Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oké! Figy apám sárkány repülözik és csinált pár képet a pályárol , az asszony nem tuddom jönn-e , de szerintem igen, apám is kijönn nézelödni csak már kocsival!
én tudom a cimét de nem mondom meg .. bibiiii

amúgy Száguldás a semmibe csak hogy lásd milyen rendes vagyok bár ne mérdemelnéd meg mert a . az . te meg ezt nem vetted tudomásul ... szóval .... a Merci akkor is erősebb motorokat csinál és szebb és jobb autókat
vasárnap Kakucsring akkor ha jó az idő. Asszonypajtást is viszem mert ki szeretne jönni. Hozzad Te is a Tiédet akkor majd elszórakoztatják egymást
XXXX Szigetszentmiklósi vagy? Akkor nem laksz messze tölem én Taksonyi vagyok!
észre veszzük olvasni azé még nem felejtünk el mert vita van
Rockybácsi ott bénázik a háttérben
ez a bemelegítőkör második kanyarja, azért vagyunk ilyen zsúfoltan de utána nagyon nagyot fájtingoltam azzal a piros 2007-es CBR125-össel. Az adatlapomon van még egy kép róla
Szevasztok skacok!Látom tegnap megint meg volt a vita de komolyan már keresni fogok egy csajszit és a főzés tudományáról fogunk veszekedni Ennyi erővel annyira idegesítő hogy egy motoros fórumon kocsik a témák.Nyissatik egy autós forumot és ott fikázzátok egymást.Észre se veszitek ha az ember segítséget,jó tanácsot kér mert ezeken a kurva kocsikon vitáztok Anyámhoz nem mehetek tanácsér!na de hagyjuk,remélem azért még van itt értelmes ember akihez fordulhatok
Az a film lassan 30 éves... De nem rémlik a címe.
Hello emberek gondoltam beköszönök nekem is hondám van igaz nem a kis cbr de honda szal üdv a többi hondásnak meg nem hondásnak is!
Jaja, azt a műsort énis láttam
gt500asból átalakított izé komolyan más a lámpája máshol van a tank meg hasonlók...és lehet kapni szaros 170,000dolcsitól indul
Amugy jó reggelt!
Akkor mi?
nem ,ami a tolvaj tempóban van az nem az eredeti gt500 nézzél diszkóvericsenölt
Tuddom h Shelby GT 500 mustang a neve csak eleanornak is szokták hívni pl: a Tolvajtempoban!
Basszus azt én is láttam de nem tudom a címét. Kurva jó film!
Dafcsit nem ismerem mint ahogy téged sem. Én csak megjegyeztem, hogy van turbós merci, meg hengerenként 3 szelepes blokkot is gyártanak. Te mind a kettőt vehemensen tagadtad. Akkor is a BMW gyártja a sportosabb autókat. Erölködhet a merci akármeddig.
Elenor!
király
még szinre is ilyen volt a kocsi
jó legyen az de eredetileg egy GT 500 as Shelby
van egy film amiben a főszereplőcsávó egy Dodge Challangerrel megy a fél országon át mert szülni készül a felesége és oda akar érni közben rendőrök üldözik meg ilyesmi .. na ennek nem tudja vki a cimét esetleg? még vagy 8 éve adták az RTL Klubon és azóta próbálom megkeresni / letölteni de nem tom a címét és mivel látom ti is szeretitek az ahhoz hasonló autókat gondoltam megkérdem nem e tudjátok mi a címe?
jah, mondom eddig mindig itt volt a fórumon aztán egy ideje nincs
amúgy sutyerák komám anno adott egy videót doky tetszeni fog törés teszt
Nem az
Ez egy Snake-vagy Super Snake átalakított selbííí