Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most beszéltem kakucsring vezetöséggel. pályát takaritanak az autosok után, de holnap lehet mocizni
tegnap és ma volt drift verseny
Gabo aszonta hogy ma edzés holnap verseny...ők is szponzorálnak onnan vkit szal sztem tudja mitbeszél
az ma volt.. neeeem?
nem megyünmk ,különben is driftverseny lesz
ok délben, van ott egy nagy aluminium kapu, a kút kijáratától jobbra fel 5 méterre, ott leszek már remélem akkor.
Ki az? Ez... ez nekem?...hogy izom meg rohamrendőr meg ajándék hogy...
okééé... Akkooo hánykor? Onnan kb. még egy óra az út. Szal dél körül?
ja télleg, andy! én a bécsi útról mennék... tod, a shell kút, a befelé az elsőnél van apámék műhelye, ott vannak a védőim.. nem talizunk ott idejében? beszéljük meg mert éjjel forgatok, és tudnom kéne, ésés jó lenne nem egyedül menni..
uggyan.. csak valamiböl élni kell..
Holnap 1-re megy mindenki, ugye?
Ő a Mikulás! Kicsit nagyobb celeb mint a Madonna vagy a Justin Timberlake.
akkor te most celeb vagy?
Nem volt elég szekszi a hangod? Vagy tájszólással mondtad az "álácsony párcdííják"-at? .
Nincs baszdmeg.
át, és le.
most akkooo mi van? Gyuri lezúzta magát?
De ez nem is a Te hangog, nem? Átszinkronizáltak?
http://youtube.com/watch?v=pQ6... énkérekelnézést. lehet velem kedves lenni me nemlesz aji..
Vodamikulás nem én vagyok?
cső nem megyek
Gyuri bassza meg kurva net üzenete:
én semmit nem csináltam...bezzeg a sztendert tartó rugó...jött mögöttem 2 srác motorral,azt mondták hogy nagyon sok őrangyalom lehet....balos kanyar,felfeküdt a sztenderre,padka telibe,mögötte ilyen korlát( ha az megfogott volna,ott purcanok ki),szóval korláton átrepültem egyenest a mezőre. nagyon nem szerencsés ez a ktm
Gyuri bassza meg kurva net üzenete:
nincs bal csuklóm.
xlzx nem jön.. mingyá bemásolom