Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja, akkor onnan vagy ismerős!
Én is kint vagyok mindegyik AAn, még a külföldin is. Ill. idén már túl vagyok a 4 MotoGPn is, és még 2re megyek. Ill. Talmával, meg Magda Atival kint voltam a Brit SBK futamon is.
erre szerintem rá fog harapni Father, ha meg nem akkor meg rábeszélem, mert most 125-ért akar Berik-et venni
Mégegyx szívesen!
Köszi, én is szeretem!
Igen, a napszemüveges képen én vagyok megtekinthető. Általában minden hungaroringes Alpok-Adrián és DT-n kint vagyok és a szervízúton rohangálok föl s alá hogy elég felvételem legyen a videóklipekhez A pályanapokra is gyakran kijárok nézelődni (mostmár motorozni is ) olyankor meg az arata.hu-s meg speedhourse-osok boxában szoktam dekkolni és lesni a profikat
RockandyRoll

A képeid között, az a hosszabb hajú, az vagy te?
Mert akkor valahonét ismerős vagy, biztos láttalak már valahol.
AlpokAdriára jössz ki?
Vörös.

Mikor megvettem, nagyon gondolkoztam a sárgán. De aztán maradtam, az átlagos vörösnél.
Így van hozzá ruhám is, piros/fehér. A gixxerhez természetesen kék/fehér-et használok.

Apropó!
Ha valaki szeretne magának bőrrucit, olyan 130.ezer kb. amit tudok szerezni.
SPIDI R COURSE. Természetesen vadi újjak!
Dafcsi? milyen színű a Ducatid? Sárga?
az a szakasz nagyon jóóóóóóóóó, nekem is nagyon tetszett végig kanyarok jobbra balra jobbra balra végeláthatatlanúl ha nem fossnék úgy a közuti kanyargástól, talán el is mennék oda megint, de így inkább marad a Kakucsring
Sejtettem, hogy nem tudod be fejezni! Sajnos beégtél, és már csak vigyorogsz itt össze vissza.
Egy kicsit mazsoláztam neked, de nehogy nagyon sírva fakadj!
Hm.
Mindenki álltal méltán elismert Nürburgring Nordschleife hivatalos ídő eredmények. Ez azért lesz érdekes, mert a Porsche a reklám kampánya részesévé tette az itt elért időeredményét.

6:49 BMW M3GTR 480PS

7:40 MercedesBenz SLR McLaren 626PS(slick tires)
7:46 BMW E46 M3 CSL 360PS

8:02 - Mercedes CLK 63 AMG - Black Series, 507 PS
8:05 - BMW M6 E63 507PS(sport tyres) {limited to 259 km/h}

8:10 - BMW M5 E60, 507 PS

8:20 - BMW M3 E46, 343 PS
8:22 - BMW M Coupe E36/7, 321 PS
8:22 - Mercedes CLK 63 AMG , 481PS
8:26 - BMW 335i E92 Coupe, 306 PS
8:28 - BMW M5 E39 400PS
8:37 - Mercedes C32 AMG 349PS
8:52 - Mercedes CLK 430 290PS
ohhhh,
milyen kis megtévesztő név
Nah Csüsz!
Tegnap voltunk mocival Sirok és mátraháza környékén......
hát öcsém nem semmi!Eleinte mocskosúl be voltam szarva.....deh aztán egész szép kis majré csíket radíroztam!
Az a környék tényleg odabasz!
Üdv Száguldozó!
Akkor át tudnád küldeni a kakucsringi képeket? Az email címem az adatlapomon van!
Előre is kösssz!
hát nagyon nem sajnos én is sajnálom,csak most kéne gyorsba 2 kiló,azalatt nem hiszem hogy megúszom, de mind1,hosszú távra lett tervezve a gép 4-5 év...akkor most toppon lesz és akkor elvileg nem lesz vele gond,de hát ki tudja... keine thousand meter... én kétezret mentem vele najó 2600 körül
jaja, iwiw-en is láttam hogy nem hozott szerencsét az osztrák technika. Sajnálom bro .
alattam mindig van prot ing is meg általában mindenkin,legalább páncél.... de én most nem motorozom...ha érdekel picit olvasgass a sm topicban
erről jut eszembe, Sutyerák elég jól elfeküdt az MX-szel. Mindig érdekelt hogy az a hokimez ami a szupermotosokon van az mennyit véd... hát úgy láttam nem sokat vagy csak leöntötte ketchup-pal a karját.
Régi pici Rxecském
jaja
pár méterrel mögötte voltá
épp mentünk a motorjainkért
rémlett valami hogy fórumon 12 órát bszéltetek meg talira vagy valami iylesmi...aztán gondoltam hogy ti vagytok..motorok is ismerősek voltak
ja igen, azok mi voltunk. Ádám ott kivételesen nem ment át a piroson szóval ja, ott éppen együtt láthattál minket
én mmost rólatok beszélek
fél 1 felé láttunk téged meg adamot az árpádhid pesti hidfőnél..a villamos megálló magasságában...
gondolom ti voltatok azok
kék cébéer
meg fehér nemtom mi
a két héttel ezelötti edzésük elejét láttuk mert délelött még lehetett motorozni aztán egy órát még maradtunk bámulni őket. Most szombaton sajna nem tudtam menni pedig szerettem volna.
roky
ti voltatok azok nem,akiket láttunk?
még tegnap írtam hogy miholmerremikor
basszus, nézegettem a drifter.hu-n a képeket a szombati versenyről. Tele voltak a lelátók nézővel. Mikor lesz ilyen egy hazai motorversenyen? Viszont ami kicsit rossz hír hogy nagyon bejön a drift-versenyzőknek a pálya és ezért a jövőben sok drift-versenyt fognak a mi kis pályánkon rendezni .