Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

villamossal jársz?
nemiiiis... csak mókázok. Buszozni se szoktam, nemhogy rókázni
csak nem tán túlzásba vitted a teázást és annak a mellékhatásaként jött ki a cucc
én meg hánytam egyszer a 86-os buszon
a kézvédőt meg a csomitartót én törtem le róla
mukodik az csak sztem nem cserelte ki a fekbetetet és nem fog (amikor nálam volt akkor is hihetetlen gyenge volt gondolom nem tudott honnan rendelni hozzá vagy ki tudja)
tárcsafék elöl-hátul, de a hátsó nem működik... hmmm.. pazar
uramisten még él az első motorom Pegasom
Rocky vLado-ja üvölt mint egy elmebeteg, de attól még szeressük

Father,
a videókat jó lenne már látni!
okés, ha látod a motoromat az épület elött akkor bent vagyok melóhelyen. Ha nem, akkor meg nem
Rocky! Csütörtökön megyek 6 ezres szervízre 14:00 órára! Dolgozol? Mert akkor átt ugrom hozzád ha nem zavarlak!
nem én csináltam de lett rajta alakitgatva hogy nyomatékosabb legyen a mocc
Én pl. dolgoztam éjjel, aludtam nappal, és kaparom a falat, bár talán sikerül bejelentkezni végre rutinvizsgára, és amíg adnak időpont, gyakorolni, hogy át is menjek azért
De szeretnék már teljes jogon írkálni ide, nem csak így kibicként... mindenesetre ma nézegettem ponyvát, dobozt, egy kicsit ruhákat... sok mindenre szükségem lesz, a satyakomat meg még mindig várom, lehet, hogy még egy hónap
Aztán ha minden összeállt, megveszem remélhetőleg hűséges és elnyűhetetlen kis táltosomat... aztán győzze csak :)
ja a kiserletezgetest ugy ertem hogy tobbfele forma, tobbfele belso szerkezet, hosszusagok, tobbfele "kiomlo" meret etc. szal erted
de, rocky vladoja a legjobb...

a vidin nem tunik valami nagydurranasnak, mivel allt az ilyenek torzitjak a hangot, de amugy eloben te hallottad szoval biztos jobban tudod , lehet ha eloben hallanam enis mashogy velemenyeznem... amugy te csinaltad vagy ismerosod? es ha te csinaltad, akkor kiserletezgettel vele picit? na arra kivancsi lennek!
nemhiszem hogy tudnál mutatni olyat ami jobban szól


(dicsérni kell a portékát )
szép napot mindenkinek!Nagyon nem akar menni ez a fórum!mi van veletek
Nekem speciel nemjon be... bar lehet elobe jobb

Vegulis valami kalyhacsovet felkell tolni a vegere azt kesz...
Mekkora volt a lejtő és a hátszél?
Na megyek gurulok még 1-et
Gyrekek ma 140-et mentem a kis cibrivel az egyenesben még ment volna szerintem mert nem volt csutkán a gáz az volt a baj hogy beértem a faluba
Milyen Tesnevelési Egyetemröl beszélsz ember? Szó sincs ilyenröl , a motorod meg nem régi szar attol h 91-es szerintem jó motor bár én hajtom!
Phothoshopnak hivjak, es eleg gyenge hasznaloval rendelkezik!
nah mostmar jo