Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja, annyira megnézném mikor egy "azénmotorom 34lovas megy iylenek" csávónak feltennénk poadra a motorját.. lenne nagy megilletődés!
cccöcö.. enyim motor keréken nincs 40 ló.. és 190-nél 15.000 felett van kicsivel.. szal érdekes.. ha így vesszük névlehes teljesítmény szerint sok 125-ös menne annyit mint mondanak, de sztem keréken a legtöbb jó ha van 24-5-6 ló..
papíron meg fórumokon max keréken elég messze van az a 30-tól, ez is biztos.
Sőt,egy nyitott NSR125 több mint 30le.
MK 2007:110KM/H,de én 113-at is láttam több helyen.Bár az már oly mindegy.
A lényeg:140-et soha az életben nem fog tudni egy széria CBR125. Egyszerű fizika.
án úgy vettem észre hogy kb. 10%-ot csal az órám. Így mostani állapotában 135 volt eddig a végsebességem nyílegyenes úton leejtő nélkül. Szal 135-13,5 Km/h szal 122 a végsebességem
az NSR órája is tuti hogy csal.
Ez jo.. 2x ilyen eros NSRek mennek 160-170 et kb, akkor a gyari CBR hogy menne mar 130-140 et?
jól működik, jól megy, elégedett vele a srác.
hivatalosan soha egy gyár sem ad meg végsebességet!
engem... nem nevezhet... senki... nyuszinak!
Hivatalosan 113km/h a vége.
Amúgy az tuti,hogy csak óra szerint megy 140-et egy kevesebb mint 14le-s motor.
Vagy írni kell a Guiness-nek,hitelesítsék a világrekordot
ccö, nyuszivaaaagy Endii? ki van találva h lássu ka gp-t meg ott is legyünk.
hungaroring (szerdán) szal most kivételesen kimarad a hétvégi Kakucs. Meg egyébként is a Brno-i motoGP-t nem szívesen hagynám ki
KAKUCS?
Talán ha bebújnál a plekó mögé menne a 120 a többi meg a súlyon múlik talán!
Nem ide vág de valaki segítsen nekem!
Nagyon fontos lenne, mert már nem tudom hogy keressem a neten, meg azt se igazán hogy mit!
A Die Hard 4.0-la trailerének videójában az 51. másodperctől elkezdődik egy jó zene, talán az örömóda lehet... Nekem ebben a feldolgozásban kellene! De se címét se semmit nem tudok! Valaki segítsen!Vagy ha esetleg megvan neki külgye át msn-en!
RockandyRoll!
Mik a tapasztalatok, hogy megy a 150-es(166-os?) CBR? (Gyorsulás, végsebesség, fogyasztás...)
Az enyémnek 110 km/óra 6.-ban a 96kg testsúlyommal behajlás nélkül.Én sem tudom hogy naturban a130-140-nek miként jönnek létre. Ez van.
azt amelyiknek virág illata van
Nem igazán ismerem a motul-t biztos van több típusa, te melyiket használod?
én is motul-t használok
130-140
ezt már annyiszor leírták..hoghy még az újszülöttek is tudják
hello

érdeklödnék hogy kb egy cbr125r-nek menyi a végsebeségbe lejtö és ful tuning nélkül ?
Köszönöm a segítséget, akkor ezek közül talán a motul ami szóba jöhet, azt elég sokan használják tudtommal, és jó is. Annak esetleg pontos típusát tudnál mondani?
Azt ne... garex-et se...

Igol
Selenia
Q8
motul
ezeket igen.
lol, lemaradt a vege, ez meg mi?

szal:
... de ahhoz jo nagy lejto kell...