Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megoldhato szerintem egy full kipuff rendszerrel (ami jo) + sportlegszuro, karbiallitas. meg meg biztos lehetne rajta valamit csinalni hogy tobb paci huzza, de a legfontossabb hogy atkell varialni kicsit a fogaskerekeket, attetelezest, hogy kevesebbet porogjon 5-6. ba, de vegulis gyarival is ha csak az attetelezest varialod at, lejton eltudja erni (na de ugy nemlesz ereje a motornak ... ) a 150-et (meg 160at is) (
Sziasztok!
Még régebben írta itt az egyik gyerek ezen a fóumon múltkor láttam de most nem találom, hogy az egyik bartájának olt 125xr és ment 150el hogy hogy csinálta ezt lécci válaszolj
Érdeklődnék, hogy milyen olajat használtok a cbr-be? Castrol r4 az jó bele ugye?
neemis! azt majd amikor megveszem a ruhat is ...
jóóóól hitelbe vered magad megint és jól csődbe viszed a családi vállalkozást megint, mi?
"07 600rr
30e tokkal-vonóval.
ccm-ként 18 forint ahogy mondták + 10ezer vagy 12 a forgalmi csere miatt mivel a te nevedre kerül de ebbe a törzsköny is benne van asszem. 18*125=2250 + nekem 12 volt most nézem =14250
Sziasztok!

Ermax kiegészítők rendelhetők az új CBR 125 R-hez!
www.motorparts.hu
infoline: +3620/974-5837
f4ther mien motor lesz ?
valami ccm-enkent 18 ft, mivel enis most iratom at a kis cibbert, bar mar nememlekszek, mert kikuldik a csekket postan.
mindenki gurul?!talán nekem is ezt kellene tennem!
át kell iratnom a mocim!mennyibe fog ez nekem fájni?mert azt tom hogy az eredetvizsga 15 e !és az átiratás menyi?
Grat

Bahh nekem meg kb 1 honap mire meglesz az A korlatlan legalabb a motor meglesz elobb (csak ne sz*rozna ennyit az okmanyiroda mert egy gerinctelen no az ugyintezo aki utalja a munkajat, es utalja az embereket... nc )
Grat!
Gratulálok, meg irigyellek is kicsit... nekem jövő héten kreszvizsga, csak azután mehetek vezetni.
Elsősegély megvolt, abból is kell vizsga majd... nemtommikor. Az mehet párhuzamosan szerencsére :)
Mennyi izé kell, hogy felülhessek egy ilyen bigyóra...
végre a kezembe tarthatom a jogsimat!:D tegnap gurultam 1 jót!:D sajnos egyedül!:(:(
Boltban annyi van belöle hogy még árulnak is!
Na viccet fére téve , én tuddok szerezni ha kell 1300 ft assszem!
Job lett a gyorsulása , fogyasztáson nem lehet észre venni szinte semmit , fordulatra meg amit lentebb írtam, megy a 14-el is 140-t csak már a tiltáshoz közel pirosban ugy h én holnap vissza cserélem szerintem a gyárit ami egyel nagyobb de ott aszem 10 ezres fordulaton megy 140-et viszont lassaban gyorsul de autopályán kell a 140-en igaz szerintem betartom a 130-as tempot az M3-on!
Hollehet 14-es lánckereket kapni?
Amúgy mi változott a 14-estől? Máshogy viselkedik? Gyorsulás? Étvágy? Nem értek ám hozzá :)
Gar marad, ha ilyet csinál vele az ember?
Valaki jönn holnap Hajdúnánásra motoros találkozóra?
14-es amikor nem cserélem vissza a gyárira, de 14-esel is megy annyit csak már tiltana a motor, olyan 11 500 és 11 800 környékén éri el a 140-et és 12 000 ezernél tilt!
Hali nagy itt a pangás mindenki gurul mert én most megyek na cső