Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jamal akkor ha jössz akkor találkozunk fél 1kor a benzinkutnál oké?
nincs nekik más motorjuk ?csak cbr125?
A debreceni Honda Szalon leggyönyörűbb darabjai.
písz&láv
1. nincs agyontuningolva a CK-GTR és az SLR sőőőt a CLK még le van folytva hogy tartósabb legyen mert ugye a pályán nem annyit kell kibirniuk mint az uccán!
2. a Merci azért nem lépett be a WTCC be mert köcsögszájú Börnie Eccleston felvásárolta és elbaszta az egész túraautósorozatot azt viszon nyugodtan nevezhetjük szégyennek hogy a BMW nem tud egy olyan gépet összerakni ami alkalmas lenne a hazai túraautó bajnokságukra a DTM re! ill össze tud csak az annyira fos hogy az alsóbb kategóriákba van benevezve!
3. angyon sokáig a sebességrekordot a mercik tarották csak asszem 10 vagy hány év mulva tudták megdönteni és megnyugtatlak nem BMW -vel
4. iylen sufnituningos cuccokat nem emlegess mert amket én mondtam azok a gyárból gördülnek ki annyi lóerővel amennyivel! ha ügyes vagy te is ki tudsz hozni egy skodából meg nem tom milye szar autókból hihetetlen sok lóerőt de ezt ne hasonlitsuk már olyan autókhoz amik a szalonból jönnek ki ugyanennyivel meg többel
5. az M3 madat meg M5 ödet a hasonló kategóriás Mercik igencsak agyba főbe verik teljesitménybe nyugodtan nézz utána. de rakj már egy gyári BMW t a CLK-GTR vagy a CLK-DTM vagy estetleg az SLR-McLaren mellé

ennyi

te is elvakult vagy és nem kicsit
Nem szoktam fent lenni msn-en ugy h E-mailben küld el a számod és holnap este fele felhívlak ha az ugy jó! vigh11@freemail.hu
Most még net közelben leszek egy fél óráig!
20 perc és itt lesztek F4ther!
msn: vighlaci@msn.com
Bocsi h rosszul írtam nem direkt volt amugy benne vagyok , lehet jönn bratyom is az er-5-el!
Most is itt vagy F4hter?
Szaguldozo tudnal dobni nekem egy msn-cimet pls? vagy esetleg cbr-clubbon is pu-ben johet (ott jobb, szamodra szerintem.) hogy megbeszeljuk a kakucsot? mert en szeretnek menni veled ha neked jo
Nemfogja ha tul nagy a kep, szerintem kb 800x600-as jpeg v valmi alacsonyabb formatum, amit fellehet tolteni .. enis jartam mar igy (semmikepp se legyen bmp.)
Hát ezt elnem hisszem tölt egy órát majd a képet nem rakja be csak a szöveget ! MODERÁTOR, HELP ME!
Hihhi!
na én ma voltam endurocrossozni volt egy kurva nagy esésem csak az a gond hogy a térdem ropant egyet és most sántítok az esés ugy volt hogy tekertem térdig érő gazban ezzerel és nem vettem észre egy kurva nagy vizet aminek tiszta iszap volt az alja és a motor megsúszott aztán cső haverom ugy röhögött hogy le eset mocijáról
Én már leradiroztam!
Igen igen, ezzel tisztaba vagyok hogy nem gyors, hanem pont a rutin ami kell, meg a motor szokasa (+ palyanak a szokasa).
Ha nemkell borszerko es jo az ami nekem van (nem protos hosszuszaru csuka + a tobbi). Ha javaslod akkor biztos igazad - okod is van ra
sir yes sir
ne itt offoljatok bokorugrós kisKancsók!
na ez szép bazeg

ktm 950 advencsuri az nem rosz de a pilota az nagyon komoly a bmw szerkolyában.
érdekes hogy a bmw -sek is enyire szeretik terepen a ktm-t.
jó,elkérem ricsitől a 950 es és mehetünk is fotózni rókára
Father,
a Kakucsring annyira lassú pálya hogy még a kis CBR-rel is kb. fél-gázon megyek vele, szal nem igazán kell 7000 fölé pörgetni rajta a 600RR-t. Bedobod kettesbe és körbemész azt csá. Pálya a legideálisabb arra hogy szokjad a motort! Szal én nagyon javasolnám neked a dolgot. Ja és bőrszerkó se kell.
faszt nagyobb
melegítőben is jöhetsz,leszarják.
Talan en... oda eleg protektoros kabat, hosszuszaru csuka, meg terdvedo, meg protos kesztyu?

Bar nemtudom... szerintem kis rutin nemart a motorom melle, marmint amit a palyan szerzek.
ez laza...rókán nagyobb a kidobó