Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez a mai KakucsRing nagyon rendben volt. A szerdai Hungaroring se volt rossz, de ez a mai K.ring fel tette a koronát a hetemre. Valahogy ma jobban izlet a pálya mint eddig. Rátaláltam egy nagyon klassz rendületes ívre az eddig legjobban útált kanyarkombinációmban és ez mindent megváltoztatott
Jó lenne még beiktatni pár pályázást még mielött beköszönt a szar idő.

Laci,
majd pár képet átdobnál azok közül amiket a barátosnőd kattintott ma?
az miert jo?
Cseréld le a fékcsöveket fémre.
Attol meg a fotok azok jok


Jé, csak ennyire dontottem be? en sokkal lentebb ereztem menet kozben ...
Itt egy kis matéria. Sorry ezzel a kis géppel nem tudok sportfotózni.
jól néz ki a 600as
Na jo volt ez a mai kis gurulas...

Csak tudnam mi vol hazafele a budai rakparton az a kigyulladt katonai auto
hali mindenkinek

fent van a videjó a kis cbr -ől szép hangal
vagy klik ide : http://www.sportmotor.hu/motor...

ha valakit érdekel akkor nyugodtan hivhat mert még megvan a kipuff.
ára 23 ezer ft
érd: 06-20/579-95-29
nbali &fyrgit
na csá
hali mindnekinek

van egy db eladó spodobrendszer. Buelles rendszer eleje gyári leömlővel legális.
szikra fogóval és hangtompitó betét is van benne . Szép hangja van kellemes igazi egy hengeres.
a nyomatékán sokatd dob rajta mert nincs anyira viszafogva és alsó közép tartományban jobban húz.
egyedi tervezésű inox rozsdamentes acél.
mivel egyedi 1 db van az országban belöle egészen egyedi.idom alt elfér csak azért szedtem le az alsó kötényt hogy lehesen látni a rendszert. van videó is a róla a sportmotor videó rovatban feltöltötem, csak várni kell mig fent lesz.

a komplet rendszer ára is baráti ára: 23.000 ft 23 ezer ft
érd: 06-20/579-95-29 Fyrgi & nbali
fájo szivel adom el mert nagy motor lesz és a kis cbr-t beszámitják de az extrákat sajna nem.
kb 300 km használtam szinte be sem éget
a gyári kipuf rendszer helyére kell feltenni semi extra 1 csavar tartja a dobot mega leömlönél 2 a gyári csavarok is jók. postai uton is megoldható.
e-mail : nbalazs_ 86@freemail.hu

üdv mindenkinek fyrgi
Itt meg autós fórum lett cbr 125 helyett?
Akkor msn..
Forsztrok vegyél vissza a lendületből mert még kisodrótsz külömben is mi a faszt szólsz bele? ha beleszolsz akor legaláb tedd kultúráltan nem kell mindjárt köcsögözni meg luvnyázni ilyenkor látszik a 2-es iq-d
Pfff... Ez már tényleg picit szánalmas...
Hozzád ki szólt luvnya?
milenne ha nem itt osztanád az eszed? már bocs... elöbb legalább vállalnád fel magad utána esetleg....
Nem elég hogy sík hülye vagy az autókhoz(AZ S600 BITURBÓ,TE GYÖKÉR!),de ráadásúl lehordassz mindenkit aki jobban ért hozzá mint te.
HA HÜLYE VAGY VALAMIHEZ NÉZZ UTÁNA,KISÖCSÖG.
hmm most itt nemirom le:D meglehet találni msnen mmkukac@hotmail.com vagy emailban mmkukac@freemail.hu
Kívülállóként olvasgatom a vitát, és amit te halál magabiztosan állítasz, h kompresszor meg nésgy szelep, kiderül, h egyik sem (teljesen) igaz! Értessz hozzá egyáltalán? Hát...
(És attól, még nem lesz igazad, h lehülyézel nálad vélhetően sokkal idősebb embereket. Én már rég kivertem volna az összes fogat)
hát a CBR vs. robogó csatát mindig a robisok nyerik a Kakucsringen. De a bármilyen más motor vs. robi csatákat is pl. az a neon-sárga színű AXO bőrszerkós csóka ,akiről betettél képet, elég keményen aláz mindenkit a kakucsi pályán. Szóval annyira azért ne várj nagy csatákat
Semmi nincs. Azon kívül, hogy nem értesz hozzá.
Tegnap:

Végh Jana, Sebestyén Peti, és jó magam, meg pár robogó versenyző, illetve supermotosok, társaságában meglátogattuk a Gyöngyös mellett található GOKARTLAND nevü pályát. 1.1 Km hosszú, kicsit csikicsukis, de szívből ajánlom a CBReseknek. Gyakorolni a motorkezelést, írányítást, nagyon jó!
Régi 3mas 87es Km köve után jobbra le, ki van táblázva.
2006os adatok:

"Németországban a hazai márkák messze a legnépszerűbbek és a VW Golf, a VW Passat, valamint a BMW 3 vezetésével elfoglalják az első 23 helyet a ranglistán"

"A prémium márkák eladásai csökentek Németországban, egyedül a BMW tudta növelni."
RockandyRoll

Du. szerintem én is lenézek.
Lehet a 61éves Lovas Jani bá is le megy egy 70ccm-es robogóval. 14Le saccra. Kiváncsi leszek a CBR/robogó csatára.
És ha elfogadod, akkor segítek is neked gyorsulni a pályán.
Aztán majd meg látjuk.
Tényleg ez az utcsó.

Le hülyézel, hogy a repülő hajtómű, hol 4 ajtos, gondolom a Merci verseny kamion az 4 ajtós amit te hoztál fel.
A merci 6.2 l, és 520Le, a bömbi 5 l, és 507 Le. A merci jó 3 évvel késöbb jött ki az ellenféllel.
Simán megtehetné a BMW, hogy ki jönne egy kicsit modosított áttétellel, és már is verné a Mergát, de nem teszi lévén viszik így is mint a cukrot. És arrol már nem is beszélek, hogy a gyorsuláson kívül vannak még más dolgok is.
Ugye milyen jó érzés mikor, egy kanyarban egy 1000ccm-es motort az ember körbe motoroz robogóval!

Hidd el az a bajod, hogy elfogult vagy, és akit a tényekkel nem lehet meggyőzni, az az életben is vakvágányon közlekedik.

Az almát, az almához kell hasonlítani, és almaként is kell használni!
Ne indulatbol, és elvakultan reagálj valaki hozzászólására, és olvasd el kétszer is!
Helo CBR125leány...mennyiért adod a mocid?