Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

marha egyszeerűvé tenném a nagyobb motorhoz való jogosítványszerzésT! a kreszt ugye alap, de a bugyuta bólykerülgetést felváltanám egy durvábba, ahol a szintidőhöz igencsak meg kell izzadni az adott kategóriával. akkor megtanulna midnenki rendesen motorozni az elején már és kész. akkor aztán sok olyan bajban lenne, aki ki akarta nőni a kissebb gépét..
igazad lehet...
cross után háváj lenne a szpidezés
bár bratyóm xt-jének a lábtartó lerakása nem okoz gondot
fater robogojának a bukócső lerakása sem
áá,nem hinném
nemtom..én nem gyorsaságizom...de nem is áll szándékomban
de ahogy ismerem magamat..össze vissza törném magam vele
bár kinövésnek szvsz az számít hogy eltünteted a majrét és már nem okoz gondot a lábtartó letétele ez csak az én véleményem
de az de jogos
egy 125 4t-t sztem nem tart sokból kinőni...sztem
ez most nem fika...
50es:D
kinotted? az adatlapod szerint 16 eves vagy, vagy az hazudik? ha joltudom 16 eves kortol lehet jogsi A1-re, es onnantol lehet vezetni torvenyesen a kis cibbert, de te mar kinotted? hogy?
Koszi sracok

Nektekis viszont baleset / bena sofor - gyalogos mentes utat.
ja, 3asban nehezen jön gázra kerékre!
megtértél
mert háát h mondjam kinőttem... imádom mert téélleg jo motor csak kicsi
Gratula! . .Sok élményt,Sok benzint és balesetmentes közlekedést az új mocihoz
szép ! sok balesetmentes kilómétert
Na sracok, megvan az uj mocc, 600rr "07, ma hoztam haza ... nagyon allat "kis" motor

Egyenlore annyit tudok ra mondani:

Egy kepet mar betettem rola adatlapomba, de majd holnap lesz a fotozkodas

Amugy egy kezesbarany (fekete kezesbarany... ).
mert adod el?
eladó a mocim bár nemhiszem h itt érdekel vkit
ebbe a hozzászólásba mondd már el mi a butaság ! nagyon kiváncsi lennék rá ! ha utána nézel akkor ezek tényleg igy vannak !
ha nem irod meg miért gondolod ezt akkor sztem te nem értesz hozzá és ráadásul el is vagy szállva magadtól !

fúj fúj béemvééé ...
Ok. Benzinkutnál találkozunk ugy ahogy a multkor olyan fél 1 elött!
elvileg megyek én is.. de csak ha jó az idő
Ja ja, most vasárnap jövök délután és szerintem bratyom is jönn az er-5-el ! Jönn apám is bár ő kocsival, aztán szerintem csinálni akkar pár képet! Jönn még valaki? Rocky?