Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ejoska nem tom olvasod e a fórumot de köszi hogy hazahoztál

sirály a mocid
A robogós fazon elég jól tolta...állítólag 61éves
Nekem is van pár képem
leszarom hogy mit gondolsz de éjfél körül hót fáradtan nem nagyon tud az ember már gondolkodni ..

amúgy meg a 4 szelepes dologban igazam volt de sose foglalkozz vele ! amikről én beszéltem az mind 4 szelepes volt

a bunyóról meg annyit hogy lehet próbálkozni
nem hozam fel a kamiont hanem megkérdeztem hogy akkor én meg emlitsem meg azt ! nem ugyanaz a kettő de te a csökkkent agyaddal ezt ugysem érted meg

igen vannak a gyorsuláson kivül más dolgok ! kényelemben , végsebessgében, mindenben veri
fékekről ne si beszéljünk

te olvasd el kétszer sztem amiket irtam mert elmondtam hogy az eldási statisztikát egy bizonyos évre értettem erre te jössz a 2006 os baromsággal hogy akkor máshogy vaolt !

sztem ne erőlködj hagyd ezt a vitát ! nem neked való
rocky,adam
láttunk titeket 12 vagy fél 1 felé az árpádhíd pesti hidfő felé...épp mentünk a motorokért
ti meg gondolom kakucsra mentetek
Én inkább lementem mindenki elől, csak ez most rosszul jött ki... Az a gondom, hogy kisebb esésnél is annyi minden sérülne Kékbálnán, hogy a javításból egy majdnem új 125-ös cibbert lehetne venni. Ha nem cserélem le jövőre, akkor veszek egy kicsit pályázni, azt hiszem.
Én megyek mert megsértödöt az asszony, mert most raktam fel a képeket és nem vele foglalkoztam! Szevasztok!
Kicsit bepánikoltam és hogy oldjam a feszültséget üvöltöttem egy embereset satufék közben
egyébként én nem vagyok az a típusú motoros akit zavar ha rajtam kívül mások is vannak a pályán, szóval a harciüvöltés tényleg csak a parának szólt amikor két menettel elötte véletlenül lesodródtam a pályáról és elmentem homokozni, akkor is kiabáltam közben egy jó hangost "Baaaaaaazzzzdmeeeeeeg"-et
Hello!

Én is kint garázdálkodtam ma TeeJay-vel és minden elismerésem a 125ösöknek
Én is fejlődök ám, már egyre kevésbé vagyok akadályozó tényező!
majd legközelebb
Nem.

De nyugi előszőr voltam ott egy oda túl nagy motorral. Lehet, hogy nem lenne hülyeség egy vfr400.
TeeJay,
egyébként az áthalladszódott hogy mekkorát órdítottam mikor a sikán után keresztezték útjaink egymást?
Csoport kép!
Szinte hallom a sohajokat: menyünk már, menyünk már!
Oké, a videókat már fel raktam ugy h mindenki keresheti magát!
Cirka 25 felrakással olajjal. Az enyémen annyi volt.
Aha... hat en meg nem ertek hozza, de biztos igazatok van
Amugy meg kb mennyibe kerulnek?
csöveket, na
RaR hozzászólása mellett hozzátenném, hogy azokat nem kell cserélni. A gumi csőveket meg 2-3 évente illik.
nem puhul fel a féked a megnövekedett igénybevételtől.