Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Esetleg fekete lenne? milyen benne a prot.? jo a szellozese? etc.
Szerintem enis kinezek, akkor osszekene futni elotte, mert meg nemhiszem h odatalalnek...

Persze nem megyekfel, hanem csak kepeket csinalok, etc.
hello.
Vagány a kipuffod nagyon. Túrkevei motoros találkozón voltál? Ha gondolod megbeszélhetnénk valami találkát egyszer.
Nagyon fullos! Jól megy a CBR-hez. Bár gondolom azért is tetszik ennyire mert az enyém is ilyen méretű és formájú
Kész a sportkémény!
Köszi alvaro!Tök sokat segítettél Most már értem azt is hogy miért nem jött le a tányérrol a kosz!Már kicsit sokba volt az új tányér készletek A viccet félre téve szerinted egy kezdőnek érdemes új motort venni Vagy inkább használtat ami már bejáratott
ja és Faterral kiprobáltunk 1 cbr 1000rr-t kurva jól megy vaze a pécsi elkerülön kihuzatuk 270-ig 2 személyel ja és én is vezettem nagyon megy az a moci
na itt egy kép róla:
Hali Ma voltam bent a Hondánál és vettem 1 M.robert sisakot 30-ezerért amiből még 5ezret elengettek és 25-ért elhozhattam+1 ingyen tankpad. ma este kipróbáltam a sisakot és tökéletes ha valaki sisakot akar venni ezt ajánlom cserélhető plexit és cserélhető bélés halk sehol nem jön be szél csak ahol kell a levegőzőknél és kényelmes nagyon penge kis sisak ja és 1,5 év gari
Ja, és szerintem is a vaj az egészségesebb, több ugyan benne a zsír, de kevesebb a műanyag A zsíros-olajos dolgok meg melegben fölpuhulnak, megolvadnak, sokkal könnyebben lejönnek úgy a dolgokról, hideg vízzel öblítve őket eszük ágában sincs megtenni ezt a szívességet
Na, az oktató nem igazán ér rá hétvégén, majd inkább veszek ki szabit hét közben, és megyek úgy... akár többször is, szeretném már letudni minél hamarabb az egész jogsi körüli hercehurcát (a kreszvizsgaidőpontra is kellett várnom 3 hetet ), mennék már megvenni a kis ciberét, vagy valami mást, ha úgy belefutok (nem, cbf 250 egész egyszerűen nem kapható ).
A vöröskereszt is egy nagy buli, két hete kergetem őket, de nem sikerült elérni sehogy, lehet elmegyek a francba valami kisvárosba vizsgázni a végén Még jó, hogy attól még járhatok vezetni, hogy nincs meg az eü vizsgám...
Meg tök élvezném, ha ismernék bárkit, aki bír motorral, és gyakorolhatnék az övével, valami eldugott helyen... ej, de mekkora előnyben lesz a párom, ha nekem már meglesz a cuccom, neki ez adott lesz...
Akárhogy is, a vajnak szerintem jobb íze van
Viszont marha szokatlan még a motor, így első rutin után Nem baj, majd szépen letuszkolom az irányítást gerincvelőbe, mert amígy agyból kell csinálni, az a "régen rossz" kategória...
Meg most hétvégén megyek újra, meg valahogy jövő hétre is kéne intéznem hétköznapra.... az.
oké, kösz akkor felveszlek msn-re!
Ill msn cicmem lásd alomon ottvan!
Okssa száguldozó kár akkor jó ringezést mi megyünk de ha mégis meggondolod magad szolj amugy meg jó lenne mert nincs nagyon kivel gurulni illetve van egy 3 as csapat de jöhetnél velünk szép nyugisan el szoktunk turázgatni erre arra! Jah ha gondolod megadom az msncimem és akkor megdumáljuk a gurulásokat!
Szevasz. Hát most szombaton valszeg Hungaroringre megyek Fateral mert lesz gyorsulás állitolag , de amugy benne lennék közös gurulásokban!
Igen aszem multhét szombaton csinálta öket!
Zseby,Hát gyenge ponton érintettél mert én nem reggelizek de úgy hallottam a vaj az egészségesebb De ha nem vagy biztos benne egyél tojás rántottát Nekem is lenne hozzád kérdésem,szóval miért van az hogy hideg vízbe nem lesznek tiszták a tányérok Amikor már tiszta ideg vagyok kib.....om a kukába és veszek másik étkészletet Nem tudsz erre egy jó tippet Ja megnyugtatlak a tamponokba otthon vagyok úgyhogy kérdezz bátran
Vykee, engem komolyan érdekelne, hogy te hogy készíted a vajas kenyeret? Néha elakadok félidőnél, mert levágom a kenyeret és elkezdek agyalni, hogy vajon vajjal jobb-e vagy margarinnal... Még mindig nem jöttem rá, mire szavazzak... tejtermék? Növényi olaj? Ez olyan bonyi, teljesen kikészít, lassan már lemondok a reggeliről is, csak ne okozzon ez a kérdés fejfájást... Nincs tipped?

(U.i.: ...majd még lenne kérdésem a tamponokról is, ha van időd írni, szólj... )
azaz, most éber fejjel már tudom mit akartam mondani
ez ilyen költői kérdés volt akko ezekszerint...
ezeket amcsiba csinálják, és ott kúrva sok ilyen csodajárgány van
ez nem igazi kérdés volt, olyan állítás kérdés! érted? nagyon jól tudom hogy micsoda
Hello száguldozó jah miklósi vagyok nah az faxa ha errefelé laksz akko majd megdumálhatjuk azt mehetnénk együtt gurulni néha me egyedül uncsi! Szombaton nem jössz fel velünk citadellára?
tyűűűűű, ez kurvajóóóó el is mentem őket gyorsan. Egyébként ha jól látom pont a drift-verseny napján készültek ezek is
van egy olyan játék ritka szar...és anno 17ezer volt ps1 re