ketten áradozni fogunk az új gépről pihenés közben remélhetőleg te biztos én meg koptatom a tankkönyveket addig amíg csak lehet . áj még mennyii ááá
nekem meg 600RR-rel
én már nem szivesen mennék pályára tüzérkével,sztem kakucs jövőre max 125ttel lesz
Én is jövőre gondoltam, idén már tényleg egyre hidegebb van. MI a saját "idényünket" márc.- ápr.-kor gondoljuk elindítani jövőre is, attól kezdve bármikor lehet.
Igen, jövőre szeretnénk menni kakucsra is, meg a kecsói pályára is,ehhez keresünk még kb 20 embert, mertha ennyi ember volna a másik csoportban , akkor ugyan annyiba kerülne fejenként a pályadíj, mintha egy sima pályanapra menne ki az ember, ígymeg az ügyletnek csak előnye volna.
hány kilóvagy milyen fogaskerék van benne hányméter széles vállad van