Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Elado a sportpufom karcmentes állapotban,igazi v2-es hangja van töle,nagyon nyomatékos töle,és jol is néz ki rajta! Ár:15.000 ft
van egy honda cbr 125öm 2005 októberi nagyon jól megy alig használt 2300km 13 le 130km/h és érdeklődnék h nem cserélné e el velem valaki egy 2005-2006-os yamaha xt 125 x-re?
Na, én meg a Hayden stílusát nem bírom, nekem kicsit steril, tőle sosem láttam olyan "esek vagy nyerek" tipusu motorozást, mint Rossitól amikor a 125 ben ment, meg valahogy jobban bírom a vidám fickókat,(még ha szerinted búzik is:) mint a fapofákat.
Vagyis: jobb ma egy vidám buzi, mint holnap egy Faubel, egy Pedrosa, meg egy Hayden:)
jaja, gondoltam hogy ezért foglalkoztat ez a kérdés ennyire Hidd el, nem fogod megbánni ha a 4T mellett teszed le a voksod!
az az igazság hogy direkt gecizésből írtam ilyen hangnemen rossi-ról! Az egy dolog hogy én nagyon nem kedvelem, de ettől függetlenül még nem írnék róla ilyeneket. Csak azért szoktam ilyen hozzászólásokat írni a valéról mert élvezem hogy végre picit vissza tudom adni azt a sok fikázást amit éveken keresztűl (és még most is) Hayden-nel kapcsolatban összehordtak az ilyen értelmetlenűl elvakult rossi rajongó remberkék. Magyarúl, jó érzés kicsit húzni az agyukat de eszemágában sincs meggyőzni őket semmiről.
ismerkedem a 4t 125ttel
vagy ennyire szar a yamaha?jövőre kiderül ha bemutatják kis hazánkban az yzf-r125öt...ha azt is elbaszták irok a doctornak emailt hogy meneküljön amíg tud
enyém is ment már 140-et bazinagy leejtő nélkül is. Nem megy ám olyan szarúl a kis CBR bár azért mostmár kb. csak a 600RR-re tudok gondolni már hetek óta
Nem értem miért beszéltek ilyen hangon egymással, még ha nem is értetek egyet...
Én nem tartozom ide,nincs is semmi közöm hozzá, csak nem értem. Szerintem többet ér egy udvarias, diplomatikus válasz, mint egy hirtelen elmérgesedő anyázás.( mint múltkor azzal az autós témával, ott sem győzőtt meg senki senkit, csak valaki megsértődőtt)
Amikor összevitatkoztál velem, a mi klubfórumunkon, akkor végig emberi hangó maradt a társalgás,vissza is szívtam a hülyeséget, amit korábban leírtam. Vitatkozni, szerintem csak emberi hangon lehet, ordítozva, meg csak veszekedni, de meggyőzni nem.
De mondom, semmi közöm hozzá, ahogy gondoljátok.
(azért pont neked címeztem ezt,mert veled már kiegyenesítettem egyszer egy vitát)
de én úgyemlékszem mintha a doktor pár éve meggyógyította volna a betegeskedő Yamahát vagy az már a múlté? mostmár nem tud csodát csinálni? Lehet hogy kiöregedett és abba kéne hagynia a praktizálást.
140et egyenes úton önerőből viszi neked? (nem kötekedésből kérdem,télelg érdekel)
Schumi nagyon tudott nem szerettem amíg versenyzet mert mindig ő nyert mondjuk egy sokkal jobb autóval nem is volt túl nehéz...de mikor a renault megerősödött tudomásúl vette hogy az ő ideje lejárt,Alonso miatt távozott..mert Alonso LEGYŐZTE!nem azért mert jobb autója volt vagy meghalt a ferrari hanem mert jobb volt nála...viszont Rossit eddig nem nagyon verték meg jó a nevetséges héjdön meg most sztoner persze tudnak motorozni meg mittomén de ha Rossi alatt lenne motor sehol nem lennének
vagy elfelejt sebességetváltani
Pontosítok Kicsi lánckereked
Csá Zsolte cbr figy nekem 7500-at forog 100-nál 120-nál 9000-ret 130-náll 9500-öt 140-mél meg 10500-at nem tom neked mér pörög enyire talán kicsifogaskereked van elől
Ja Hát Rossi nem olyan nagy versenyző mind amekorának beálítják.. ugyan így volt a Köcsög sumacher csak adig tudot gyözni amíg a Ferári technikai fölényben volt utána már nem Rossi mondjuk az tény hogy tud Motorozni de már lejárt az ideje más lépp majd a helyére Ez a The doctor név megy egyenessen nevetséges
lehet
idén minden erejükkel a R125 fejlesztésére koncentráltak, ezért nem maradt már idejük az M1-re
jah az a helyzet hogy szar az a moci amin ül,amikor meg ott volt a motor igencsak megabált mindenkit csak hát az a motor is csa ka verseny feléig volt jó aztán megadta magát sajnálom emiatt Rossit,remélem jövőre belehúznak a hangvillások
cbr killer
köszi úgy biza . .
neked meg ki sincs töltve te seggfej
Mr szexibuzerator baratunknak ez mondhatod,eelg szakavatott a temaban bizonyara.
Nem tudom honnan veszed a batorsagot, minden esetre ertelmes gyerek vagy,ez kiderul a kommentedbol meg az adatlapodrol.