Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nemertelek, nappal miert hasznalod akkor a refit? nem az a lenyege h este lassal vele? az meg elvakitja a szembejovot! nem?
áhh gyerekek még mindig nincs fékbetétem max akkor vissza rakom szombatra a régit úgy is speed gépnél az első fék a fontos
jaja, reggel jól el is áztam idefele
Dolgozol Rocky?
hülyegyerek, nappal tényleg állatira elvakítja a refi a szembejövőket! este nyilván nem megyek refivel.
Én meg rá szoktam refizni az autosokra amikor este megyek haza, mert nem látják a lámpáimat este messziröl és elkezdenek elözgetni a szembejövök! Amikor jötettek a gumiért akkor is rá refiztem néhány szembe jövö elözgetös embere! Tényleg elsö gumi fent van Rocky?
Jah menjek enis refivel? nemsokat latnanak a szembejovok...
De akko nemvmi kelendő repsolost meg narancsot tudnak még hozni...
Azt hiszem, alapvetően hasonló cipőben jársz, mint én, csak én messzebbre akarok járni vele :)
Szóval mi leszünk a teszterek, hogy bírja a kis cibere a sok, ámde kicsit sem versenystílusú használatot
noarmy csak nem győri vagy? azóta van ott a szalonba a motor mióta megvettem a repsolosat
ja, refi fulez! nekem a projektoros lámpák izziccsák a levegőt naon, és refivel százezermilliószor jobban észrevesznek! tök durva, refivel mindenki észrevesz, mostanában kezdtem így járni mikior oylqn a szitu és nekem bevált! próbálja ki ön is!
szerintem akinek van egy kis esze az alapból refivel megy, akkor meg ég mindkét fényszóró.
Lehet hogy az új jobban néz ki , de a réginek jobbak a lámpái! Mindkettő izzó ég elől, nagyobb a lámpatest, és egy ekkora motort így is nehezen vesznek észre az autósok(hozzáteszem egy 1000-es-t se nagyon!)nemhogy csak fél szemmel kacsintgat!
Vegyen 50-es TZR-t! Köztudomású hogy az simán leveri a kis CBR-eket! Igaz Z3?
hát, tudsz bármi más kismotort ma, ami hajaz a nagyokra? csak sajna nem hiszem h hitelre venne iylet.. :( pedig nagyon bírnám érte!
sőt szándékosan letöri maga is :)))))))
egyébként igazad van. A tükrök szerintem is cinkek rajta. Mondjuk legalább nem sajnálja az ember ha letörnek
télanyónak tetszik a kisCBR?
ezen a legnagyobb olcsójánosság ez a visszapillantó a kormányon.. komoylan akkor már egy gs500f.. botrány. szép kis motor amúgy de ettől kiver víz. Asszonynak kéne ilyen, hellokitty-s ben. teccene neki nagyon!
ja, és két ! jelet se ! ! ! ! ! !
megválaszolom magamnak h szóközzel igen
2 szmájlit nem lehet betenni egymásmellé?
jókedve van a srácnak, ennyi.
ma nagyon kész vagy
mivan?