Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amúgy szép jó reggelt mindenkinek
alvaro!Ha kicsit nyomja a fejed a bukó az nem baj mert tényleg kitágul.Nekem is elöször nyomta a fejem főleg gyors temponál mikor a szembe szél is rányomta a fejemre.mindig volt egy piros csík a homlokomon.de most már tök jó mert ráigazodott a fejemre
jönn vki holnap bp-n a soroksári felé gurulni ?
...naná h megyunk
Ha lesz elég pénzem akkor én is egy ilyen 50 ezer ft körüli sisakba gondolkozok, és Nitroba!Mivel a mostani is az és a következőhöz kéne vennem sötétített plexit , ami jó lenne a jelenlegi sisakomhoz is! Tehát a Nitrot ebbe a "felsőbb" kategóriába nem nagyon ajánlod?
hali! tudna valaki segíteni mert a motoromon beszart az aksi melett valami relé amitől az egész elektronika müködne és most nem müködik úgy kel betolni a mocit és nincs semi elektronika ilyen már volt valakinek menyibe kerül 1 ilyen relé? a segítséget előre is kösz
Látom, köszönöm :)
Így már legalább az agv.hu fele el tudtam indulni (egyszerű lélek vagyok, de most bejött ) - és örömmel látom, hogy nagyjából minden modelljükből van egyszínű szürke meg fekete (ráadásul az egyszínű mindegyiknél olcsóbb, de jó nekem ). Hm, ez a kivehető bélés nem tűnik hülyeségnek, úgy látom az agv K series és az MDS pro vent magasságában kezdődik (ha ezt az oldalt nézem, még esetleg az airtech meg a longway fér a fájdalomküszöbbe - kérdés, hogy jobbak-e nekem? Az mds pro vent meg az airtech az üvegszál, a többi ilyen hir-th, az mi? Számít ez? Valahol biztos ), vagy máshol máshol még szétnézek, és ez nagyon hasznos infó, hogy az agv-nek vannak egyszínű satyakjai, akkor is, ha nem látom a polcon - max fölpróbálom a tiritarkát, és rendelek egyszínűt

Még mindig marad a felpróba hátra, de jó, hogy ezt így már látom, köszönöm a közvetlen és közvetett segítséget
Hat nekem egy AGV, open GT nevu bukom van, a plexi az karcvedett, tehat nehezebben karcolodik, es nem parasodik, bar amikor allok 1 helyben, pl piroslampanal, akkor gyorsan bepallik a plexi, de miutan elindulsz eltunik,szal menet kozbe 100% paramentes amugy engem zavar. Ez mondjuk elol felnyithato, es szerintem nagyon kenyelmes, es jo lehetoseget ad, esetleg ha melege van a fejednek akkor felnyitod. Mar tobbszor leejtettem, de meg megse serult, najo van a plexin 2 karcolas .. amugy mar 2 eves. A belseje kiveheto, de meg nem mostam, de lehet mar ideje :D a szellozok ugy vannak megcsinalva h a bogarakat kivedi viszonylag, bar az elulso szellozon ugy ahogy betudnak csapodni. Termeszetesen zarhato mind a 4 szellozo ami rajtavan (1 elol, 2 felul, 1 hatul). a csat az keneylmes, es meg szemuveget is belehet tenni, ugy van megcsinalva hogy legyen hely a fulnek boven, allt fejhalgatot is feltok tenni, kicsit maceras, de sikerul, bar ha olyanod van ami a fulkagylora helyezed ra, az eleg kenyelmesen elvan benne.
Szellozese szerintem jo, a belseje nem irrital, es a szemembe se csap a szello (a szellozes pont a plexi elott huz el, ezert nincs menetkozbeni parasodas, meg a plexi is olyan).

Ha kepet akarsz kozvetlenul kereses nelkul, nezd meg a profilomat, abban a kepeket, es ottvan a buko lathato vmely kepen.
Ez nekem 55e be kerult.



Mellesleg ruhat vasarolnek (felso + also, gerincvedo, csizma) lehetoleg 150e bol kiszeretnem hozni, ha valaki tud segiteni pls, minden segitseget elfogadok . Es ha valaki esetleg tudja hogy Moszkvaban olcsobbak e a ruhak v sem. Thx
van vkinek kedve egy esti motorozásra Pesten ?
hívjatok v inkább írjatok 0630-441-82-31
Nekem egy 20ezerftos sityakom van, de megvok vele elégedve vmi CMS vagy nem tom mi a márkája, két matrica volt rajta, de azt is leszedtem, (nem szeretem a matricákat) és fekete. a plexi nem párásodik, nekem is van az magasított orrrész, akkor kényeles jól szellőzik ha megyek és levan hajtva a plexi akkor is érzem, hogy épp egy trágya telep mellett haladok el (sőt vmikor nagyon is szellőzik, kiszáradom az ajkam teljesen...) nekem nsr-hez megteszi, és 20ezerftért ajándék
Nekem egy Nitro sisakom van. Én nem vagyok vele megelégedve. Pláne úgy hogy fele áron is megvehettem volna ugyanazt, csak nem nitro lett volna ráírva (ami baromi nagy egy márka ) hanem valami Takachi vagy mi a tököm. Zajos, Huzatos, minden port és rovart a képembe szippant, a csatt patentja körül elszakadt a bőr és máshol is széttöredezett a bőr rajta. A szélterelő szpojler az első földre-ejtés után eltörik rajta. Noss... kb. ezeket nem szeretem rajta.
Ami jó pont a sisakon, az az hogy viszonylag kényelmes, nagyon könnyű rajta plexit cserélni sötétedéskor (én fekete plekót használok világosban)
dupla D gyűrűs a csatt ami sokkal biztonságosabb és jobb a hagyományos nyomógombos gagyinál. A sisak dizájnja is tetszik. Adnak hozzá egy magasított orr-részt ami csökkenti a páraképződést hideg-időben (de én normál körülmények között is benne hagyom mert így nem buzerálja a szemem a menetszél ha résnyire nyitva hagyom. ja és kivehető a bélés, amit mondjuk még soha nem mostam ki, mondjuk a szaga is olyan.

Ha most kellene sisakot vennem és itt lenne a markomban az az 50ezer amit ráköltöttem akkor biztos hogy másmilyet vennék helyette.

a sisak szivacsbélésének pedig nyomnia kell az arcodat egy új sisak esetében! Ha nem nyomja akkor rossz a méret, ugyanis a szivacs bélés az pár nap alatt el-laposodik benne ahol kell és így felveszi a fejed formáját. Ha nem nyom a szivacs, akkor késöbb lötyögni fog a fejeden. Úgy meg lószart nem ér az egész.
Hopsz, meg a párásodás... honnan tudom, melyik a jó ilyen szempontból, ha nincs is hideg? Mert szándékozom mostoha időjárási viszonyok közt is használni...

Igen sok bajom van...

Kell tehát: stabil, biztonságos, leginkább fekete-(vagy)-fehér, nem párásodó, kb. 130-ig nem tutuló, fejemre jól passzoló, szemüveget beengedő...
Mi a fenét tegyek? Lent a sityakboltban egész el voltam veszve
Gyerekek, további gondban vagyok a kezdetekkel... most voltam nézni magamnak valami bukót, de rájöttem, hogy szörnyen tanácstalan vagyok Valószínűleg megyek több helyre is, mert sokszor nincs valami az én méretemben, ha véletlenül tetszene...
Zárt satyakban gondolkodom, szeretném biztonságban tudni abnormálisan tekercselt ám mégiscsak értékes agyamat, mind az esetleges kellemetlen erőhatásoktól, mind pedig majdan a hidegtől... Plusz apróság, amibe már bele is futottam: szemüveget hordok (általában, néha kontaktlencsét, de ez most lényegtelen), és bizony volt olyan bukó, ahol nem sikerült fölvétel után a szárat a helyére passzítanom, súlyos ellenállásba ütközve. Ez tehát kiesett. Volt egy másik is, aminek az arcpárnája kellemetlenül nyomott, na meg az M-es is volt (talán ezért), olybá tűnik, leginkább L-es méretben célszerű keresgélnem.
Még egy apró szempont, de ez nagyon sok sityakot nemkívánatossá tesz számomra: nagyon ellenszenves a sok bohócminta, ami a legtöbb bukót díszíti... szeretném, ha minél egyszerűbb, leginkább fekete vagy fehér lenne.
Az ár? Többen mondták, hogy 50k körül már egész jót lehet kapni, szerintem ez elfogadhatónak tűnik.
A lényegi kérdés: mi a fenét figyeljek így totál tapasztalatok nélkül, ha menet közben ki se tudom próbálni, csak ott nézhetem, hogy jól passzol-e... és állítólag még tágulni is fog, lehet, hogy mégse L-es kéne? Vagy mégis? Miből érzem, hogy "igen, ez jó lesz"?
Zajvédelem kb. annyira számít, amennyire menni fogok vele: még mindig a kis cibere a kedvenc jelöltem, de ha mégse ő lenne a végső győztes, akkor is ott vannak a kresz szabályai, meg "a forgalom ritmusa" (még ha a kettő némileg el is tér egymástól...) - szóval nem versenypályai használat lesz, hanem szigorúan közúti. Isten bizony, akármit is tesztek alám, nem én leszek, aki 200-zal teker be a beláthatatlan kanyarba, esküszöm!

Gondolom, már a kérdésemen se lehet eligazodni, nem hogy én tudjam, mi a fene kell nekem... van oldal sok-sok sisakkal (és majdan mindenféle ruházattal)? Személyes tapasztalatok? Ki, mit, miért? Ja, meg passzoljon a fejemre, igen... megyek még máshova is, mert soha nem jövök rá, ha nincs az én méretemben...
De MADARASON ott leszek , remélem ti is ha már van VIP belépőnk , jah most nyertem ma még egy belépőt, jó lesz tesómnak
hallottam h Peti megvette:),kár h nem jössz:S,na majd ha meglesz az uj gép ,kössz amugy,majd megprobalunk vigyazni
Hali!
Én mennék de nincs mivel (már el is kelt a YBR) meg megyek rutin vizsgára (B), de nektek jó utat és jó időt kívánok! (meg balesetmentes utat stb..)
Csütörtökön tervezünk páran turat a mátrába,innen a forumrol is jönnek páran /RsAtta,Csuky,HondásPist pl./"25ös "mezőny",akinek van kedve velünk tartani az jelezzen nekem msnen,gozsidav"kukac"hotmail.com
kösz,szinte teljesen rendben van,kicsit lazább,sérülékenyebb,de kb észre sem veszem,nagyon sokat számít milyen orvoshoz kerülsz
csak a tükröm ért hozzá mert nem fértem el a busz és egy Opel között :
belementél?
tegnap amúgy a ámpánál összetörtem egy buszt
bejelöltelek én is ha nem probléma
lusta vok rád kattintani
jóóó már tom