Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali segítsetekn kiéget az első lámpába a jobb oldali égő hogy tudom kicserélni? azt az alsó műanyagot kell leszedni vagy hogy álljak neki segítséget előre is kösz
Csá Z3 ja mentem vele önerőből sík úton 140-et de mostanába inkáb sík utón 136-138at megy
ez most egy spéci nap volt mert 4-ig a CBR125 kupásoknak volt edzésnapjuk és ezért lehetett csak 4-től motorozni tegnap és ezért volt olcsóbb a beugró.
Még azt kérdezném, hogy tudod
mi úgy voltunk kint tegnap, hogy egy 1000rest fizettünk fejenként 16-18óráig terjedő időszakra.

Ezt minden hétvégén vasárnap lehet így csinálni vagy csak ez most egy különleges alkalom volt?
Szívesen . Most megyek kormányt nézni persze ha idöbe odda érek a kereskedöhöz , mert most infó elökészitön vok!
oks ne vitázzunk de ha utánanézel 98 99 ben nem egyszer volt ez a sorrend: 1.Coulthard, 2. Hakkinen

előreedgedhette volna de Ronda Dennis nem szólt .... az Angolok Úriemberek
Azt mi soha nem fogjuk megtudni mér engedte el... De mikor Hakkinen 98, 99-ben bajnok lett szegény Coulthard ugyan úgy járt mint Rubens. Ugyan úgy segítenie kellett Hakkinennek. Nem előzhette meg, ellenfeleket feltartotta, stb. El kell fogadni hogy ez abban az időben divat volt... De tényleg tovább ne vitázzunk ezen hiszen ez cbr topic. Csövi
Igazán nincs mit. Remélem találkozunk majd még kint a pályán.
hát na jah de az nem csapatutasitás volt és ez a nem mind1! Coulthard önszántából engedte eőre mert Hakinnenek nagyon kijárt már a győzelem csak olyan "szerencséje" volt hogy nem nagyon jött össze!
Baricselló arcán én nem azt láttam mint aki szivesen tette amit tett!
de lehet rosszul láttam
jaj sorry fáradt voltam! 2000 ret akartam irni
98-ban nem Schumacher nyert. De visszatérve a dologra. Hakkinen első futamgyőzelmére emlékszel? Mikor Couthard simán vezetett és az utolsó körben mag elé engedte Hakkinent? Ez a 97-es idény végefelé volt. Érdekes hogy semmi botrányt nem csináltak belőle, nem mint mikor a Ferreri csinálta ezt meg évekkel később...
Spedee, beszélhetnél kicsit nagyobb tisztelettel is Rossiról. majd ha egy ezredét eléred annak amit Ő csinál, akkor pofázz.
G.E.
Ilyen azért a motorsportban is volt,Loris capirossi úgy lett másodszor világbajnok 250 ben, hiogy a utolsó versenyen fellökte az előtte motorozó Tetsuya Haradát, mert az vezetett a pontversnyben, és megelőzni nem tudta volna
akkor is ottvolt emberileg amikor nekiment Villeneuve-nek hogy igy legyen világbajnok csak aztán jól beszopta ne vicceljünk már ...
te örülnél ha vezetnél a versenyen és át kéne adnod a helyed?
RockandyRoll-nak és Száguldozónak köszönet a hasznos tanácsokért és az ívekért.
És utána Schumi micsinált?Átadta a dobogón a helyét barinak a kupával együtt .szal Schumi emberileg az hogy éveken át nem volt ellenfele arról nem tehetünk de elkell ismerni nagyon jól vezet
egész jól előreengedte a csapattársa a kis sunyi disznót !

ha 98 ban Coulthard segitette volna Fika Hekinnent akkor nem sumi nyert volna ! csak ők nem ilyen aljadékok de ezt inkább hagyjuk....
egész jól ment a "retek ferrarival" .
hát igen ! látszika Merci fedezte fel a gyereket és ők pénzelték be a Jordanhez hogy kipróbálják élesben az a dög meg utána képes volt a retek Ferrarihoz menni
voltam Lilafüreden szerpentinezgetni bibiii

nagyon király volt
Schumacher-ről csak annyit hogy már a Benettonnal is kétszeres világbajnok volt. Pedig az a kocsi sokkal lassabb volt az akkori Williamseknél. Főleg 94-be mikor még ford motorral ment a benetton. Bár ezt neked hiába mondom mert te akkor még a pisikását keverted kint a homokozóba...
Hali engem érdekelne a lányom részére egy Rijeu RS1 beszámitásával amit könnyebben beletudsz tolni az XT-be meg locsolnák rá egy kis jó magyar HUF-ot.
Köszi a segítséget. Megnéztem, kisebb fogaskerék van rajta (14-es). Holnap megyek veszek hozzá 15-öst. 16-ost találtam itthon, de nem merem rátenni, mert akkor meg elvesztené a rugalmasságát.