Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nah ezt mire véljem, talán trial?
na, mit írhattam el?

www.ruegghungaria.hu
hát ja, ezt énis szeretném tudni
télleg, suli mellett hogy nyomod?
hol dolgozol?
méééé? mi mást csináljak? dvd-ét is szoktam néha nézni. Szal nyugi, nem kell engem félteni
láttam a motorodat a munkahelyednél pupák! ott is netezel?
Szerintem meg maga a benzin, es a karbantartasi igeny kerdese eleg nagy dolog. Tehat ugy vedd a dolgot, ha 2t-t veszel tobb fog ra menni, ha 4t-t kevesebb... tehat gondold at: "teljesitmeny" tobb megtakaritas.
hát én idén kizárólag pályázásra használtam a munkábajáráson kívül. Ott is nagyon jól meg állja a helyét. Gyorsulásra gyenge de nem sokkal gyengébb mint egy 2T-és. Egy utcai 125-ös motor se gyorsul úgy ami már olyan húdedurva lenne, szóval ilyenre ne számíts!
akkor egy olyat mondjatok, hogy ez a motor milyen célt szolgál:)
szval, gyorsulásra nem...
Akkor túrázgatni, gondolom több üzemóra, ésatöbbi?
Hogyha ilyen terveid vannak a tzr-rel akkor a cbr javára csak a fogyasztása fog szólni amúgy szerintem semmi más. ha meg 125-öst akarsz venni vagy 1,3m körül veszel egy újat, vagy 700-ért veszel egy jó állapotú 2T-t aminek valszeg a motorját kell felújítani ami még egy kis költség a 700-ra és plusz idő. Aztán elvileg megy mint állat. Gondolom a fogyasztás pedig úgysem számít, ha már nagyon megy.
nem kezdünk bele a 2T 4T vitába szóval akkor hagyjuk inkább ezt a témát. Vegyed azt amelyikre van péned és amelyiket a legjobban szeretnéd!
ezt ugy összegzésbe érted? :)
hááátt... 130...
Remélhetőleg én a 80as hengerrel, és kipuffal fogok akörül száguldani, szval vmi indokot kérek, miért is venném meg a gépet:)
ja és összességében szerintem a legjobb 125-ös sportmotor amit jelenleg kapni lehet
A TZR simán leveri a CBR-t ezt mindenki tudja, ugye Zoli?

egyébként 2-3 liter/100 km, 130 körül van a végsebessége és 12ezerig lehet pörgetni (én csak 10ezerig szoktam) a sportkipuff 30-40 körül szokott lenni.
üdv!
tudtok nekem véleményeket mondani a motorrol?
mennyit eszik, mennyi a vége gyárilag, mennyi hozzá egy norm sportkipuff, szabályzás hányezernél van, ésatöbbi :)

amugy TüZéR tulaj vagyok, és jövöre váltanék:)
erős 91es.
Nono. Ne sértegesd a mocid mer még megsértődik. Amugy hanyas évjárat?
TE mint testnevelési egyetem? hát figy, szar régi olcsó motorom van, az oltogatáson kívül nem maradt más...
nem szar az.. nekem is kéne...
egy 2004-es 600RR
Nem csak gondoltam kicsit oltogatlak mivel ugy vettem észre TE szeretsz másokat oltogatni! Vagy rosszul gondolom?
hoogy? lassú vagyok? vagy mi?
Nem is azzon nevetek hogy azt mondod h csoró vagy hanem a másikon!