Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem nem a 2T miatt izgalmas a 125, hanem a több mint 40 résztvevő versenyző miatt
a 250 is 2T mégis dögunalom még úgy is hogy szurkolhatunk ott is a magyarokért. De ott csak huszon valahányan indulnak. Ha fölturbóznák a létszámot a 250-ben és a GP-ben, az lenne a királyság. Ja meg az ha fasza 4T hangot hallhatnák a 2T-és helyett.
Azt még hozzátenném, hogy UK-ban is 250-re vonatkozik a legkisebb jogsi kategória...
Igazad van.
Egyébként pont a Honda szorgalmazza a legjobban, hogy a "kis" GP kategóriákat alakítsák "környezetbarátabbá" (najó, persze a japán jogsi kategóriák az oka): 250 4T, 400 4T kategóriákra.
Most a 125-ösöknél van a legnagyobb, legizgalmasabb verseny, utóbbi időben szinte csak azt nézem.
Azt azért ne felejtsd el, hogy nem is veszi ka Yamahákat a buzi árképzés miatt. most van egy 20-28% árengedményes készletkiárusítás, mer" a nyakukon maradt egy halom motor...
áá, az nem a honda stílusa.. kawa szokott ilyet, meg suszukinak a busa-bking, de hondában nem nagyon van oylan kompromisszummentes.. meg ncisn is értelme, me ki vesz iylet?
érted.. ki költ majd egy miskát egy 15lóerős motorra? mondjuk nem lenne szar ha visszajönnének azok az idők amikor ilyen zsebrakétákat gyártottak, amik minőségre, kinézetre elérték a nagyok szintjét.. mert most nem ez a helyzet.. talán most majd.
azt azért ne felejtsétek el hogy már az 50-es TZR is drágább mint a CBR. Szerintetek mennyire valószínű hogy olcsóbb lesz a 125-ös mint az 50-es yamaha? Biztos hogy olyan árban lesz mint az olaszok.
Majd ha megszorongatja a Honda eladásait, akkor a Honda is csinál egy kompromisszummetes modellfrissítést.
ha így 15 paci, akkor kishugyosoknak lesz mit okosítani rajta.. kipuff ledob, légszürő, ha befecxsis elektronikatuning.. ha egy cibere megy 130-140et, akkor mit mehet úgy egy yilen? tök vicces lesz.. de ha ennyit tud majd hasonló árban a honda 125-ének befellegzett..
jaja, az az egy a haveromé.
Gondolom valami pofátlan magas cimkét aggatnak rá, aztán év végén meg levesznek az árából 20-25%-ot...
jól nézz ki :P az árára kiváncsi vok
hilo rocky

ma voltam a motor line ba megkérdeztem a malosi kütyüt.
84 ezer ft a 166 cm henger. kit. kb 1 hónap mig megjön olaszból. oktober vége felé érkezne meg.
kb 20 ropiért beszerelik és belövik a hondába. meg Gieneli kipufrendszer alu dobal + leömlő 86 ezer ft.
edig 1 db malosi tuning kütyüt adtak el. azt is budapesten.
szerintem elég komoly tuning cucc ilyenel kéne indulni a cbr 125 kupán is
ja és 30 % foglalot le kel tenni ha komoly a dolog.
gondolgodom én is a malossi cucon de elég zuzos de szerintem megéri.
üdv
jaja, itt a TZR-es csipet-csapat már gyűjti is a lét rá vagy legalábbis szóltak már a szüleiknek hogy karácsonyra örülnének egy ilyennek.
Sziasztok ciberések!

Ezt már kitárgyáltátok?
http://totalbike.hu/magazin/hirek/?main:2007
.09.19.&327343
Jó azért meglehet nézni az én aprilia-mat....38 ezer km után még hidegen is pöcc röff....de azért én elfogadnék egy cbr-t is meg egy rs-t is
akkor most hétvégén nem jösz?
Ja ja én vagyok az hát nem szép ÉS most erősebb lesz a picike szoval kapjátok majd a köröket
Kb 3 hét múlva elkészül de addigra már lehet egy másik gépezettel fogok menni
4ezrenként
Hagyjuk már ezt a 2T, 4T vitát. Nem lehet egy lapra tenni őket. Teljesen mindegy, hogy most melyik a jobb vagy kijön ki ebből győztesen, úgyis mindenki nagymotorra vágyódik, ott meg szinte mindenki 4T-re fog ülni.
Hi all!
Olajacsere mennyi km után esedékes a cbr 125-be?
Olasz technika?Az Apirilia RS125 OSZTRÁK blokkal fut(Rotax).Az RS250 Suzukival(RGV)
És pl.a Honda Hornet 600-ast Olaszba gyártják Olasz melósok.De az 1hengeres BMW is Olaszba készűl.
Amúgy tény hogy hamarabb széthullik a 2t,de nem is 13le-s bicikli
Mondjuk szombaton?
vedd úgy hogy lefikáztam a véleményed. Hülyeségeket beszélsz, remélem tudod. stoppie kolléga nagyjából leírta amit gondolok, és ami az igazság.
Ha az rs125 14 lovas lenne ugyanannyit elmenne mint a kis cirbi.