Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

attól függ
egyiknap jöttem haza olyan 5körül...TZRnek (!) megforgott a kereke az egyik kereszteződésben powerslide szal én úgy gondolom túlságosan csúszik már a pályázáshoz
Hello.
Egy CBR 125 R-nek mennyi a végsebessége?
mondjuk ettől kicsit énis tartok
hideg van , hideg a gumi hideg az aszfalt
idén miért nem?
Szia én jövőre szivesen mennék idén már nem...
ilyen kanyarvadászat dolgot szeretnétek kakucson is összehozni?
Értem, mindenesetre, ha össze tudom lapátolni ezt az eseményt, akkor beszólok ide is.
igazából innen a CBR125 fórumról csak Száguldozó és én járunk Kakucsra ha jól tudom
Na ,megint olyan hülye voltam mint egy vödör szén, most látom, hogy a Simsonklub MAgyarország fórumain a teljes nevem van, és mellette az Emzoli#66, tehát MAJDNEM mindenhol ugyan azzal a névvel írok:)
Mentségemre elmondanám, hogy viszonylag ritkán olvasgatom a saját nevem, mert ez szinte mindíg megy fejből is:)
akkor nem a válasz?
Mindenhol ugyan azzal a nickel írok.
hi,
Te a Molnár Zoltán vagy a simson fórumról?
Tiszteletem az uraknak, egy kérdés:
Volna e kedve a jelenlévő urak közül valakiknek résztvenni egy olyan kakucsi délelőttön (délutánon), amikor szabad lenne pár órára a pálya?
Értelmesebben megfogalmazva, szeretném kibérelni a pályát a haverokkal egy fél napra, de nekünk-mint ahogy gondolom nektek is- az az összeg, amit kérnek, túl sok volna, ha lenne egy másik csoport is, akikkel fifti- fifti el lehetne osztani az időt, és a pályadíjat is, akkor mindkét csoport zavartalanul mehetne,( nem kellene folyton azt nézni, hogy hol jön a supermotó, akit el kell engedni) a délelőtt végén akár egy háziverseny szerűséget is meg lehetne ejteni akár. Nem mellékesen nem lutrira mennénk ki, nem volna sem gokartos, sem szupermotós, csak mi, a két csoport garázdálkodnánk a pályán.

Nos?
ez nagyon komoly! Ezt nevezem! A csávónak deréktól lefelé amputálva van mindene ha jól látom és még így is megtanult motorozni!
én megyek!
vasárnap 4-től 6-ig szünet nélkül kakucs 1000 Forintért. Azt mondták hogy csak motorosok lesznem az említett időszakban mert a gokartosok nem jönnek ki kétszer fél óra kedvéért mert kb. annyi időbe kerül nekik csak az hogy kipakolják a gépeket és beüzemeljék őket. Szóval 2x60 perc lesz vasárnap és 23-24 fokot ígérnek.
holnap kakucs?
Sziasztok skacok!

Szombaton jön valaki a Kakucs ringre ?
pár napja valaki belinkelte a kis bizniszét a CBR kiegészítőkről. Tőle tudsz venni ilyen idomot (Ermax márkájú) amiről szó van. És igen, jól tudod, a gyári hátsó sárhányót csak lefűrészelni lehet max.
bocs csak nemtom kifejezni magam miről is beszélek nahszóval itt ez a kép, és ezen nincs sárvédő, és nekem azt mondták h nem lehet leszedni a sárvédőt arról az alsó idomról hanem venni kell 1 másik ojan idomot amin nincs sárvédő
stoppie. Holnapra írd le százszor ...
Hát gyerünk stopei. Legfeljebb nem vezsed meg.... Én biztos elmennék kirpobálni.
alsó idom amin nincs sárvédő? Te miről beszélsz embőr?