Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Szeretnék pár infót kapni a kis CBR-ről, remélem itt segítséget kapok.
Főlkeg a teljesítménye érdekelne, mert hallottam már h folytás nélkül 23LE.
Ez jól hangzik, csak nemtudom, hogyha kivetetném belőle, akkor mennyire maradna hosszú életű a motor!
továbbá az érdekel, hogy 110-120as utazót birja-e.A többi dolgot elolvastam a gépről.
Előre is köszi!Széles utat!
a hátsó gumi még rücskösebb volt tanyára tökéletes
Hi all.
Nem tudom ki mit látott az új Yamaha 125R ről de nagyon fasza lett.
Azt hiszem ezzel odaveri a CBR-t, még ha nme is lessz erősebb, de azért valjuk be inkább egy sportmotornak látszó taligát vezet az ember mint egy ropi vékonyságú motort.Már csak arra lennék kíváncsi hogy meghagyták e a hondához hasonlóan az álló egyhengert.
Amúgy a honda is fasza csak az a baj hogy nem nagyon törődtek vele mivel nem volt vetélytársa.Hátha a kis CBR fejlesztésére is jó hatással lessz :D
Addig is amíg ilyen jó idő van mindenkinek jó motorozást!
mért? ha ledobod egy panelház tetejéről. Egyébként fasza terepgumik vannak rajta
debreceni kiállításon ott volt ez a kymco, hát elég ocsmány. meg a papíron h 149et megy
mind1..csak kiváncsi voltam
huuu... ezt így nem tudom pontosan. A sárga sisakos lett a 4. mögöttem, az első és a második helyezett pedig nincs rajta a képen.
ja,látom
ő hányadik lett?
az adatlapomon a kakucsringi versenyen készült fotón is rajta van. Kék bőrgatya és piros sisak
vágom, múlkor a Hungaroringes Honda napon is pacsiztunk.
akkor gondolom láttad már
pontosan
ilyen punk szerű sérőja van oldalt felborotválva?
sopronyi gábor
erős testalkat
felül összefogott haj
mi kell még?
személyleírása?
egyik osztálytársam cbr kupába versenyzik
én most is fent vagyok msn-en!
Na ez jokerdes...

Igazabol azota se volt semmi idom, bar rocky kerte azt ahol 2en mentetek, de mire lattam h irt mar nemvolt fennt. Nemtudom milesz, nembaj, 1 honap mulva biztos meglesz

Na majd ha fenntleszek meg rocky is attolom amit kert, abbol tuti lesz valami, de hogy en mikorra csinalok valamit huhuu..
http://www.akrapovic-ai.si/mai... online akrapovic katalógus, érdekes hogy a kisköbös endurókra csinálnak szettet, de a cbr-re nem
Icestage, kösz a segítséget!
Egyébként szernitem nem mindegy hogy hogy 2t-s vagy 4t-s a kipuf.
Amugy mi a helyzet a videoval várom már nagyon!
Oké, én megyek minden esetre!
En meg ottmaradnek, hogy mivel fenyezzem, vegyek olyan spret ami fenyezos - tisztitos, vagy waxxal? a lenyeg hogy vedje is, es karcmentesitse
hali icestage! arow rendszer tudom holtalálsz viszonlag jó áron itt:http://cgi.ebay.de/arrow-alu-a...
Köszi szépen, jó tudni mielőtt megvettem volna