Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Am meg én simán odaadok neki mindent sőt még a lábát is letépem a szöcskének h ne ugráljon összevissza....és élvezettel nézem a vadászatot
Ismerősömnek van egy tigris pitonja....akinek eladtam az af1et...ja és lány
na ezért nem kéne, sajna én nem tudnám odaadni őket, még egy tojásevő kigyó jó lenne, azt még etetném...
Eszik csontit legyet szöcskét ha nagyobb lesz majd kisegeret!
tudom-tudom de Kérdezd meg KawasakiZX10R-t(Dávidot) hogy milyen stílusban motoroztam(kicsit elmebeteg) és rájöttem hogy mostmár visszakéne venni a tempóból....
csontikat eszik?
125 rg után kicsit gyengécske lesz a cbr
Hát ő nagyon igénytelen pókfajta emberre nem halálos a mérge esetleg órákra izom bénulás meg ilyes kis fincsi dolgok.....de am nagyon nyugodt fajta...mármint velem egyszerre megfog 7 csontit....
milyen erős mérge van a kicsikének? nyugodtabb fajta? vagy csak szeretsz kockáztatni?
Igen újat akarok venni mert gondolkoztam h veszek egy használtat de inkább letettem róla.....ki tudja h mit kapott az a szerencsétlen ha pedig hozzám jut biztos h fogja kapni az ívet ugyh használt biztos h nem jöhet szóba....és nem tom....ha lenne moviestar akkor az kéne de mivel nincs nekem jó a repsol.....
Sziaa!Nem tom h milyen undorító szarról beszélsz az én kezemen csak a drágám van...Zeusznak hívják...ő egy Chile-i Rózsaszin Tarantulla másnéven Grammastole Rosea....kicsi még a drága...
Dávidnak meg h azon vak tess de már csak napok kérdése és abbahagyom a melót csak legyen meg a cbr...és tudod h nem rajtam mullt
CSő mindenkinek Szombatól szerdáig fent leszünk a balcsin és egyik terv az hogy körbe guruljuk a Balatont. ha valaki jönne irjon legyünk minnél többen
úgy kell azt
hát persze,tengelyig érő sárban nyélen forgattam azt a kis szart...jó hogy nem repült szét a blokkja
miért hogy kéne hazsnálni? nyélgáz
magna cum laudet szídják, köcsögök
de hát én csak rendeltetés szerűen használtam...szerintem
voltam már motorozni a csávóval...a musörvezetővel
le is baszott hogy miért kúrom szét a motort..meg hogy a sajátommal is ezt csinálom e
ja mert nem sajáttal mentem,max powerbol hoztak ki pár quadot meg egy crf250 et
Passz
lehet
ami nekiment egy kocsinak?
egyik nagy hondának tényleg így nézett ki, de nm tudom melyiknek
rs125 nincs valamelyikben?
A többi adás motor tesztelésénél is köbö eza színvonal. Nincs valami értelmesebb motoros műsor, mondjuk pl a Totalcar színtjén?