Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen,én például utoljára 4 éve voltam kint az utcán,hiszen az oly sok veszéllyel van tele,ezért itt kompenzálom lelki nyomorom...
Nézd,elég egyszerű a dolog,2 ember görcsösen ragaszkodik a saját igazához és vmi félelmetes hülyeségről vitatkoznak! Eközben mindenféle adatokat dobálnak egymás fejéhez és megy a közel anyázás szintű beszélgetés. Én Doky kommentjeiben találtam több hülyeséget,de sztem az egész vita szánalom,főleg,hogy egy 35 éves ember leáll egy 22 évessel kakaskodni,holott rá kéne hagyni,szóval kérlek fejezzétek be! És az olyanok mint én vagy Te se reagáljunk erre többet! Én ezzel befejztem.
Na titeket kihagytalak! Nektek telefonon szól Dafcsi hogy gyertek már fiuk osszunk együtt valakit? Mert nagyon egyszerre jösztök mindig és nagyon egy véleményen vagytok, de ami a leglényegesebb nem a saját véleményeteken hanem azon amit a barátotok elvár tőletek!
És igenis a hibáiból tanúl az ember de madj egyszer megértitek, látom fiatalok vagytok még, talán még a szüleitekkel éltek és itt próbáltok nagyok lenni mások felett, elnyomi embereket.
Nagy arc látom már van mindenkinek, már csak egy kis ész kellene, és akkor nem lenne semmi gond veletek.
Biztos jól átolvastad?
Akkor Te másik műsort néztél.
"Az én szememben ez tette őt naggyá." te kezeltesd magad.
Vasárnap akkor Kakucs? Én benne vok. Csak első gumi köll, mert a hátsóra ugyanolyan Metzeler rennsport megy mint ami eddig volt és bevált. Azt már megdumáltam a Ricsivel.
Vasárnap kakucs és akkor haza fele menett odda is adom a gumikat ha az ugy jó!
Kösz, ígyekszik az ember!
Így néz ki, a hátsót is odda adom ha kell azzal csak az a baj hogy egy nagyobb satú fékezésemkor bele kapott a légrétegbe, legalábis nekkem ezzel a magyarázta a gumis a jelenséget rajta!
Istenkirály vagy!
Az h havernak addom!
Nekkem még jok ezzek a korea Kings tire vagy milyen gumijaim majd azzal adom be a kereskedöhöz ha nagyobbra cserélem a motort!
komolyan? és ebbe neked mi a biznisz?
Rocky nekkem még jó a gyári első gumám , olyan 12000 km van benne ha kell odda adom ingyen!
Szevasz, nem téged láttalak kétszer itt az 51-esen , másodszora szembe találkoztam vele . Fekete kis cbr gyönyörű!
Én is végigkövettem a vitát, és a Dafcsi gyerek bizony végig saját magára cáfolgatott rá, és maga ellen beszélt, valamint sok dolgot figyelmen kivül hagyott és sosem ismerte el ha hibázott! Doky megtette ! Az én szememben ez tette őt naggyá.
Arról nem is beszélve, hogy a barátait hivta ide okoskodni (Tyt,Bazsi) akik mint minden egyes topickban itt is csak az észt osztani tudták.
Dafcsi egy jótanács! Ismerd el ha hibázol és viselkedj felnőtt módjára mert amit csinálsz az inkább gyerekes.
Na szia mindenkinek!Tűzök melózni
Szerintetek skacok!Használt motort érdemes venni eg kezdőnek vagy újjat.Mert annyira megosztott a vélemény akiket eddig kérdeztem.
Amúgy szép napot mindenkinek
NAGYon jók avideók is!Remélem skacok nem sokára én is ott lehetek köztetek
na végre még egy BP-s arc. Mindig csak ilyen világvégén lakó CBR-es regisztrálnak ide
ha vége a bejáratásnak irány a pálya!
oks lehet visszaolvasva amiket irtam én sem tartom magam vmi meggyőzőnek de megmásitott adatokkal nyomulni na azt nem kéne

egyébként meg hót hulla fáradtan 00:30 kor próbáljon meg akárki értelmesebbet irni

ennyi
Tibi, kérlek töltsd ki az adatlapod! köszi
Szia

2007es és még csak 670Km tettem bele


Én nem szeretnék bele szólni, lévén új vagyok, de nekem dafcsi meggyőzőbb volt. Pedig Mercink van.
De ez csak az én véleményem.
netán 2007 es CBR? vagy használt?
valószinűleg az aki megmásitott adatokat lök be ide eltitkolt részletekkekl hogy neki legyen igaza !

és aki egy versenyautót professzionális pilótával hasonlitgat egy utcaihoz amit mezei sofőr vezet feltételezhetően úgy hogy az autóba benne van még a 250 km/h korlátozás

én a vitát már lezártam vagy 6 hozzászólással hamarabb csak tökfejű és barátai nem birják ezt megtenni mert mindig hozzá kell vmit szólni ráadásul irja hogy amit én mondok az csak bla bla erre ő irj kétszer hogy blablabla

IQ akku lemerülőben?