Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nincs nete nekije
köszönöm szépen amúgy CBRacingről tud vki vmit ? nagyon el van veszve
Shelby Mustang a neve
amúgy nem tom ti hogy vagytok vele de ki tudnám csavarni a nyakukat azoknak akik a filmekben összetörik az ilyen autócsodákat! Miért nem lehet egy opelt vagy egy vw -t összetörni? miért pont ezeket kell?
jah értem felvagy mentve!
nem most egy csajjal beszélgettek aztán el vagyok pörgök
na még tőled se láttam ilyen hszt!ittál?
ez tiszta olyan mondat volt mint ha vmi drogról szoktál volna le pontot tettem a dolog végére bocs csak már este van aztán áhh ... XD
nem .
te nem veszed észre hogy már rég pontot tettem a dolog végére?
nem feltétlenül!
kérdés hogy akarsz-e találni benne
Amig nem kerülök odda h vezesek is egyett addig nem számit , amugy nincs tökéletes autó mindegyikben lehet valami hibát találni!
tudom de ha kocsiról van szó akkor ez most való ide
becsülendő de nem erről volt szó
ha már autó rokonom trabantja audi motorból van benne pár cucc pontosan nem tudom mi 21évesen csinált rajta mindent saját kézzel, az autó eddig 180al ment
gyönyörűbb lehet nincs de túlkormányzottabb biztos
Hát ha már mindenki az autokal jönn szerintem nincs gyönyörűbb egy 67-es eleanor-ál!
de
nem az az áhj hev a brék aj hev a KITTKATT
az pontiac volt nem?
Ugylátom senki nem ért itt az autókhoz .Mert a legjobb autó a nájt rájder KITT KATT autója.Egyébként KITT érdekelnek az autók ez egy MOTOROS topic .Ide csak az írjon akinek nincs ki mind a négy kereke.
BMw de inkább Chevy
Szerintem akko má BMW
oh basszameg ahggyátok már abba olyan idegesítő bocs doky nem tudom ki ez a dafi srác de komolyan mondom kezdesz uncsi lenni értem én hogy merci 4ever meg minden szar ,dehát vágod kit érdekel?sztem meg az audi a legjobb és kész.na ehez köpjé vmit
69is ha megbocsátasz, egyébként ilyen caprija van a szomszédnak az a a v6os verzió