Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát igen 4t 125 15pacibittos tartós
Most van itt Csabán eladó Varadero.

Holnap lehet kipróbálom ...

RS helyett Apa mindíg arra akart rábeszélni.
Kipróbálnám milyen ...
hát a szülőkkel. Meg a varadero árával. De leginkább a szülőkkel de azzal igen nagy. Mert azért ez aotor ér anyit. sose fog szerintem elromlani nem lehet megölni egy v-2 blokkot.
mármint a waraderoval van a gond vagy a juszunggal?
nahszóval kérdem újra: hol lahat ojan alsó idomot venni amin nincs sárvédő? és üléstakaró idomot? ojat mint ami ezen a mocin van
Néztem én is de olyan igazán jó vidit nem igazán találtam. De nekem rohatúl bejön az a amotor. CSak hát marha drága na meg aztán még van egy nagy hátráltató dolog...
youtube on van pár sztem...bár a GTR125ről is alig volt használható meg egyse
Valakinek nincs ezzel kapcolatba valami jó videója?
Amuyg én is kiváns vagyok rá. CSak az a baj elég drága és hát rohatul ritka ezért nagyon nehéz róla infót szerezni. Én is eladó motort találtam a neten aztán kifagatam az embert ugy tudtam meg róla pár infot. De abba kb 50000 km volt. NA meg aztán elégé nyuzva is volt ahogy előadta magát e-mailben a hapsi
Bár mondjuk így hogy injektoros a kicsike, nemtom mit szólna neki ...
Aprilia SR robogóba (DiTech) is van sportszivacs, de először 1 óráig önindítóztam mire beindult.

Hozzá kell állnia az injektornak. Aztán nincs baj, mert a légtömegmérő érzi a több levegőt és adja a több kaját ...

Amúgy még valami vélemény?
Faszább szívóhang vagy valami?
Vagy egy kicsi érezhető menetdinamikai változás ?
nem tudom de kiváncsi vok rá...nem baj meglesz a za1 és megyek körbe tesztelem a 25ösöket
Ja.. akkor nem szoltam akkor tökéletes mert elvileg kurvára nagy király a kanyarba.
a Kakucsringre még egy robesz is elég!
Elvileg nem megy rosszul biztos nem egy gyorsulóbajnok de hát azt nem lehet széthajtani nem kukacs ringre való. De levileg olyan jól lehet vele kanyarodni és gyorsan mint állat. ÉS oylan 120-at 130-at megy. De 11o körül simán elmegy akármeddig akár 2 személyel is.
ja és sportdobot vagy komplett rendszert 50E ft alatt érdekelne
hy! honnan lehet ojan idomot venni amin nincs sárvédő(hátsó) az az alsó idom asszem azzal van 1be...
jól tudod
Tudtommal a 125-ös honda varadero-ban v motor van.
marha kiváncsi vagyok mit mehet egy 25ös V2es a hangja biztos
hát aztán? egy hibalehetőséggel kevesebb..
Amúgy a 125ös kategóriát még azért is szeretem jobban, mert az utolsó körben az utolsó métereken, van olyan, hogy vki 3-4 hellyel hátrébb csúszik meg ienek. Az utolsó métereken is számít minden, nem úgy mint pl. Forma1.....

A Hyosung GT125-el csak az a baj, hogy léghűtéseses (a 250es változat is) de viszont V2 :P
www.arata.hu

tök jó, nekem már kétszer kellett volna cserélni ha a gyári lenne benne, de ezt csak lemostam, befújtam, aszt hello. Szal spóroltam vele 18ezer forintot (9000 a gyári szűrő)
Csá.

Sportlégszűrőt hol vetted ?
Mennyi?
Tapasztalat?
köszi pisti
igazad van
csá
Kb ugyanaz a vélemény róla mint a 17-esről, nem fogja bírni. (szerintem)