Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm.

XVIII.kerületben.

Látom pont egy nagy vitába csöppentem bele
csao, üdv a klubban!
merre felé lax?
belőhetnél egy környéket hogy merre laksz ...
kuss disznó nincs moslék

mért akarod hogy tiéd legyen az utolsó szó mindig ?
Sziasztok!

Nemrég kaptam egy CBR125R motorkerékpárt. Nagyon tetszik, szeretnék majd találkozni más CBResekkel is.
Most olvasgatok itt, aztán majd jelentkezem.
blablablabla
melyik ért hozzá?
Szerintem fejjezétek be a vitát, mert nyilvánvalóvá vált, h az egyik fél ért hozzá, a másiknak meg fogalma sincsen!
igen régóta bla bla amit irsz de ezt is én irtam hamarabb te csak majmolsz mert már mást nem tudsz csinálni
Blablablabla
...egy széria autót hasonlitottál egy versenyautóhoz....


el lett irva kicsit
a hangja tényleg gyönyörű és a korához képest az állapota is! tényleg nehéz iylen jó álapotú motort találni a magyar használtmotor piacon !
megértem én is féltem a motoromat meg a régieket sem nagyon adogattam oda senkinek csak ha nagyon muszály volt ! ezért aztán biztos meg nem haragszok rád

nemsokára mennem kell Miskolcra de pénteken hazajövök és szombat vagy vasárnap mehetnénk vmerre
(megpróbálok majd sűrűbben lenni MSN en csak most az asszonnyal töltök minden percet igy nem nagyon tudok fellépni mostanság)
hát ez az te nyomi hogy te nem széria autót hasonlitottál szériához
fel sem fogod amiket irsz !

amúgy ki nem szarja le mit vezettél és hol? szerinted kit 6,7,8 meg?

már megkértelek hogy hagyd abba de megteszem mégegyszer : légyszives kussolj el a témával kapcsolatban értelemset már nem tudsz mondani csak vergődsz

ja és képzeld amiket el akartam érni azokat el is értem
amúgy kjarbi az fontos h be legyen lőve, csodákra képes egy szinkron valóban.. nálam nemtom mi a szitu..
csupa hasznos holmit vesző hozzá!
Köszi! Sztem is az.
A motorja tök jó, egy karbibeállítás kell rajta, mert néha intenzív gázra nem rendesen reagál (behörög, nem egyből húz), meg van egy kis vezérműlánc hangja, de egybkn semmi vészes. Egy pár dolgot fogok rá majd venni: tankpad, kormányvég, felnicsík talán, sisakháló (túradoboz ). De gyönyörű hangja van, és megy is egybknt ahogy kell neki sztem! Jó vétel volt a többi hirdetéshez képest...
nagyon szép a bandit! ha belül is oylan amilyennek lennie kell, akkor nagyon szerencsés vagy!
Hát az jó sokára lesz mire bárkinek is odaadom! (bocs már nem a bizalmatlanság végett) hanem érted...remélem. Most van nálam egy hete, sztem te is így állnál a dologhoz h nem adnád oda akárkinek. Én kérek elnézést egykbnt ezért
segítség alatt pontosan mit értesz?
Adamfzr kösz skor ezután nem használok elsőféket majd a hátsoval csuszóra fékezek az meg kockás lesz
Oksza!

Most volt OXTAR TCS EVO, és aki kérte, annak még alá is írattam Talmával.
Dafcsi majd lehet tavaszal érdekel csizma.
RockandyRoll

A Spidi ruha csak 125.000.- forint!
3féle szín van, sárga,kék,piros, és több féle méret! Ami nincs az lesz pár héten belül.
Később lesz majd csizma is, és kesztyű is!
Hébehoba ki tudok sírni szponzorálás képen sisakokat is, általában ARAI. Én csak ezt a márkát használom.
Öcsém, te mekkora hülye vagy! Vizsgáltasd ki magad!
Az első, az csak viszónyítás, nézd már a többit, meg! A széria autókat!
Megint kiragadsz valamit az egészből!
És képzeld, én vezettem a nürburgringen, az E39M5ösömel is voltam rajta, és a még széria E46M3mamal is.
Senkinek nem nyalok, nekem nem kell szerencsére. Én segíteni akarok azoknak a tehetséges embereknek, akik ezt nem engethetik meg maguknak!
De te szánalmas vagy, lekezelő, nagyképű, nem fogadod el a tényeket, gondolom ez frusztrál, hogy az életbe nem tudtál elérni valamit!

Innentől amit irsz az csak blablablabla.