Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na szép nekem is ien melo kell
Ha egyszer nem tudom rávenni magam, hogy dolgozzak.... Jó kis hűvös iroda, kortyolgatom az ananászlevet jégkockával és pihengetek.
várjunk te most meloba vagy és gépezel?
jah én a héten nem melozok pihit vettem ki:)
A motornak semmi baja, tegnap gond nélkül beletekertem majd" 500 km-t. Újra hétfő és dolgozni kell.
miért helyetted is? enmjó a gép?:S
Menjél motorozni! Helyettem is!
énis ittvok ám:P
Szevasztok skacok!Mondjatok nekem valami újjat
teee :D teis gonosz vagy
csak nem mert ha nekem ezt csinálja lerugom az indexet azt beborítom az árokba....
Majd amikor neked is ezt csinálja nem fogsz röhögni rajta
De nyugi, utána mint varázsütésre meggyógyul
az tök fasza
Vagy csak műszakiztatni kell lassan...
Ugyanígy voltam én is. Tök faja minden, műszaki előtt egy héttel kezdenek beszarni a cuccok. Átrúgdalom műszakin, kijövök a KPMtől, első kereszteződés, jobbra, index, és hibátlanul működik. anyád?
Paranormális-tevékenység Olyan erős az aurám hogy kiégnek a villanykörték a környezetemben a töblet-terheléstől
Mit csinálsz Rocky azzal a motoral h ennyi baja van a világitásodnak? Azért csodálkozom, mert évjáratban ugyanolyan a motorjaink és max 1000-1500 km-rel vagy elöttem!
Nekked Japán belpiacos a motorod, mert nekkem Spanyolban rakták össze!
Jaja, a lámpák néha beszarnak rajta, meg az indexek is, meg a műszerfalvilágítás, meg a helyzetjelző is, meg úgy alapból minden ami világít rajta Nekem lassan teljes sötétségbe borul a motorom
Meg valamivel talán nagyobb is!
Helló!

Ez annyival másabb, hogy a gyárihoz képest van rajta egy buborék ezáltal jobban mögé tudsz bújni!
Amúgy a Louisból van és 65 euró volt!
Hy!

Valóban mindkettő világít gyárilag...
Csáó! Ez a versenyplekó ami a tieden van, az mennyi volt árba, hol vetted, és mivel másabb mint a gyári? Negyobb? Könnyebb mögébújni?
Elvileg mindkét oldalon kell világítania! Legalábbis nekem világít
Hello!
Jaja nekem is megvan már, még 1-2 hét és bejáratom! Ugye részletre vettük így sokáig meg szeretném tartani, de sztem egyelőre nem tunigolok max ha kezdem gyengének érezni+ha lesz pénzem , de egy kipuff dob bármikor szóbajöhet! Csak nem mostanába Meg qagyilag kissé felnőttem a mocihoz ugyhogy a tunigon már nem ár az agyam
Hello!
Nem olvastam vissza sokáig a topicot, így lehet, hgoy már kiveséztétek, de azért csak megkérdezem... :
nektek is félszemű a mocitok?
Tegnap sötétben jöttem hazafele, és elég gyengének tűnt a világításom, pláne, hogy a párom mögöttem a Dominatorával jött, s szinte csak az árnyékom meg az ő lámpájának a fényét láttam /mármint, ő nagyon világított, én meg csak árnyékoztam, hehe... /.
Mostanában láttam néhány újabb /?/ cbr 125- öt, s azoknak a tompított állásban is világított mindkét oldal. Az enyém 2005- ös, s mióta megvettem /egy éve/ ilyen...
Nemsokára vinnem kell kötelező szervízre, szerintetek nálam van a hiba, vagy ennek ilyennek kell lenni?