Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én, Father, Invader, Jamal, Z3, xlzx, Vodamikulás és még sokan mások
na, szal holnap ki jön?
a vitát lerekesztem
Burzsoá banda....
Mi a Szart veszekedtek autókról az a lényeg hogy nekem tetszik a BMW mert nekünk is az van igaz hogy csak 220le ,de igy is megy mint a mérgezet egér
Minnennyik sz@r, mer csak a Bugatti jóú! . .
Ha már ilyen nagy merci fan vagy akkor nem ártana ha értenél is hozzá egy kicsit.
Idézlek:"ÉS MIÓTA VANNNAK TÚRBÓS MERCIK? NE LEGYÉL MÁR HÜLYE ! A MERCI KOMPRESSZORAL NYOMUL NEM TUBÓVAL ! EMBER HÜLYRESÉGEKET IRSZ ! ELŐBB TÁJÉKOZÓDJ !"
Akkor nesze egy pár turbós merci: http://totalcar.hu/magazin/hir...
http://totalcar.hu/magazin
/hir...

http://totalcar.hu/magazin/hir...

Szóval a Mercinél az a módi, hogy az 5,5-6 literes blokkra rádobnak két turbót aztán verik a mellüket, hogy milyen kurva erős az ő autójuk. Az, hogy hengerenként 3 szelepes ósdi szar az nem zavarja őket. A BMW szívómotorból szed ki 100lovat literenként.
te ne mérted te gyökér ! látod már megint mondod a hülyeséget a sugárhajtóművedről !

az is 4ajtós ?

te gyökérsüveg
Sajna nem tudok eredménylistával szolgálni. Nem ismerek senkit a CBR kupás mezőnyből. Én csak egy futam erejéig indultam szabadkártyásként a KakucsRing vezetősége jóvoltából. Én lettem a 3. és elöttem egy kis-srác lett a második, az első meg egy kb. velem egyidős srác lett. Mind a ketten nagyon jól mentek, őket sanszom se lett volna megfogni a full utcai CBR-emmel.
Látom nem érted, primitível nem vitázom!
Így magasról szarok rád! Sajnos a tényeket nem tudod elfogadni, és ez bizonyítja a butaságod!
Ja a BMW gyárt sugárhajtóművet, akkor most mi van az 1800Le kamional?
Siralmas vagy.
Ennyi.

Holnap akkor hányan lesztek?
Viszek stoppert, és fotó masinát is.
Azért gondoltam, hogy meg nézlek titeket, mert ez egy olcsó versenyzési lehetőség, és itt is lehet tehetséges ember.
már megint hülye vagy! moindtam hogy olyanokról ugass amik gyáriak nem tuningoltak !

most mondjam erre akkor a kamionversenyben versenyzett Mercik 1800 LE jét?
és jobb gyorsulás nagyobb végsebesség nagyobb tömeggel
Keress rá!
De elárulom, hogy 1500Le nél keress!

Valóban kompreszoros a merci, ebben igazad van! De akkor az már eggyen értékű egy szívó motorral?
Nagyobb köbcenti, kompreszor, és kissebb Lóerő?
:-)))))))
amúgy pont olyan vagy mint az össze BMW s ! dobálózol itt a lóerőkkel azt hiszed az a minden és mégis a lóerőkben szegényebb merci legyorsulja és végre is lelövi a BMW det !

de tod mit adok az öledbe egy 507 lóerős motort és megnézzük ki ér fel hamarabb 0-100 ra te az 507 lovas motorral a kezedben vagy én egy 14 lovas CBR rel
nem 08 hanem 80 as
a világ legerősebb F1 es motorja ? vamikor a 08 as évekből a turbós motorok kb 1000 LE
de annyit tudhatnál észléyn hogy a mostani motorokról évek múlva fog csak kiderülni hogy hány lóerős ! ilyen adatatokat nem adnak ki a versenysportokban ! ááááá de ....

ÉS MIÓTA VANNNAK TÚRBÓS MERCIK? NE LEGYÉL MÁR HÜLYE ! A MERCI KOMPRESSZORAL NYOMUL NEM TUBÓVAL ! EMBER HÜLYRESÉGEKET IRSZ ! ELŐBB TÁJÉKOZÓDJ !

csak beszélsz beszélsz és hülyeségeket mondasz ! te lövöldözöl csipőből ugy hogy azt sem tudod miket irsz ! turbó a merciben ... .pf meg legerősebb F1 es motor...... ááááá

amúgy dolgoztál a McLarennél vagy honnan tod hogy külön érkezik és nem nyulnak hozzá? ennyit azért gondolhatnál hog alakitanak hangolnak rajta egy kicsit

de te inkább ne gondolkozz nem neked való !

meg ne is irj semmit mert ugyis elvakilt BMW s baromság
Ja, a kakucsi versenyről nincs eredmény listád?
Ott egyébbként ment Peti is.
Nem a Noérol beszélek. Lévén jóban vagyok velük.
Ma is megyünk együtt motorozni, egy új pályát nézünk meg robogókkal.
Szerintem így elsőre a CBReknek is jó lehet.
MátraRing.

Szerintem akkor az a második helyezett lesz az.
Téged nem tudlak hova rakni még, de figyelem a CBRes gyerkőcöket is, hátha akad bennük ügyi gyerek.
Na utoljára!
Mert dilettáns vagy.

Idézek:
"Kaszniban, és köbcentiben, és turbó nélkül, rakj mellé egy mercit"

TURBÓ NÉLKÜL!

És amit irsz az turbós!


Az F1ben BMW a motor, külön érkrzrtt mindig is az össze szerelő gyárba butuskám.
Légyszi keress már rá nekem a világ legerősebb Formula1es motorjára ok, és linkeld már be ide.
A Végh Jana volt és a kisfia. Nem mentek rosszúl de a legjobban a kis CBR-rel az a srác ment a Honda napon aki a Kakucsi CBR kupás versenyen elöttem a 2. lett.
Látom te is hülye vagy és még elvakultabb mint én !

nem mondtam hogy a mittom én milyen BMW vel hasonlitom össze a CLK -t hanem hogy te rakj amellé jobb BMWt! leszarom hány ajtóst meg milyet olyat ami erősebb! ezen mit nem lehet felfogni IQ huszár?

de nézdcsak teszek mellé egyet
Mercedes E 55 AMG
476 LE 700 NM ! nyomaték
egy pár pacival erősebb ugyan a BMW-d de mégis az 4,7 a merci meg 4,5 alatt van százon a fostalicskád végsebessége 310km/h a Mercié 340 km/h szóval mutogathatod a lóerődet nyugodtan ha egyszer élesben lenyomja a merdzsó! (egyébként a BMW csak nevetséges 520 as nyomtatékot tud de az teljesitményre a merci meg nyomatékra van kihegyezve de ezt te ugysem fogod megérteni)

ilyen összvér autókról meg ne dumálj amihez a BMW csak egy motort adott de azt is inkább a McLarenesek hegyezték ki a Forma 1 es részlegen én full gyári autókról beszéltem az előző hozzászólásomban te meg irod itt a marhaságokat ! látom figyeltél !

ja és elárulom már rég nem az Ilmor csinálja motort a Mercinek ! de amúgy megsúgom az AMG meg az Ilmor a házi tuningja a Merdzsónak nem holmi különálló műhelyek !

okoska
Vasárnap mentek kakucsra?

Lehet lenézek rátok, kiváncsi vagyok ki, hogy megy a CBR-el.

A hungaroringes Honda napon egy kissrác felment a pályára egy CBR kupás bringával,Sebi Peti vitte őket, sajnos a nevét nem tudom, a tesójával, és az apukájával voltak ott. Jónak tünik a srác, ki volt vajon ő?
Állítólag megy a kupában is.
Ha megyek leviszem magammal Sebestyén Petit is, bár tegnap eset a ringen és elrepedt a csuklója.
Ducati 1098asal mennék, de az csak egy személyes.
jóó remélem odaérek max 5 percet várjatok rám utána menjetek nyugodtan.. de próbálok ott lenni
Mondom, te elvakult vagy! De most már az is biztos, hogy buta is!
Nem olvasod el a hozzá szolást, csak rögtön csípőből lövöldözöl!

Amit kértem.
Kaszniban, és köbcentiben, és trbó nélkül, rakj mellé egy mercit

BMW M5
négy ajtós limuzin
5literes 507 le

Erre te!

Mercedes CLK GTR
Két ajtós limitált sport kocsi
6.9L 720Le

Siralmas, nevetséges, látszik, hogy gyerek vagy még!

Nézd már meg a 90es évek eleji Mclaren F1 sport kocsit. BMW motoros volt, mostanság döntötték meg a 392Km/h végsebességét.

A BMW nem megy a DTMben, addig örülj!
24oráson indultak, egy kasztnis sport kocsival meg is nyerték. Mi volt ott a Mercikkel?
Ja csak nem elrepültek vele a hátsó egyenesben:-)))
Ki is vonultak onét.

Van amiben a merci jobb, pl F1, de ettől függetlenül nem kell hülyeségeket írnod!
Bár az se merci, mert Ilmor csinálja a motort.