Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az elöbb a Mythbusters-ben kipróbálták ezt a tojást nyomnak a sérült hűtőbe és tényleg betömítette a lyukat, pedig rendes nagy lyukat ütöttek rá. De én még így sem merem bejátszani, mert szerintem nem csak a lyukat tömíti el hanem magát a hűtővíz járatokat is. Erről van valakinek valami tapasztalata?
ez drágább lesz mint az alapár!
Remélem vágod hogy itt van pár plusz dolog a motoron. A legfontosabb hogy a faridomból ki van nőve egy elsőkerék. Ez sokba fog kerülni.
Inkább régit kéne venni.
na őlesz akkor...
az.. meg csáknoriszos..
sufni tunig
ezek HRC tartozékok?
na jól van csak hogy lásd kivel van dolgod.
Ha nem kell guminő, ez esetben fel tudok ajánlani a cbr mellé egy disznótorost, sok sok pálinkával. van szilva, barack, vilmos, vegyigyümi :)
neked felfújható antonio banderasz szexbábu kell mi?
már csak ezért megéri hogy marketingesnek tanulok.

Tudtam hogy a guminő meg a pálinka beválik, az mindig be szokott... erre harapnak az emberek
pálesz jólhangzik,de guminőre nincsszükség
jó,ott a pont így kell meggyőzni az embert 2007es lesz csakazéis..ami változás van újban,belátom elég érv plusszkölcség mellett..
a 2007es mellé adnak guminőt meg egy feles szilvapáleszt
én is az újat venném mert sokkal jobban néz ki és mert a jobban néz ki. Ja és azért is mert joban néz ki
Kevesebbet fogyaszt, jobban megy és jobban néz ki. Mi más indokot mondjunk még neked amiért inkább a 2007-est vennénk a 2006-os helyett? . de most komolyan, mit vársz tőlünk?
jóhogy összevissza írok mindent
kinek mi a gyenge,plusz szép...de én is így vok vele..ha már kiadok ennyi lóvét,akkor tetszen is,s ne kelljen "szégyenkeznem" vele..mocc többi része nekem meg tökéletes,amire nekem kell...
Akkor csak vedd meg azért mert szép! Itt a régihez képest tényleg nincs sokminden amivel érvelni lehet. Az injektor és a fejidom ami más. kinek melyik a szebb, melyik színkombináció jön be jobban.
Tyt itt tényleg a fogyasztás ami egy nagy előnye a cbr-nek, és én írtam is hogy az igaz is amit leírtál, csakhogy tényleg ennél a fogyasztásnál az hogy mégkevesebbet eszik tényleg elenyésző szerintem, de amúgy értem meg remélem te is érted hogy mit akarok mondani
ja sorry hülyevok számomra azért elég lényeges lenne pl hidegindítás..hóbafagybaesőbeszélbe ezzel kell járnom melózni..így már megér plusz költséget az biztos..napi min 50km után fogyasztás se elhanyagolható..s mielőtt megszól vki,nem akarok 160al száguldozni 8-10l-es fogyasztás mellett..+ hát kezdőmotor..ha hozzámvágnak vmi kedvezményt még,akko új lesz..
megmondom én az én érveimet.

A régivel nem állnék le sehova, nem ülnék a garázsba órákig nézve hogy deszép.
Ellenben az új az szép lett. Hiába bicikli, hiába gyenge, SZÉP a fejidom és kész. Az előzőn randa volt. Ezen meg szép. Most nem megér az 120 rongyot hogy tettszen is amit veszel?

Vagy csak nekem mániám órákon át bámulni a garázsban a motort?
Jobban megy az részletkérdés..de tény h jobban..nemhat meg..hát..mi hathat meg abból,hogy egy szar fejidom megér 120at? plusz 1l-el kevesebbett eszik,+ hidegindításnál jobb..de ezek nem olyan érvek,amik az új mellett szólnának túlzottan..
Én személy szerint az új szériával szemezek, egyrészt az új kinézet miatt, de titkon abban is reménykedem, hogy az az injektor valóban jól teszi a dolgát indításkor olyan időben, amikor normális ember nem ül motorra, csak én
"Az hogy meg kevesebbet eszik mint a régi szinte nevetséges bár igaz, dehát itt már mikor 3 liter környékén van a fogyasztás a réginél is, jóhogy azt nem várjuk el tőlle, hogy egyen 2-őt és jobban is menjen."

Azért irtam a fogyasztásról, mert mivel CBR 125ről van szó. Na érted most mi a faszért venne kis cirbit ha nem a fogyasztásért. Én ezt a pozitivumot látom benne, hogy keveset eszik. Mert ha ilyet vennék akkor ez érdekelne.

Pont ezért van RSem ami megy, és legalább leszarom a fogyasztást :)))
Én egy szóval nem mondtam neked, hogy jobban megy meg ilyenek. Vegyél amit akarsz, úgyse hat meg semmi, akkor felesleges kérdezned.
Hát..kedvezményre azt ajánlotta,hogy a névreírás felét átvállalja erős 20 rugót..bár ezt a réginél monta..bepróbákszok újnál vmi nagyobb kedvezményre 2-3-4literes fogyasztás..ez annyira elenyésző,h szinte felesleges nézni..meg az h az injektoros pl jobban megy 8,3566km/h val,azse nagyon hat meg.. bár aza 8,3566km/h biztos jóljönne tuning nélkül 50cm3 fórumlakónak