Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az igazi autók azok a régi amcsi "muscle car"-ok
Kérek egy kis segítséget valakitől!Hogyan lehet megondani a rendszámot hogy ne azon a gyári konzolon legyen hanem kicsit feljebb és elfektetve Vágni kell a konzolt vagy li lehet szedni Előre is köszi!
látom te is tod mik a jó kocsik
na én már tényleg nem irok semmit ehhez (ha akarnék se tudnék mert nem leszek itthon) hülye vagy fiam és kész
1 milla alatt van
de ha ien nagy köbcentis gépet akartok én tudok neten egy eladót ;)
6560 cm³, piros, 2 személyes, mondjuk picit költeni kell rá de utána fain
A citromsárga
az autó egy lófasz...elvisz A ból B be..nem ázol meg ha esik..megy,megáll és ennyi..
az autó meg amugy is a "75 ös camaronál kezdődik.....
A piros
ó geci még nem unjátok ezt a hülye autó témát?
tiszta ovi bazzeg...melyik autó gyorsabb..
te hülye vagy?
megint idézlek : "Az almát az almához hasonlítsuk, és almaként is használjuk!"

utcai autókról beszélsz amik utcára vannak kitalálva te pedig versenypályán hasonlitod őket össze

ez már vicc
Köszi!

Lévén motorversenyeztem, és most is azokkal foglalkozok, ill elkezdem az autó versenyzést is, talán van hozzá dörgésem.

Más különben meg igaza van másoknak.
Szarjak rá!
És üljek be az M3asomba és csapasak egy jót!
Na ez lesz most.
Pusz neketek, aztán segítsen nektek aki akar.
Hoppá, elfelejtettél másik nick névvel bejelentkezni!

Doky egy egyáltalán nem limitált szériás CL vagy E (már nem emlékszik) 55 öst hasonlitott a te bmw dhez (nem veszem a fáradtságotz hogy megnézzem mi a neve) ami körülbelül olan áron van mint a bmwd (sok mindentől függően kb. 30-50 millió)

Baszki, de szánalmas!


Tudod mit, megyünk majd le rabócsi ringre, remélem kijössz.
tudtam hogy nem birja ki

látom te ránézel egy emberre és megmondod hogy ez most mindent belad hogy jobb köridőt menjen vagy csak élvezettel autókázik! nem semmi képességeid vannak ! ügyes vagy! grat hozzá
Nézd a széria autókat sport ujságírók vezették, vagy ha nem akkor a gyári teszt pilóták.
Azokat nem nagyon merném megkülönböztetni.
Nekem volt szerencsém a nürburgringen vezetni, és vittek is rajta, sőt számtalanszor láttam rajta Mercit is gyári csapattal, és nem úgy tünt mintha nem inggatya alapon mentek volna vele.

Na mentem a Hringre, csááááá
Hagyjátok már abba b+ Ti úgy sem fogtok egyetérteni,mi kívülállok meg már eldöntöttük kinek adunk igazat!
" Doky egy limitált gyári tuningos baromi drága Mercit hasonlitgatott, hogy egy széria BMWhez amit szinte bárki megvehet. Ebből azt hiresztelte, hogy a Merci mindenben jobb a BMWnél. "

Doky egy egyáltalán nem limitált szériás CL vagy E (már nem emlékszik) 55 öst hasonlitott a te bmw dhez (nem veszem a fáradtságotz hogy megnézzem mi a neve) ami körülbelül olan áron van mint a bmwd (sok mindentől függően kb. 30-50 millió)

már megint csak lököd a baromságokat

részemről megintcsak lezárva de ugyse birod ki hogy ne irj még vmi baromságot
Miért beszél magáért?
idézek : "Az almát az almához hasonlítsuk, és almaként is használjuk! "

itt tök más emberek vezetgették ezeket az autókat ! akkor szted egyenlő a dolog?
Ez már tényleg gyerekes.
Senkit nem hívtam ide, nincs szükségem rá!

Doky egy limitált gyári tuningos baromi drága Mercit hasonlitgatott, hogy egy széria BMWhez amit szinte bárki megvehet. Ebből azt hiresztelte, hogy a Merci mindenben jobb a BMWnél.
Erre mondtam, hogy ez hülyeség. Semmi értelme.
Aztán ő már kontrázott minden hülyeséget!

A nürburgringi táblátzat magáért beszél!
Az első M3 GTR egyáltalán nem érdekel! Az utána lévők az érdekesek.
Ahol már a széria autók vannak.
Ha azt mondja, hogy a Forma1ben jobbak a BMWnél, azzal én se vitatkoznék, hiszen igaz!

Képzeljétek mennyire volna értelmes, ha azt írnám, hogy a CBR125öst minden téren leveri a Ducati 1098asom, ezért a Ducati jobb motor mint a Honda!
Ugye milyen baromság?!

Pont ez a baj itthon.

Az almát az almához hasonlítsuk, és almaként is használjuk!

Részemről tényleg lezárva, ha valaki a hülyeséggel akar tudatosulni tegye! Én segítő szándékkal bonyolodtam bele!
Nem szoktam nagy képűsködni, és felvágni, aki ismer az tudja ezt pontosan!
én is 21 vok csak ez a vacak Januártól 22 nek tekint pedig csak egy hónap múlva leszek annyi
OK, találkozunk valahol vagy majd a pályán 1kor?
Nem lenézem,főleg,mert én 21 vagyok,nem tartom az észt korfüggőnek,csupán a tapasztalat részéről említettem,egy idősebb esetleg könnyebben ráhagyhatna a fiatalabbra dolgokat. És már megint hozzászóltam...
Na én meg forditva. Dafcsi beszélt vmiről aztán saját magára cáfolt rá ill ő maga tért el az általa adott dologtól!
De valóban fölösleges ilyeneken vitatkozni főleg egy motoros oldalon.
Még annyit szeretnék a hozzászólásoddal kapcsolatban elmondani hogy ne nézz le senkit a kora miatt egy 22 éves bizonyos témában miért ne tudhatna többet mint egy 35 éves?
Részemről is lezárva bár van egy olyan sanda gyanúm hogy sokadik kérésre sem fogja Dafcsi abbahagyni de ezt majd meglátjuk.