Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csodák márpedig vannak ...
Bocsi h közbe szólók:D Idén BMW-be kezdme pályafutásom Amugy sztem egy 3000-est sztem nem nyomna le példának okáért oda teszünk mellé egy suprát... Vagy akár hasonló karibelű bmw-t...
na itt a gép

aműgy én Mercedes fan vagyok szóval engem bmw ügyben nem tudsz meggyőzni ! ha német autó akkor csak a Merci ! más nem létezik ! nincs olyan bmw amit ne verne le egy Merci ! SLR és CLK-GTR veri mindet lehet az akármiylen 6000 köbcentis meg M8 as meg mit tom én miylen
köhöm ! M es szutykokról van szó !
a japán gép az autóba is japán gép !
hidd el 0-100 ra leveri a 3000 ccm eseket is ! de ha gondolod megadom haver MSN cimért és megmutatja gyorsulási versenyeken miket vert el !

ja amúgy 600 RR je is van a gyereknek az a kedvenc motorod ha jól tom de mindjárt belinkelek vmit és meglátod milyen a kocsija
Te Doky! Ne vegyééé már minden BMW-t egy kalap alá csak azért mert valakitől azt hallottad hogy már gyorsult le BMW-t ! Lehet hogy az 1.6-os 3-as béemvéket lenyom egy erősebb régi autó, de a normális M-es BMW-k azézt más tészta. Amikor bika BMW-kről van szó akkor ezekről van szó. Azokat meg nem fogod meg ilyen ezeréves széria japán kockaladákkal. Csodák nincsenek!
király
80-asról van szó. Jó kis klasszikus szögletes japán dizájn volt fehér színben
jaa nah hát az ilyen gyerekekről inkább nem beszélek aki azért vesz kocsit hogy villgojon vele !

amúgy meg nincs is annál jobb mikor valaki a csilli villi BMW jével fesziteni akar a lámpánál és egy ilyen kocka ótó úgy otthagyja mint a kúrvaélet !
vajon iylenkor mit mond a mellettte ülő szőkének?
meg hohóó az évjárat sem mindegy ám az újjabb Sunnyk szarok gyengék én a 80 as évek végiekről beszéltem! azok jók a többit nem ismerem
magát az autót utálta. Úgy caklipakli az egészet. Azt hogy ótvar szarul néz ki, hogy ciki a sok új autós diszkós közé beállni vele a szórakozóhelyeken. Gyenge volt a féke ami kétszer is majdnem balesethez vezetett. Szóval nem szerette na
kinek mi ....
amúgy mi volt a baja vele? ha a turbós változatot vette akkor biztos nem az erőt hiányolta ! iletve ha hiányolta is egy Vektrában biztos nem talált anyit
Egy osztálytársam kapott egy Nissan Sunny-t a 18. szülinapjára de Ő annyira utálta hogy 2-3 hónap után elpasszolta és vett helyette valami régi opel vektrát.
amúgy ma hajnalban volt
csak hogy okoskodjak kicsit
annyi minden befolyásolja a végsebességet hogy arról könyvet lehetne irni szóval elég gyerekes elgondolás az iylen de hát nah találkozi ilyenekkel ....
amikor valaki tegnap ezt a témát boncolgatta és a végén hozzátette hogy ez egyszerű fizika vagy valami hasonló szöveget, akkor énis pont ezt akartam írni .
a győzteeeeesss Dookkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
az ócskavasak azért néha tudnak meglepit okozni! haver 89 es 323 mas mazdája a maga 800 kilójával úgy alázza a SZAR bmw ket meg Aduikat meg még néhány motort is hogy ajajjjjj

CBR előtt én is gondolkoztam kocsin ki is néztem egy Nissan Sunnyt csak elvitték igy lett CBR !
tehát egy 30 lóerős motor 160 at egy 60 lóerős 320 at egy 120 lóerős pedig 640 et kell hogy menjen?

Felnott motort? Hat nemtudom, lehet hogy picike, de azert ne gyerekmotorozd le...
Ez igy van!
én valami ilyen karcmentes bringát veszek a közeljövőben Erre mondjuk pont meg is van már a manim csak ki kéne ugrani érte németbe apósom mikrajbuszával aztán télen szép apránként helyrepofoznám.
Invader is jön szerdán. Neki már megvan a 600RR is de még nem adta el a 125R-t és most vacilál hogy melyikkel jöjjön szerdán (irigylem a problémáit )
ja amugy keddre beis vagyok meg irva dreamben szervizbe, mert gariba cserelik a spiralt es a muszert, utana megyek at az rrert
lolol
hat 430ert veszi be viktor. es 2,518ert adja az rr-t, szal szerintem teljesen jo
hogy mikor probalhatod ki? haat

mellesleg remelem mar jovohet kedden elhozhatom (sajna kedden lesz levizsgaztatva), de mar ebben is ketelkedek szerdan szeretnek elmenni a ringre, ruham az mar biztos h nem lesz, de nezokent is legalabb.
hát igen. Ezek egy karcmentes alig használt motor jellemzői mennyiért számították be? Mikor próbálhatom ki a 600RR-t?