Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mindenki moccozik?!
már elállt
közben a videómat megvágtam és feltöltöttem
szivessen
Ok köcce
HElló!

Átlagosan 14000 párszáz volt már 13000 is de volt 14000 teteje is! plusz fixen 6799 a casco
én tudok 32ért postaköltséggel együtt egy sport gépet....annyiban jó h ha beszarik akkor 17 egy komplett blokk bele és 80at megy végre....
Érthető
(Én is rég szeretnék egy pocket-ot, de hát ...)
Jah most esett itt is
Hali!

Hitelátvállalással mennyi lenne a havi törlesztése?
jaja....biztos mindenki motorozik
sehol senki...
hehe még jó h mindig visszaolvasom ha ír valaki igy tom h miről van szó de ő télleg azt mondta h szoljunk ha átválalással tudunk mert ő most ugy akar!
Rajtam nem múlik! Ha előkerül bizti megegyezünk! írhat, hívhat (06204695414) vagy msn!
Na pont van valaki akinek ez pont jó lenne! Viki ilyenkor hol van?Ő keres hitelátvállalással!
hát ja...nem tartana sokból megvenni egy pitet itt a környéken...csak zseton kell hozzá...de ami van..azt inkább,karbantartásra és tuningra költöm
Hali!

Eladó egy (2006.május) Honda CBR 125R (Repsol színben), (1000-s szervíz megvolt, azóta kb. 300km-t mentem vele) Időhiány miatt eladó! Ha valakit érdekel az írjon msnen és megegyezünk: mocorgos@hotmail.com...

HITEL ÁTVÁLLALÁS is megoldható!
Ja értem mire gondoltál, csak úgy írtad mintha nem lehetne venni De így már érthető, én is tudom hogy egy kis Blata pocket 500E Ft! SZóval érthető, hogy nem könnyű -abban az értelemben- beszerezni!
Szerintem is de meglehetne csinálni egy mito-val egy rsel meg egy gixxer1000el is...ennyi
ez megalázó
kukkancsá be a pit es videóhoz amihez olyan okosan írtál
Hy! Sehol senki?!
Na mivan, mindenki alszik? Vagy csak én nem motorozok ilyenkor reggel?
Szerintem se