Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mibe megy neked 1.8 liter olaj? 125ös CBR-be? Akkor te a hengerteret is feltöltöd?
Már nem azért, de 9dl olaj kell bele. Végsősoron beletöltheted az egész 1litert is, de 1.8al tuti szétbarmolod a blokkot
Cseréld 3ezrenként, és nem lesz semmi baja. 1liter olajat ki lehet bírni minden 3ezer után, nem egy összeg, és meghálálja a blokk.
Castrolt meg ne tegyél bele.
Igol
Selenia
Motul
Q8
ezek jó olajak, de nem egy ismerősömet szívatta már meg a castrol "részing" olaj
Ez nem gonoszság...hanem tényeket írtam le Mivel igaz amit írtam........gonosznak találsz Amúgy kipufogó ügyben a finster sem rossz...elég ütős hangja van!

A linken megtalálsz mindent (méretek-árak)

Finster dobok
Hy mizu itt?!
me mé lenne fontos?hány kiló az a motor?aztne mond hogy több mint a tüzér
Hello!
Megtudná valki mondani nekem hogy a bőrruhának a nadrágja ágyékba mennyit kell hogy engedjen? Mert farmerhez képest nem lehet annyira szééterveszteni a lábat amikor az ember bedöntené a motort és kirakná a térdét. Ami ennél a motornál fontos lenne hogy minnél inkább kitegye az ember a térdét....
Köszönöm szépen a választ
Igazán részletes és kielégítő volt
És ezt az ülepítős vackot akkor gondolom tisztitanom sem kell csak majd 100 000km után
Egyre jobban teccik ez a motor
hilo selazs

A cbr-be nincs olajszűrő mert üleptős redszere van. ezért kell 4000km után olajcsere mert odaég
mint a palacsinta. de túl lehet lépni nem lesz baja pár száz kilométer után csak jó minőségű olaj kőll bele enyi. castrol motul ezek fasza olajok 10w 40 ez a legtutib a gyárból is evvel jön ki és a gépkönyv is
ezt irja elő. a benzin kutas olajal meg csak vigyázni mert ki tudja mióta punyad a a polcon 30fokba.
az alján van egy olajleeresztő csavar azt kell kitekerni az kifolyik kb 2 lityot meg beleburitani azt kész.
nekem kb 1,8 lityo megy bele . az olajszűrőt ne keresd mert nincs rajta ileetve van csak az meg benne van a motortétbe de azt kb 100 ezer km után nézik csak meg.
na sok sikert az olajpancsoláshoz.
üdv mindenkinek
na csá
fyrgi győrcity
Mberek segítség kéne... Nem találom az olajszűrőt a ciberen :S :D Valaki le tudná irni hogy hol van rajta, meg hogy hogy néz ki ?
oksi meglesem köszi
Itt nézz körül: Raptor
igen az bizony és naon szép hangja van azon is:D és ez kb mennyibe van?:D
Akkor valószínűleg ő volt. Kipu ügyben írd fel a Raptort is a listára nyugodtan. A Fazeren is az van, szépen muzsikál, de ha jól tudom a Tomi kawájára is az került fel.
jah ő a bnőm vele járkálok ált. itt lakik 5 háznyira:D amugy akarok rá kiput szal ja:D mondjuk elöbb rendszám mert akk már elég gyanus lenne ha oan nagy hangja lenne:D
Mi ültünk a lépcsőn a Zolival, de már megismerjük a motorod hangját. Tudjuk ha közeledsz. Bár múltkor nem te jöttél, hanem egy másik CBR-es csajszi (Repsol fényezés).
igysem basztattak még de jobb félni mint megiedni:) meg azért úgy nem kell rendöröktől tartani:D
Akkor hajrá!
Tényleg polo már tom hol laksz sokszor látom a drágaságod kint állni :D meg mulltkor mintha vki ült volna kint a lépcsőn is nálatok de ez nem tuti:D csak mindig leskelődök a motor után h megvan e iesmi:D
az jó dolog, sokkal jobb érzés úgy menni hogy van rendszám, nem basztat a zsaru...
igen igen ezért járok jogsira h felkerülhessen
ja lehet h igazad van
Mintha régebben említetted vona, hogy folyamatban van. Gondoltam rákérdezek, hogy azóta mik a fejlemények. Drukkolok szerdán! Ha meglesz a jogsi akkor felkerül hátra az a bizonyos kis fém tábla?
gondolom kérdezi hogy van-e vagy akarsz-e
A1el?:D honnan tudsz te erről?:D amugy szerda reggel 7 kressz vizsga:S
Akkor ilyen jó időbe csak én nem tok motorozni Nem baj talán holnap...
Csak jól kell választani! A jogsival mi a helyzet?