Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja oké, akkor találkozunk 16-án!
Hello

Remélem én is! Dafcsiéknál ott lebzselt aki csinálja Kakucsot. Azt hiszem Zolinak hívják?
Várom a hétvégét, de én addig is szeretnék lemenni Kakucsra, hogy ne legyek amatőr mikor veletek megyek.
15 vagy 16-odika. Ha az időjárás is úgy akarja. Nekem is nagyon nagy élmény volt a Hungaroringen menni. Ami nagyon tetszett benne az az hogy dimbes-dombos. Nem olyan sík mint a Kakucs és az Euroring. Énis nagyon szeretek a depoban mászkálni. Nagyon nagy élmény látni a versenygépeket és a csapatokat munka közben. Énis szívesen mentem volna tegnap, de mint már mondottam, lassan vége a szezonnak és gyorsan még motorozni kell amennyit csak lehet
Szóval akkor remélem tényleg összejön egy közös Kakucsringezés 2 hét múlva
Hello

Hétvégén kint voltam a Hungaroringen! Életemben először láttam motorversenyt testközelből.
Bent lehettem a depoban, járkálhattam a csapatok, és a versenyzők között. Nem is tudtam, hogy ennyire közvetlenek! Össze találkoztam Dafcsival, beszarás egy gyerek! Szombat este felmentem vele a pályára, de mivel még bejáratós a kicsikém, ezért mondta, hogy ne száguldozzak. Baromi széles egy pálya! Ki próbálhattam a Ducatiját is, annyit, hogy aztakurva! Bár nem mertem vele gyorsan menni, mert sötét volt, nem ismertem a pályát, és közel 6 milla dübörgött a seggem alatt. Rengeteg versenyzőhöz oda vitt, és annyira elkapott a fíling, hogy valamelyik nap lenézek kakucsra! Holnap viszem 1000res szervizre.
Vasárnap is nagyon jó volt, szinte egész nap a szerviz úton voltam, eszméletlen, hogy motoroznak emberek! Este meg autókáztunk a ringen, az se volt kutya! Valaki a kisbuszával jött felJ
Kerestem CBR125ösöket de nem láttam senkit kintL
Az Aprilia kupa is nagyon kemény volt, azok is piszkosul mennek ám.

Mikor mentek legközelebb kakucsra?
még kérünk képeket!
a-a
www.kakucsring.hu :
Szeptember 8-án és 9-én:

MNASZ-MGSZ GOKARTVERSENY -VERSENY HÉTVÉGE
Az MNASZ és az MGSZ által megrendezésre kerül a GOKART OB XI-XII fordulója.

16ika szabad :)
16.-án és most hétvégén Gokárt verseny van ugy h foglalt a pálya , de utána majd mehetünk!
szia száguldozó

na megnéztem az újságban az időt első felvonulás a reggeli 8 órakor most szombaton aztán a többi meg majd később ahogy szokott lenni. Aztán 16ikán vasárnap remélem én is tudok menni kakucsra hétvégén most nem tudtam de jajj hozzhatnák már a fékbetétem már 4 napot késsik
Na grat , akkor lássunk róla egy videót!
Hú, ha engem kell kérdezni, már régen rossz, most nyáron fordult meg a fejemben, hogy kéne motor, előtte csak úgy láttam, hogy vannak ilyen izék, amin ülnek és gyorsan tud menni
Egyébként emiatt nem is igazán merek használttal kezdeni: nem értek hozzá, nem is ismerek senkit, aki ért hozzá, szóval hagyom az egészet a francba, nézegesse, akit nehezebb átverni... pedig mindenki azzal jön, hogy de nem szabad ilyen kicsit venni, mert kinövöm, kicsi lesz, meg ilyenek. És ha nem? Én a scene-ről származom, ahol abban van a poén, hogy minél többet hozzunk ki pl. 256 byte-ból... ezek után merje valaki azt mondani, hogy kicsi a chibi cibere Amúgy de, ténylegesen érezni fogom a korlátait, hogyne. De valahol tényleg vicces a korlátokkal együtt is minél többet elérni. Vagy csak lenni, és élvezni, ami van :)
Persze ha beleakadok egy nagyon jó vételbe, és még megbízható is... akkor lehet valami nagyobb. Viszont ez az én hátteremmel elég kis eséllyel kecsegtet, szóval szerintem bemegyek a szalonba, leteszem a 41 darab húszezrest oszt csók... nagyon drága cuccot tényleg nem akarok, az a célom, hogy elköltözhessek és tudjak rajta munkába járni meg szabadnapjaimon élvezettel bóklászni összevissza (úton, nem az erdőben, az majd a lábamon, ahogy eddig is ), nem az, hogy kihívjam az idióta bmw-seket az ótópályán (egy másik gépen lehetnék gyorsabb, de tuti, hogy ő az erősebb ), meg nem is az, hogy totális anyagi romlásba sodorjam magam. Így naívan ennyi. E.
A kolbászhasonlat igazán megható volt
Információ nulla, mi értelme volt? A régebbi műsor se virít a helyzet magaslatán. Ezt tesztnek hívják? Ugye nem?
én ráfagytam a motorra mire hazaértem. Rendes volt a főnökpapper is mert mehettünk egy 6. extra menetet. A térdemet is sikerült végre lerakni (egyszerűen eddig szarúl tartottam a bokám és ezért nem ment) szal ma is jó volt a kis Kakucsi aszfaltszaggatás. Laci, Te is nyomj fel pár jó képet!
Jovolt a kakucs, szerintem a videok, marmint a minoseg gagyi lett, mert vmiert csikok jelennek meg a kepen, namind1, majd a jovoheten vmikor osszedobom, csak most nincs ra idom , de azert azt a par kepet feltolom amit csinaltam.
Hali Pisti ha gondolod megdumálhatunk egy időpontot én ványai vagyok.Ha van msn-ed akkor vegyél fel:csataritomasz@citromail.hu
régi cbr teszt hát elég ratyi a teszt
ha mar agya nincs szegenynek.. nagyon szanalmas eza banda
Komolyan mondom, felesleges volt a csajnak felvenni felsőt... Amúgyse takart szinte.
Ja bocs, lehet nemesik le az uzenetbol vszeg, de
Dafcsi ezt toled kerdezem
Az a néni azért ki tudott öltözni... Szerintem sokan nem a motorokra figyeltek...
azon már volt egyszer a MaxxMotor magazinban ha ez is olyan színvonalú akkor nem érdekel, bár igazából nem nagyon érdekelnek a CBR125 tesztek hiszen nekem is az van és azért kicsit jobban tudom hogy mit tud ez a motor, mint a Komlós Atilla a szokásos hasbaakasztós reklám-rizsát a kedvező fogyasztásról és a könnyű kezelhetőségről értelmetlen újra végighallgatni.
Magyar1-est cbr 125 test