Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello. Norris. hol veted rá azt a sportkipufogót? Én is szeretnék egyet a zxr-emre. Teljesítmény növekedést észleltél esetleg?
Na végre leültünk beszélni faterral és ugy látja mostmár ő is h eleget szenvedtünk és mostmár intézzük a kicsi ügyeit!
Hali!
Én a Mastekemmel meg vagyok elégedve! Teljesítményben is sokat számít és sok csodálkozó arcot láttam már miután beindítottam! Kicsit supermotos hangja van tőle, de nekem tetszik! Ára most nem tudom, hogy mozog, de kb 50-70ezer között lehet.
sziasztok
multkor nemigazán kaptam jó válaszokat kipu ügyben:D újra felteszem a angy kérdést:D mit javasoltok rá és kb mennyibe van?:)
Vykee, egy jó tanács: ha nagynak érzed a ruhát, akkor add el és vegyél kisebbet. Itt nem az az elsődleges cél, hogy alá tudj öltözni (minek?), hanem a védelmed. Nekem is nagy volt az előző ruhám, így a protektorok is elmozdultak, igazgatni kellett néha... A mostanival egyszerűen össze sem lehet hasonlítani! Minden proti gyönyörűen ül a helyén, el sem tudnának mozdulni. Teljesen más érzés!
Eleinte nekem is szűk volt, de 1-2 alkalom után kb. fél méretet engedett és most hibátlan!
Persze te tudod, de tapasztalatból írom, hogy ég és föld a kettő... elképzelni se tudtam volna, hogy ennyit számít!
Szia Vykee!

Ma egésznap hívhatsz! Tegnap este csináltam képeket a mociról! Megtalálod a fényképeknél! Mindegyik tegnap este készült!

Szió!
Helló!

Nem megyek Kakucsra, nem igazán van időm, leginkább ezért is adom el a mocit!
De annak örülök, h a fesétsnek nem lett baja... Amik meg kerültek rá azt meg vaxal eltüntettem...
Siettem amikor hoztam ki a garázsból aztán a támasztóra nem figyeltem csak gyorsan ledöntöttem... Aztán huzom le az ajtót egy csattanás... Aztán moci a földön
Na jóccakát mindenkinek!
Há hogy borítottad fel azt a nehéz motort?
Na télleg mióta várom h írj h megkérdezzem h megvan-e de látom megvan...grat hozzá és balesetmentes vezetést a váltó miatt meg ne aggódj nézd m,eg az adatlapomon a suzukit az legalább 10szer borult és nem tom h hány dolgot cseréltem rajta! Ja és am köszi szépen ezerrel dolgozok minnyá megszakadok télleg de muszály kell a cbr!de napról napra közelebb kerülök!
Hajrá! Én ma nem non tudtam motorzni Sikeresen eldölt, aztán a váltom tört is... Péntek 13. átka ah mindegy legalább jövőhétig lesz időm rendbe tenni a kisebb hibáit
Hello srácok!
régen jártam már erre felé, de újra itt És egy JÓ hí­rem van szerintem egyeseknek! Egy év boldog házasság után megválok kedvesemtől, mert ahogy az lenni szokott, "kinőttem"! Képek vannak fönt, magukért beszélnek! Sport légszűrő került bele nemrég, 14-es fogaskerékkel együtt. 9000 km-nél tartok, de még kicsit teszek bele, mert nem sürgős az eladás, de lehet érdeklődni.
Sziasztok!Ma 6kor kelltem és 7kor meló és 6kor értem haza.....egész nap házat burkolok sógorral....de legalább kapom a zsét.....3nap 12ezer.......már csak 20 hiányzik a cbr-hez!
Dunlop slick gumik eladók! 95/70 17 és 115/70 17-es méret! Van zsír új és használt garnitúra is! Ha kell valakinek hívjon: 06308519052
hy!látom Budapesti vagy!holnap jösz a kakucsringre?
sehol senki?!
Szia!

Igazából nekem bármikor jó ha hívsz! Rád bízom!
Éhes a sok tűzoltó biztos
Jó melót, én is megyek asszem...
pápá
Én is lassan megyek, számomra volt egy élmény... Aztán hajráá!
na jól van skacok mennem kell mert berendeltek elöbb Állítólag kurva sokan vannak még ezt a maradék 1 órámat is elveszik élmény volt veletek dumálni.cupp
Mondjuk nézőpont kérdése...

Nézd azt, van meló, kapod a zséét, van mibűű tankolni... Legalábbis nálam ez van.
Na ja gondolhatod mennyire