Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez igazáén nmem vicces.. más nyomorán nevetni.. szar kismotor visszafog csak.. meglátjátok majd. .eccer legyen turbo-s ezresem...
én is vennék nagyobbat mer ez nekem hurka de csóró vagyok.. de addig örüljetek míg nem kerül alám egy rendes motor!
Jaja vissz a megy Redbaronban csak tuning cuccok ki kap belöle és azt külön eladom mert a kereskedő ugy sem számitaná bele az árba ! Hát ja majd jövő héten megyek 6ezres szervízre majd körbe nézek alaposaban , hajlottam egy 400-as felé de lehet h egy 600-as lesz belöle!
visszaviszed barinba? mit alaresz onnan? van most pár csini 400as.. m,eg egy 600as srad..
Most ösztöl ha engedi még az idő h letegyem az A jogsit akkor nekem is eladó lesz a motorom bár én a kereskedöhöz viszem vissza beszámitás miatt , amugy eladó a derbim ha érdekel valakit, kép az adatlapomon!
mi a kiszemelt helyette? nehogy gyorsabb legyé nálam!
Na akkor mostantól hivatalos. Van egy eladó CBR 125R típusú Honda motorkerékpárom. Kék színű. Picit csúszásérült. Én nem fényezném le mert szerintem pénzkidobás egy tanulómotornak szánt motort fényeztetni minden kis szarság után de persze izlések és pofonok.
ÉrdemlegesExtrák: Sportkipuffogó, K&N örökéletű sportlégszűrő , bukógombák, 14-es és 15-ös első fogaskerék.
Irányár 340ezer jómagyarforint.
Lassan atmehetunk orszagos idojaras jelentesbe...
Na vaze! tettem fel képeket Ja remélem a hétvégén jó idő lesz mert motorozni akarok
Itt is kiba hideg volt egész nap hol esett hol nem az eső
Végre kisütött a nap és felment 10 főlé a hőmérséklet hehe mondom elmek motorozni egyet erre kimek teraszra beborul az ég és elkezd esni....
nálunk is ma rohadt hideg volt!már napok óta ki sem toltam a motort a garázsból!:(:( majd a hétvégén kihozom mert gurulunk 1et spedee-vel!:):D
Videjooo az csak hetvegen lesz tutira mert hetkoznap nincs idom, sorry.

Itt nagykovacsiban, tegnap este havaseso esett, de amugy folyamatosan esett az eso ma reggelig-delig, es azota meg valamennyire felhos napos ido volt, bar allitolag jon vissza valamivel a jobb ido.
Kaba:brutál felhős reggel óta csapadék nem volt ma.13fok hideg szél fúj.Csaptam egy kört mert már nem bírtam tovább de 150-nél még a golyóimt is fútta a szél.Most szeptember van vagy december?
Tatabánya: borult,durván felhős,de nem esik. Csak délelőtt szakadt fél óráig,természetesen mikor "tanulóvezettem". 2 nadrágon keresztül még az alsógatyám is vizes lett,a zoknim is totál, mivel ilyen csopperen tanulok vezetni a lábam semmi védelmet nem kap
Fehérvár: talán szakadozón borult, ma nem esett, az utak egész szárazak. Fél óra múlva megyek rutinra :)
Itt nyugaton egész nap max 10 fok van, fúj a szél mint állat és reggel óta esik. Vagyis kb már 3 napja egyfolytába esik...
Kinél milyen idő van? Nálunk egyfolytában eset az eső hétfötöl kezdve, de szinte szivatott , mert megfigyeltem h reggel 6 este 7:30 eset és utána elált! Ma végre nem eset hanem délután kisütőt a nap ugy hogy remélem jó motoros idönk lesz most már! Süs fel nap, fényes nap, mert a motorosok meg fagynak!
jaja, az nagyon fun volt. Énis nagyon kíváncsi vagyok a videókra.
Szívesen! Sajnos csak ez a kettő kép készült rolad!
Talán mert a tompított egy derűs napon gyakorlatilag láthatatlan, a refivel meg valahogy még menti a helyzet? Olyan fényes környezetben sokkal kevésbé lesz vakító, mint éjjel. Megkockáztatom, hogy semennyire se
Nemrég jártam úgy, hogy gyalogosként remekül megfigyelhettem egy autót, ami épp bekanyarodott egy mellékutcából - és nem láttam indexelni. No nem azért, mert fittyet hányt volna a kreszre... egyszerűen az irányjelző is elveszett a nyári fényárban Szerintem nem egy ismeretlen jelenség ez az itt összegyűlteknek.
Lesz videó a kakucsi menetböl? Fúu az rohadt jó volt amikor Rockyval fogocskáztunk!
köszi száguldozóóóóóó!