Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na vissza tértem a pihenésböl , jó volt meg minden , de motor nélkül semmi vagyok , a szervízböl kerestek is h kész a motor : kormány csapágy, váltokarszimering és sztender rugó ugy h munka után megyek érte!
Autosok reszkesenek, mert jövök!
Piliscsabánál láttalak titeket, intettem is de Te éppen a másik irányba néztél. Juteszembe, milyen nagy trafi eksön volt , mi? . Még mák hogy rámvillantott egy autós elötte. Köszi neki ezúton is.
Helló mindenkinek.
Ha érdekel valakit van egy kicsit módosított gyári kipufogóm eladó!
Belül perforált cső, és salakgyapottal kitömve.
Brutál hang!
NE VEGYETEK DANONE TERMÉKET!
Ma reggel olvastam a fenti sorokat, és mivel nagy csoki és kekszimádó vagyok, szívügyemnek tekintem, hogy megosszam veletek!
Íme a továbbított üzenet:
Leállt hazánkban a Pilóta-kekszgyártás.
Ezek az utolsó Albert és Pilóta-kekszek, továbbá vaníliás karikák, amelyek a győri üzem gyártósorain készülnek. Szombaton a délutános műszak távozásával Győrben megszűnik a patinás, kontinens szerte jól ismert termékek előállítása. Közel száz dolgozó kénytelen új munkát keresni.
Csak az a 40 ember marad, aki a Negro-gyártósoron dolgozik majd, de azt nem tudni, meddig. A csoportos leépítés miatt kitelepült a helyszínre a munkaügyi központ, amely a többségében 50 év körüli dolgozóknak próbál most segíteni az állásszerzésben.
A danone nevű multi a közeljövőben be akarja zárni a Győri Keksz gyárat, így egy sor jól menő magyar terméktől szabadítaná meg a piacot.
Ez persze nem az első eset: a francia gyártó azért vette meg a Győrit, hogy mielőbb kivonja a forgalomból, hogy tönkretegye, mert a miénk. Ezt 2001-ben a daNOne elnevezésű civil bojkott akadályozta meg, egyszerűen azzal, hogy nem vettünk danone terméket valamivel több, mint két hónapig. Nem állt mögötte semmilyen párt, semmilyen nagybefolyású szervezet, ezt mi csináltuk, közönséges emberek, akiknek volt egy csöpp eszük. Akkor sikerrel jártunk.
Nem szervezett minket senki, mi szerveztük egymást.

Tisztelettel megkérek mindenkit, hogy NE VEGYEN DANONE TERMÉKET!

Ha valaki azt hinné, ez őt nem érinti, az egyszercsak végignézheti, hogyan teszik majd tönkre a Sopronit, a Szofit, a Bocicsokit, a Tokaji aszút, és még sorolhatnám. Mert ha a multik rájönnek, hogy itt mindent szabad, felvásárolják a teljes hazai piacot, és tönkretesznek mindent.

A danone joghurtokból, ásványvízből meg tejtermékekből él, amit mi veszünk meg, semmi másból. Ha nem tudja őket eladni, belepusztul.

Barátaim! Sokan vagyunk, csak tőlünk függ, hogy engedjük-e, hogy ezt tegyék.
Mizu? Eltűnt mindenki, mint szürkeszamár a ködben?!
Tudtam én... Olyan nincs, hogy egy lány ne legyen gonosz...mindegyikben ott bújkál a kisördög
heh:D én nem vok gonosz..:D najo egy kicsit:))
Nocsak, neked is meglett végre a kicsike! Hogy áll a nagy tuningolás?
Persze, nem vészes, de pont az a kicsi számít, amit másokon látsz, meg ahogy a tiéd van rajtad... fotó alapján is azt mondanám, hogy nagy. Én sem éreztem annyira vészesnek... csak amikor meglett az új...
HM...

Az volt a tervem, hogy zaklassanak...persze, hogy elviszik a mocit... Tőlem zaklathatsz Te is!
és ha most a telszámodon zaklatni fognak emberek?:D najo viccvolt motorosok talán nem:) én legalábbis:D
Hali!

ELadó a motorom (2006.májusi) Honda CBR125R (fotó és részletek az adatlapon)! Érdeklődni: msn: mocorgos@hotmail.com vagy 06 20 469 5414
Csáó Rolly! Mire hazaérsz megpróbálom bejáratni a gépet! ÉS amúgy milyen ott malorcán? Meg lenne egy sürgős nem ide való kérdésem, ha még állna a balatoni leruccanás, Sanyijékkal meg barbiékkal elmennk veled! Majd írj ide valami választ lécci!
CSáó
Szia!
per pillanat be vok bszva,äs nem magyar a billentyüzet sem,szal izä,Sztem az Akrapovics äs a Martin-kipuffok a jok!Martinnal egy dob kb 80,000-töl van!De ha komolyan gondolod,hivd fel !ha kell a szama,megadhatom ha hazaärek!
Én meg ma egész nap a motort bütyköltem De csak jövőhét kedd-szerda környékén tok újra moccozni
öcsi aszongya andy-t láttuk ma kifelé a városból.. no?
Hali!

Okés! Nekem nem sűrgős az eladás! a gondolod úgyis írsz!
na húzok is amúgyis szerintem mindenki gurul én meg kezdhetem a második műszakom
Hi, Maxxpowerben vettem a mocival együtt. Teljesítménynövekedés az első gázhúzástól érezhető, főleg az alsó tartományban!
Zseby!
Köszi a jó tanácsot!Azért annyira nem olyan vészes csak láttam már csajokon mocis ruhát és egészen máshogy áll rajtuk!
RepsolRacing!Úgy néz ki találtam egyet feketébe és megyek megnézni de ha nem olyan állapotba van akkor vissza térek a tiedhez!Nem biztos hogy olvastad de nekem a fekete vagy kék színbe érdekelne Úgyanis ha megnézed a fényképeim közt ez a két szín ami megy hozzá csak ahogy már írtam kicsit nagynak érzem a ruhát úgyhogy nagyon tanácstalan vagyok Nem vagyok válogatós csak kanárinak sem akarok tünni
Sziasztok!Sajna gyors leszek csak beugrottam megnézni mi van veletek
Mindenki húzza a gázt?!
Hy!

Mi ez a punnyadás?!