Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mesélj már róluk ! miért rablók? én is tervezem hogy esetleg onnan vegyek vmit ! örülnék ha leirnád a tapasztalataid !
2,5 literes chip tuningal
pont amikor én megyek,akkor nem jössz? pofátlan kölyke
negatív. Holnap Hungaroring (ha nem szakad az eső). Erre a há
étre csak ezt a pályázást tervezem, de jövőhéten újra Kakucs.
Rocky,26.án kakucs?
sehol. Telefonon lehet érdeklődni a részletekről
ésésés hol találok errőpl valami hivatalost a neten?
na ittvok, csak közben nagyban vágom a tegnapi Dunlop Trophy-n készült felvételeimből a klippet.
a CBR125 kupában csak bérelt CBR125-ösökkel lehet menni. Ez a múltkori kakucsi verseny csak egy kivétel volt. Egyébként 300ezer a beugró (teljes szezonra)
meghát, féltem h lemegy valami jobb, és bealáz, mert lassú leszek..
öcsi lezúzta a motorját, azt kupáltuk, hogy megszabadítsuk a rommá tört részektől.
SZevasz Adamfzr!
Hogy-hogy nem jöttél tegnap kakucsra?
hát gondlom.. 50-es dt-t ki vesz? mármint jó állapotút.. senki nem keres..
talált süllyedt alig birtam megszabadulni töle..
rablók amúgy..
Lesz cbr kupa? mikor? hol?
naa, cbr kupa? Endiiiii
Amugy a volt DT-et a Redbaronban vetted?
Ezt csak meghuzták szerintem , de mindegy. Én most meghuztam piszkosul meg kapott azotta egy csavart, találtam egy autósboltot ott a motoros találkozó helyén ahol kaptam hozzá sima 8-as csavart!
áá.. sok motoron van h csak úgy hullanak a csavarok.. nem gáz, figyelni kell és kész.
roppant furcsának tartom hogy ilyen könnyen letekeredett a csavar..
általában eezeket úgy meghuzzák mint a szar, sőt, néhol még be is ragasztják, nem?
amikor az oldalára boritottad akkor kellett volna meghuzni őket mert akkor lazultak meg és folyamatosan csavarodott kifelé
többféle 323 mas van gondolom améket lenyomtátok az nem turbós volt .egy 90 lovas kocsit meg még egy 220 lovas BMX is le tud nyomni ! a turbósat nem tudná
Szép estét mindenkinek!
Ma értem haza Hajdúnánásrol az első motoros rock fesztivárol , jó volt csak kevesen voltunk és korán elmentek az emberekutolsó elötti napon , már csak én meg a bátyám voltunk!
Viszont odda fele egy hosszú huzatos rész után beértünk egy településre és furcsa volt váltani, fel felé szinte alig tudtam végül mikor megáltunk ott tankolni akkor vettem észre h a lábtartom alsó csavarja eltünk, a fölső is már félig ki volt csavarodva, végül a benzinkutas rendes volt, mert addot imbuszkulcsot a meg maradt csavar meghuzásához (egy eladásra szánt csomagot fel bontot ovatosan és addig kölcsön adta ugy h mákom volt h ilyen rendes kutast fogtam ki ) az alsó helyét megkábelkötegelöztem! Szóval így jártam!
Az mekkora 2.8 vagy 3.0 ?
a 250esem meg 5ésfél alatt. tény hogy autóban más érzés.
Hali látom vitatkoztok hogy melyik autó hogy gyorsul hát nekünk van egy 220lóerős BMW-énk unokatesóméknak egy mazda 323f és legyörsuljuk mint a szart...,a mazda 323f 10mp allat van 100-on a bmw-énk meg 8mp alatt