Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

te andy, a cbr kupára lejhet bérelt géppel is menni? kerstem de sehol nem találtam semmit.. :(
ühü az is vad kis gép bár a CL ek nekem annyira nem tetszenek inkább a CLS
egy digitális-fényképezővel, egy kameratartó-állvánnyal és egy videóvágó programmal.
CL !
C63-at ismered?
En maradok a 600rr-nel, 120 paci 155 kilora
Bár engem nem is nagyon érdekel:D Kinek ez kinek az Hamarosan csinálok egy vidit majd (mármint motorról), csak kellenek még cuccok hozzá! Amugy Rocky Te mivel csináltad a Kakucsosat?
na lóerőkben gazdag jó éccakát
én már ültem benne tom mit beszélek ő meg nyert vele versenyt szóval ő is !

de gondolj bele az 900 kiló 160 ló a BMW meg vagy 2 tonna és 300 ! nem ettől függ de azért na ! a kicsi súly miatt gyorsul úgy mint az atomegér

de nem vitatkozok igy is elég a bmws haverokkal vivni a szokásos Merci bmx vitát !
sztem 5letes és nemigen van mégegy
én is gondolkoztam vmi egyedi néven csak a gondolkodás megerőltető igy lett Doky
Na jó én nem vitatkozok:D ha Te mondod... De akkor is cáfolom az 1.6os dolgot azt kalap bot
azt az 525 öst amúgy még vmék dizel CLS is lenyomja mert vméknél emlékszek vmi 6 mp es gyorsulásra ! vagy a 3000 V6 dizel vagy a kb 4000 res V8 as dizel CLS ! meg nem mondom és utánanézni is lusti vagyok
én pont ezért találtam ki magamnak ezt a hülye RockandyRoll nevet
hát keress rá a CBR klubos lapon ha ott lehet olyat ! ha ő lesz ott akkor lehet hogy járt arra bár a carstylingon is van két raptor szóval nem hiszem ! Dokyból si sok van sajna sok helyről lenyúlták előlem ezt a felhasználó nevet
CLK DTM et és CLK GTR -t keress ! de rákereshetsza felfúrt Brabusos csoda CL 72 esekre is amik 800 lovat meg 1024 nyomatékot tudnak ha jól emlékszek...

ott már 3mp körüli értéket fogsz találni garantálom ezek kőkemény versenygépek uccai változatai egy redva bmx izé bmw vel egy lapon sem lehet emliteni egyiket sem !

anno a GT versenyeken is nagyon elverték a bmw ket ! 98 99 ben ha jól emlékszek ja és tegyük hozzá hogy a Merci a GT ben akkor kezdett magyarul az első idényükben bajnokok lettek aztán mégegyszer madj otthagyták a bmwket versenyezzenek magukkal meg a Porsékkal ők keresnek más ellenfelet ... azóta se találtak legyőzőre
akkor nemtom hogy de egyszer a sulis számítógép-teremben bejelentkeztem a CBR klubos fórumra és mikor beírtam a RockandyRoll-ból az R betüt akkor kidobta a Raptor 46 user nevet, ergo arról a gépről egyszer bejelentkezett valaki a Raptor 46 néven. Csak ebből gondoltam mert egyébként a forma nem ismerős ránézésre.
nem Nyiregyi a gyerek !
és még abba a középsuiliba jár ahol én már 2 éve végeztem
most néztem egy clk-t bár nem tommilyen vmi v8 24szelepes 0-100-ra 6mpalatt...
na ebben egyetértek ! ott pl a Forma1 mindenki azt nézi közbe egy DTM (német túrhaautó bajnoskág) ezerszer izgalmsabb

itthon is van egy kevés túraautóveseny de TV nem közvetiti meg kimenni se mennek ki az emberek ...
lehet mert nincs ugy bereklámozva mint a gyorsulási verseny? fene se tudja ...
asszem ezzel a raptor 46-tal egy fősuliba járunk. de lehet hogy nem
azért mert nem pártatlanul nézed a világot ......
Hát 6 körül mozognak az tény... de egy 1.6 turbó nem hiszem h otthagyná...
én nem vagyok egy nagy autó fan. Nem érdekelne hogy hogy gyorsul az autóm ha állna mellette egy 600RR. A gyorsulási-versenyeket egyébként se tartom valami sokra. Szerintem elég proli egy műfaj, dehát ez kell a népnek, meg a cirkusz . szerintem cink hogy ezeken a nyomi EVO-os szarokon kb. teltház van. A normális igazi autó és motorversenyeken meg nincs kb. egy néző se rajtam kívül
vmi 535i nél vagy minél olvaso hogy 6,9 ! azt még a Cagivám is lelőtte volna
mennyi alatt van 100 on a 3000 es ? ha jól tom 6.5 másodperc a legjobb ezeknél (legalábbis ennél biztos nem jobb)!
de még az 500 lovasok is gyérül mennek! 4.7 körül 100 ra ... pf
CLK azalatt már majdnem 200 on van


szóval megfogja ! hidd el