Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello! Tudna valaki segíteni arra lenne szükségem hogy milyen méretei vannak a cbr 125-ös kipufogónak a hossza , átmérője..... nagyon megköszönném ha valaki tudna segíteni
Hát én ilyen narancssárgás vok emberünk axondta kereskedésbe a az új fekete-fehér baszottjólnézki..de csak piros volt,meg repsol 600asba..
ja, szarjá az injektorra. ennél kevesebb fogyasztás már pofátlan lenne. 120-at meg majd siratni fogod az első törésnél, mer felesleges volt. anynibol nem kevés benzin telik ki..
Hello.

Szerintem az újabb szériát vedd meg, sok az a 120 ezer többlet az újért, de azért megéri. Szezon vége felé járunk, még lehet hogy valami kis akciót is kitudnál csikarni a kereskedéstől, vagy valami felszerelést, és akkor tényleg megérné. Az hogy meg kevesebbet eszik mint a régi szinte nevetséges bár igaz, dehát itt már mikor 3 liter környékén van a fogyasztás a réginél is, jóhogy azt nem várjuk el tőlle, hogy egyen 2-őt és jobban is menjen. Az injektorral meg biztos jobb is lehet, hidegindításnál meg tutira.
vegyél RSt mert az veri a cbrt :)))

Viccet félretéve én az újat venném. Ha jól hallottam az injektoros az talán kevesebbet kajál, de az új fejidom mindenképp megér 120 rongyot, annyira randa a régi (már bocsi akinek ilyen van)
Eszement, annyira tud különbözni az emberek ízlése Én pont fordítva vagyok, engem egy repsollal föl lehetne kergetni az uborkafára
Üdv! CBR vásárlása előtt állok..ki szeretném kérni hozzáértőbb emberek véleményét...tehát itt van 2007es gép ami injektoros,s kis fejidomalakításon ment át,vmint a régi széria.. az előbbi 800ezer ft-ba fájna..az utóbbi 680ba... megér 120ezer ft többletet az új? nekem amúgy nem de érdekelne témában jártasabb vélemény is..meg hát a 2007esnek a színei kicsit gázok számomra..régibe legalább ott a repsolos + a narancs..szal várnám véleményeket! Köcce előre is! Ja a vegyélRS-tmeazveriaCBR-tmegkurvajó+2t stb szövegek nemérdekelnek..
Nem rossz kiindulópont, én is vigyorogva viszem végbe a "gombhoz a kabátot" műveleteket, szigorúan érzelmi alapon Nekem az abnormális cosplayer designomhoz egyértelműen a fekete-fehér passzol, no meg az ízlésemhez is
Viszont olyan rém lassan haladok, még csak holnapután megyek a második rutinonmra, és senkinek nincs motorja a közelben, amin készülhetnék kénytelen vagyok azzal meglenni, ami időt ott kapok remélem a többi vizsgára nem kell annyit várnom, mint a kreszre, vennék én ki szabit is mindre akár, meg mennék szabival vezetni... de még csak nem is rajtam múlik pedig ezen múlik a költözésem is...
(Bár nagyon azt mondják itt, hogy hozzám se szólnának a rendőrök, akkor se, ha vennék egyet, és jogsi nélkül gyakorlatoznék rajta, de hát nem merem én azt a jelen "tudásommal"...)
Amúgy nagyon tetszenek a képek skacok Tegyetek csak fel had gyönyörködjem bennük
Köszi alvaro!
Én is 2 éve vagyok rá kattanva a motorokra!Illetve mindig is imádttam őket csak sajna 2 éve tudttam igazán test közelbe jutni hozzá!De amióta megláttam ezt a kis drágát azóta nem tudok elszakadni tőle.Ezért dolgozok mint az állat hogy ilyenem legyen!De kékbe vagy feketébe szeretnék mert kurva jó pénzért tudttam venni dzsekit.amúgy köszi a hozzá szólást!
Igen, beraktam öket az RG fórumba ott megtalálod öket!
hi all!
Száguldozó! találtál képeket?:)
PLS vegyél fel msnre!
Sajnálom nincsen kamerám!
én meg a hondát raknám össze gyere postás hozd az alkatrészem gyorsan ! aztán guruljon a kicsi honda
Én meg a Derbit rakom össze!
Rocky a jó munkásember
Ja akkor jó munkát!
még nem. melóhelyen vagyok most.
Kicserélted már a gumit?
ki ez a kiscsaj?
Na még ezt találtam rolad ami türhető!
ezen a héten és hétvégén a gokart OB miatt foglalt a pálya, szal csak utána tudsz menni asszem.
Száguldozó, képeket! MÉG!
Az a baj h a többi vagy távorol készült vagy csak a szélén vagyunk rajta! Szóval ezzek a jó képek!