Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sose baj, hogy vannak ilyen nők...
inkább mint a rózsaszínbabás izés bigyók...
Így ahogy mondod Nem akarok félre vezetni itt a fórumon senkit hogy én mekkora motoros vagyok mert az nem én lennék!Csak nagyon motor őrült vagyok,anyám szerint orvoshoz kéne fordulnom Én nem tudok úgy elmenni egy motor mellett hogy ne bámuljam meg!Ha meg motorossal találkozom azt szígorúan meg kell bőgetnem A szobám sem szokványos lány szoba sokan azt hiszik az a bátyám szobája Tele motoros képekkel meg perszemotoros ruha,bukó

majd meglesz a jogsi, ha már elkezdted, akkor vége is lesz egyszer
türelem türelem motort terem
ebbe igazad van de még nekem marha sok kilómétert le kell gurulnom hogy egy olyanra ráüljek Persze utasként megoldható.Ha követted a forúmot jogsi most van folyamatba!kurva sokat melózok és így nagyon nehéz
Dehogyis.
Azért élünk, hogy megvalósítsuk
Ami nagyon tetszik az a kawasaki ninja,1000-es cbr de ezek csak álom marad
na azé
Azok annyira nem jönnek be de van pár ismerősöm akiknek az van 250-es shadow van és mentem velük is!Szép motorok de nekem sose ilyen jellegű lesz!
csoppermotorokrabuksz?
Ne is mond mert mindjárt megyek egy kört arra
Tudom. Egy kék meg egy fekete sv.
Persze ugrájannak mások mi Egy fiatal srácot szoktamlátni azt hiszem Márk a neve ha jól tudom.Látásból ismerem
Volt veletek kapcsolatban egy jó sztorim!Bent állt nálatok 2 szépség persze hogy néztem le sem vettem róluk a szemem a munka társaid meg szerintem azt hitték őket bámulom Csak bazsajogtak pedig ha tudtták volna hogy a kicsikék kötöttek le annyira
kihozzák nekünk
Azt hittem te is eltüntél Te szoktál kajáért bejönni ha rendeltek?
de van
Na most meg sehol senki
Csak szólj akkor megy a kamion és leburitja neked Motorért bármit
Ááá... 5km kedvéért nem indítom be.
Asszem én má láttalak ám tégedet-e...
Amúgy vagy bicajjal megyek, vagy visznek. Vagy busszal

Jöhet a sajt, és megyek
Na bakker most jöttem vissza de már tele van velem a fórum Egyébként nagyon jól elszorakoztatom magam
FireBlade!
Nem rég voltam a tűzoltóság fele 2-szer is de nem látom a járgányod csak nem autóval jársz
Ja és különben én is tudok egy honda cbr 600f-es eladó motort nagyon szép állapotban.Piros. Ha esetleg valakit érdekelne
Jó reggelt neked is!Az msn-hez sajna nemértek de felfoglak hívni motor ügyben csak írd meg mikor jó neked!Én holnap délután rajta leszek a gépen meg még ma egy kicsit
FireBlade!
Ha nekem szólt a rántott sajtos dolog akkor egy raklappal is csinálok csak hogy motoron legyek
Na jó reggelt megjöttem hát látom zajlanak az események amíg nem voltam! bakker kurva sok a meló és ezért nem tudttam gép elé ülni