Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

...szerintem nem lenne őszinte a mosolyod, ha a s.g.edben virítana egy 12 cm-es NR modell...
Hmmm... Hát akkor tényleg nem fogok Nr ülni
TV-ről... De nem adja senkinek, már húdenemistudom mióta megvan... 10 éve...
Nah sebaj... Majd máskor Vagy lehet Zseby leveszi nekem a Tv-ről az övét (vagy a polcról? )?
Remélem is!
Köszke! Azon leszek/ vagyok
Köszke! mek is!már msot mek csinálom a házat ugyse órabér van hanem ha kész van akkor annyi...am négyzetméter 1500Ft....és van vagy 100..... 3ónkra.....de rem nemsoká már meglesz....am télleg már nincs sok hátra de még mindig van egy kicsi
Dugó!
Go go go!
NR-emre senki nem ül.
Még én sem
Én meg ma elkerültem egy helyre mostmár pénzért melózok mert eddig a szalonban haverkodtam meg csekket fizettem szoval ilyen csicska voltam igy engedtek a motor árából de ma már pénzt is kapok az uj helyen....hát semmivel sem jobb meló mert burkolunk egy emeletes házat szoval vagy 4 ház még vár ránk....de legalább meglesz az a 20-30 és meglesz a cbrem!
Na gratula!De aztán vigyázz magadra a Mito-val!
Melyik motorral? Csak nem az Nr-el Akkor én is csinálok neked olyan rántott sajtos cuccot
Ö ahogy követtem röviden annyi hogy Irma meg a Vilma Te is Vykee vagytok... Vagy hogy is mondjam!
Rántott sajtot szeretem!
Majonézes kukoricával!
Ha csinálsz elviszlek egy körre. Akár motorral is
micsoda?:D lemaradtam:D annyit irtatok amig nemvoltam:S dehát a jobbak ráérnek:P énmeg melo:S:D na mind1 elmagyarázhatjátok:D köszi:)
Tudtok olyan motort ami alkalmas arra hogy nagyon összekoszoljam (sár, por) rajta magam és mégis túléljen? mert gondolkozok rajta hogy jövőre kéne venni valami jó kis endurót vagy krossz-t hobbinak 0-300 ezerig. Doky te vagy a szakértő, te mit vennél utánfutós motornak?
Okok! Jóccakát!
Köszi aranyos vagy Remélem nem sokára már én is motor tulajdonos lehetek
Na további jó mulatást én tüzök mert elég korán kelek és kicsit álmos vagyok már Ma csak 120 szelet sajtot paníroztam be meg volt is vendég Üdv mindenkinek,neked pedig sok szerencsét a motorhoz És vigyázz magadra
Okok! Szólók! ha nem felejtem el Na jó úgyse fogom
Nekm a cbr 125-ös feketébe tetszik nagyon de a kék sem rossz Ha esetleg tudsz majd hitel át vállalással egyet légyszi szólj mert nagyon rá vagyok már kattanva meg be is
El se férne rajta És Te milyen szinű moccot akarsz vagy az mindegy csak guruljon?:O
Ha az enyém lenne azt sem bánnám ha 5 csík menne rajta
Köszke! Hát mióta elkerült tőlünk kisebb modositások történtek rajta (2 fehér csik megy rajta végig), de igy is jó lesz....