Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tul nagyok az igenyeid. orulnunk kene h cipot vett meg h fujt 7bart a hatsokerekbe
Mondjuk semmi közöm hozzá, de letekersz 150km-t rövidgatya pólóban, és ráadásul a csajod is hasonlóképpen vigyáz magára, vigyázol rá. Grat...
szeva száguldozó!

Na legközelebb én is megyek újra kakucsra ha minden jól megy. motoron most sajna eltört a hátsó tengelyben a csapágy, csapágyház meg kell szimmering remélem lesz vhol mert eddig semmi :S
Tegnap sikeresen leestem a Man-ról is most picit bicegek de 3-4 nap aztán szaladgálok ha jól megy.
szerintem most miklósi napokon lévő találkozóra nem megyek ha nem kakucsra megpróbálok inkább
na szép napot fórum lakók!
Nyíregyháza-Kisvárda-Sárospatak-Tokaj-Nyíregyháza
hát ne haragudj de én pont ezt mondtam rád !

utánozó majom

te buktad be nem kicsit végig saját magad ellen pofáztál te szánalom
Van videó is az adatlapomon!
Amúgy ha valakit érdekelne egy fekete-kék Dainese ruha csak szóljon.De a képeim közt pont rajtam van megtudjátok nézni!
szép napot mindenkinek!Nagyon jó képeket dobáltok ide fel csak irigykedve nézem
Nem volt türelmem összevágdosni!
Fyrgi86 -tól kérdezem hogy a hátsó doboztartót azt vetted ,vagy csináltattad,és mennyibe került?
Okés, akkor bocsi.
Azt azért gondolom, hogy "fénykorában" jobb fizikummal és reflexekkel rendelkezett: nem kicsit tud motorozni.
jók a képek
jól dobbantottam, de mint kiderült jól tettem mert épphoyg hazaértem a benyával.. meg kis pihenő után mentem is melóba, és most értem haza csak.. lett sok jó kép, élveztem én is a tegnapot nagyon..
Ja akit érdekel itt nézelődhet, bár mostanság nem töltöttem fel képeket.
http://kep.tar.hu/robogosok
Rocky elmondanád hogy milyen motul olajat használsz?
Kicsit félre értettél. 35éves vagyok, és kis gyerek korom óta jóban vagyok Janival.
Még most is baromi gyors, de már sajnos azért látszik a kora rajta, és ez nem sértés!
Rengeteget szoktunk eggyütt lenni. Lévén pl. tavaly én rendeztem egy robogó kupa sorozatot, ahol nem kellett nevezési díjat fizetni!
Majd nézétek, meg egyszer, Magda Ati,Dugó,Ráski Robi,Sebi Peti, Pendl Andris,Vágó Ákos, Lovas Jani, stb...
felejthetetlen robogó csatáját!
Mi ez a "korához képest" baromság? Alig volt egy-két ember, akit a 70-es robijával nem alázott porrá. RESPECT!
Doky már csak vergődsz! Ezt elbuktad de nagyoonnnnn!


UVruhás emberke:

Lovas János 61 éves.
A korához képest nagyon jól nyomja! De szolok nektek, ha legközelebb a gyorsabb robogósok is lent lesznek! Sajnos tegnap nem tudtam lemenni hozzátok, mert Talmáékkal voltam ezen a bor turán.

Akihez Kecskemét közel van, oda is lenézhet, új aszfaltot kapott a gokart pálya.

Hétvégén a hungaroringen AlpokAdria kupa lesz, a látogatás ingyenes, ott tuti kint leszek, általában Sebi Petinél.

Magamrol egy pár szót, probálok segíteni tehetséges motorosoknak, akik anyagilag nem oly erősek. Ezért figyelem a fiatalokat! Rég óta segítem Talmát, kb 4 éve Sebestyén Petit, Juhászékat, de sorolhatnám még.
az összes többi motort is verte nem csak a CBR-t szal kéretik nem ilyen színben beállítani a történetet! A supermoto-sok csoportjával ment végül együtt mert olyan gyors köröket megy a robogóval. Szóval erről ennyit.
Doky én vagyok Gyere MSNre dobok linket, hogy hova toltam a képeket
száguldozó
mi lenne ha nem egyesével töltenéd a videót,hanem összevágnád ?
Azt a sárga rxet is legyorsulja....nem 16, 61...vagy nagyon koránérő a feje
sr70es is ütötte vágta a ciberkét
nem 16 ?

amúgy tényleg megveri a CBR t? hogyhogy? miféle robogó az?