Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nagyon vicces
nem tök mind1 a rendőr igyis ugyis hülyére vesz mint midnenki más mert "te csak csaj vagy" akkor ennyi erővel mondom h 50es én igy tom nemértek hozzá pá....de tök8 mert már ugyis eladom egyébként itt a környéken is van még 50es cbr... nem is egy....
jahat ugy konnyu, szalonallapotu ál 50-es cbr ... , meg a rendornek is mondhatnad (ha o ert a motorokhoz) hogy teged akkor atvagak ha ez nem 50-es
köszi jófejek vagytok:P és talált nem vok szőke sem még csak festve sem:P amugymeg sosem volt rajt rendszám.... mert igy hoztam ki a szalonból és a matricát is ők tették rá... ugyh erről ennyit:D a rendszám nem fityeg a garázsba.... de tök mind1
3. kerben is brutál szellő van
Gecc, itt baromira fuj a szel, kb a semmibol jott, hirtelen egy nagy szellokes, es most azota fuj mint allat, es esik az eso (Nagykovacsi -) nallatok nincs semmi?
Festem, jaja, termeszetes szinezek hozzaadasaval, ami a szervezetembol szarmaztatik, es igy adodik a hajszinem .. Amen
ilyenen nem kell gondolkodni mester te viszont sztem fested a hajad... (peace)
aztán megjelennének a baltatalpú csizmik
Jabocs tenyleg nincs is rendszama, ja es persze, latom, nem szoke ... en persze ilyeneken nem gondolkodtam hisz volt ra jogsim ...
Meg letesznek egy kis kinovekvo femdarabot a labtartora, es lefestik a veget, az lenne a lenyeg, h az megy at a vizsgan aki azt lefogyasztja a palya kozbe
sztem volt annyi esze a kislánynak hogy forgalmi nélkül és 50es biztosítással járkált...talán a rendszámot is otthon hagyta;)
és természetesen nem saját motorral .
Tudod amig ott lebeg a forgalmiba hogy 125, nemhiszem hogy a rendorok mas modon erdekeltebbek lennenek ...
néééééééégy
Persze enis, ha dijmentesen ringen, lehetne tanulni, es jol betanitananak
ne hari de cbrről kine hinné el hogy 50es?az oké hogy TZRről nem hiszik el de CBRről lerí...(peace)
Pont ezert engedhettem meg magamnak koszi
Meg jo hogy nem allitottak meg a fakabatok ...

Persze mondjuk 2 ev alatt motorral engemse, bar kocsifal fel ev alatt 3x
az 3 bomba...
merjünk nagyot álmodni
Grat! az új motorhoz! Aztán csak óvatosan, ésszel menjél vele!
3an
egyetértek lázadunk?