Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jajj tényleg megnéztem mennyit pörög 6.ba 100on nekem olyan 7000-7500...
mariann msn
Mindjárt megtudod!
ja semmi:D fenntvan h magyaralmás ugy könnyű:D
nem nehéz megtalálni téged én anno privi-n találtalak
h találtál meg?
Bejelöltelek iwiwen ok?
kb
tyűűű de sokan vagyunk
Én is.
én ittvok
Nagyon pang a topic mindenki gurul még ilyenkor is?
és most ne a nagy ezres meg 600as motorokat nézd amiket a tesztekben mutogatnak, mert azokban halálosan komoly motorvezérlő elektronika van, ami az új paraméterekhez igazítja a befecskendezést, a gyújtást, szal az egész rendszert, mig a kis cbr-en nem hinném.
hááát necces. mer elsősorban EU és uccai homológnak kell lennie, most ha kiheréled ránézésre a dob maga a gyári marad, ám szinte biztos h a zajszennyezése meghaladja a megengedett szintet.. vannak jó hangú sportdobok, amikhez egy egyetlen csavarral kivehető hangtompító betét tartozik, így ha oylat veszel, akkor vizsgára elég betenni, és kész. amennyiben a széria dobbal variálsz, 100% hogy teljesítményvesztés lesz a vége. tudniillik :) egy széria dob jelentősen folytja a motort. a karburálás, a vezérlés, és a különböző szelepátmérők ehhez a folytáshoz vannak igazítva. amennyiben változtatsz ezen, úgy az egész motor etgyensúlya megbomlik az úgynevezett gázlengések nem a gyárilag tervezett módon történnek, így teljesítményt vesztesz. ha tuning dobot raksz a motorra ajánlom az újrakarburálását legalább. (ettől függetlenül állat hangja lesz, és egy icipici teljesítményvesztés kit érdekel ha ultragizdán üvölt a motor, nem? ) sztem.
Nikky... villanyórát berhelsz éppen? amúgy nem tudom Te hogy vagy vele, de vehetnél egy rendes pákát ezektől a pillanat pákáktól mindig gutaütést kaptam...
Megnézte valaki a cbr-t valaki(600as)Ami eladó.az apróba van bent..1.700.000-ér
Szevasztok! Nagy problémám lenne! Ha én kiherélem a moci(125r) dobját akkor átmegy a műszakin,mert nekem azt mondták h nem! Jah és ha vkinek van vmi jó sportdobja az lécci adjon már tippet ,hol vette meg ilyesmi , mennyi?!
jó estét mindenkinek!
Najah, reg voltam errefele

Hogy milyen gepet akarok venni helyette? nagyobbat!

Mellesleg neked hogy tetcik a kicsi?
Hello! Elég régen voltál már erre! A géped most egyben van? AMúgy igen, nekem már megvan a cbr Milyet akarsz helyette venni?
nekem tavaly csak egy csontdarab tört le a bal térdemnél visszavan csavarozva, de tartása nem sok van a lábamnak, rosszul lépek fordulna ki egybol
Randy most milyen a lábad? ugyértem minden oké vele?
Hogyvagytok sracok?

50ccm megvan mar a kisciber?
En jovoheten valok meg tole
oks megnézem
19,000-nél.