Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azért amiért acél váza van, minek rakjanak 14Le höz?
CSak 31es villája van? A bringámon 28as van
Azt nem értem hogy ez a gép mértnem kapott fordított telot? még az én 10-en éves kawasakimon is az van. Igazán tehettek volna erre is
15 lóerős mito.....
Sziasztok! na most jöttem haza "nyaralásból"... nem sokmindent kellett visszaolvasnom
egyébként Doky, kapcsolótáblát forrasztottam.
amugy snekem bejönnek azok a pákák amiket apum csinált otthon semmi baj nincs velük..mondjuk ami a kezembe van az pont nem olyan...de nem olyan szörnyű vele machinálni..
Öööö... kilátni? Hm, valószínűleg nincs gond vele, mert megőrülök attól, ha hülyeségek vannak a látóteremben, tehát valószínűleg nem voltak Szemüveget is atomnagyot hordtem régebben, most meg keret nélkülit, mert nézzen már ki valahogy végre, viszont bármilyen kisebb szemüvegnek a kerete ha a szemem előtt flangált, falnak mentem tőle... illesztések? Remélem jók lesznek
alvaro, elfelejtettem mondani azt hogy ugelj arra, hogy jol kilass a plexin, tehat kb 160fokban oldalasan (asszem) ami majdnem egy felkor, a lenyeg hogy meg a szemed sarkabol is naggyabol lass abba az iranyba a plexin, ez szerintem nagyon fontos dolog.
es az illesztesek, es a szellozok illesztesei normalisak legyenek.
az vegsebesseg vesztest okozna, es kb 120 nal is mar majdnem maxon van.
Nekem csak sport kipu van, autopalyan enis megyek vele 140et
Neked nem 14-es fogaskerék van elöl?
Most ezt nem értettem én se, userek kb. mind legalább 130-at írtak, vagy mi a szösz de nem is ez a lényeg, hanem a magam részéről elég értelmetlennek találtam a cikket, no persze talán azért, mert nem én vagyok a célközönsége.... megjegyzem, valszeg a Honda marketingjének se, mert nekem arra kell a kis cibere, hogy elvigyen A-ból B-be, jól kezelhetően (na meg kis költséggel) - ja és élvezzem is, ha lehet

Végül arra jutottam satyakügyben amúgy, hogy rendeltem egy MDS Pro Vent satyakot, egyszínű szürkét (hallgattam az eladóra, amikor azt mondta, hogy a feketében megfőne a fejem nyáron... nem szoktam, de a Naptól félek, mint a tűztől ), ennek megvan a remek kivehető-mosható bélése, szóval hawaii. Sikerült a szemüvegem is fölvenni benne Amúgy általában sikerülni szokott, eddig csak egynél nem.
Előtte egy másik helyen lazer bukók voltak, kipróbáltam egy fiber pro-t (igen, az drágább...), milyen is az, és egy perc alatt beleizzadt a homlokom Nem tudom, biztos ez az, mikor nem az én fejemre készült, vagy fogalmam sincs Az MDS meg szép egyenletesen szorított mindenhol (nem külön az arcpárnán, mint tegnap egy nemtommelyik), jól ült a fejemen. Az M-es, az L-es az lazább volt valamivel (kicsit hintázott, mikor ráztam a fejem, kívülről is látszott), inkább M-est kértem, főleg, hogy mindenki azt mondja, tágulni fog.
Egy gonddal kevesebb. Majd hozzák valamikor, remélem, mire tényleg vezetni megyek (a jó ég tudja, mikorra kapok kreszvizsga-időpont, valamikor a múlt előtti héten kértem vagymi )
Én meg 176 cm, 76 kiló és megyek vele az M0-áson 140-et!
169 centi "magas" az ürge és nem tud vele 110-nél gyorsabban menni autópályán... no komment... gyökér
full ugyanolyan cikk mint a többi cbr125-ről szóló cikk. Ráadásul minek olvasgatnám olyan emberek tesztjét akik egy fél napot motoroztak vele, mikor én már 30ezret beletettem és kicsit jobban vágom hogy a CBR125 témát.
szombaton Drift verseny lesz egész nap! Én szívesen kimennék nézőnek mert elég jól küldik, de szombaton melózok most. Szal én inkább a szerdai Hungaroring-re készülök
motorrevü 2007 /09 kétoldalas "07 cbr teszt.
Kiderült hogy az aksim szart be és a relé azért adott hülye hangot mert letiltott az a lényeg jó a gép:D
Szombat délután K-Ring valaki?
Ha vkinek kell nagyobb képekben eltudom küldeni mail címre.
jövőhét eleéig jóval áron alul is eladó a mtorom !
ha vkit érdekel irjon / hivjon

link
motomix: 2007. szept. 9. szám (olvassátok el aztán mehet a téma)
pill még nem olvastam végig most próbálom scannelni az egész cikket
milyen időt mentek vele?
motomixben 5 oldalas teszt az új honda cbr125ről. kakucsi pályán rocky neked kötelező megvenni az újságot
Speede, véletlenül nem a biztosíték ment ki? Azt nézd meg! Nem is kell venned, mert az akksi mellett van 2 pluszba, ha jól emléxem.
Alvaro bemész egy viszonylag nagy motoros boltba felveszel vagy 20-30 sisakot amiknek az ára alsóhangon 25000-től kezdődnek és kiválasztol egy olyat amelyik jó a szemüvegednek is. Az eladó meg meg fogja mondani hogy milyen rajta plecni, de ezek 30000 körüliek már mind enyhén karcmentesek és nem párásodnak.