Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, most éppen azon vagyok, hogy átszoktassam magam jobb lábra... Ugyanis most ez megy: pirosnál megáll... bal láb le... sárga jelzés... jobbra átbillen, vált, vissza balra... zöld... elindul...
Nemtom miért, egyszerűen így könnyebb... meg a fent említettek alapján "logikusabb" is...
Neten láttam egy olyan videot hogy a biciklis amikor megállt kocsira támoszkodott...ez is egy megoldás nem?!? egy bájos mosoly és nem lesz hiszti sem...bár a mosolyból nem sok látszik a bukón keresztül de ez már apróság
Akkor egy gyors popómozdulattal áttornázod magad!
Vagy van egy másik ötletem, pill!
Hali!

Eladó egy (2006.május) Honda CBR 125R (Repsol színben), (1000-s szervíz megvolt, azóta kb. 300km-t mentem vele) Időhiány miatt adom el ! Ha valakit érdekel az írjon vagy hívjon és megbeszéljük a részleteket: mocorgos@hotmail.com vagy 06 20 469 5414

HITEL ÁTVÁLLALÁS is megoldható!
Igen, így szoktam, csak akkor van bibi, ha mondjuk bármilyen úthiba vagy suta tavaszi szellő miatt elindul a moci a másik irányba...
És ha félseggesen állsz meg? Úgy legalább egy lábad leér biztosan
igy van !
3:
kitámasztó.
Van egy ismerősöm akinek a mai napig nem tudom, hogy ér le a lába... 2 lehetőség van ...egyik hogy nem állsz meg, a másik hogy ferdén áll a lámpánál...:)
Pedig milyen jó lenne...tűsarkú mociscsizmák...sztem tuti belehetne tőrni a piacra ezzel!
...arról nem beszélve, hogy a sarok nem számít, örülök, ha a lábujjam hegyét a betonhoz tudom érinteni...
úgy bizti leérne
Ne viccelj már, azzal előbb összetöröm magam, mint az RR-rel...
Vegyél fel tűsarkú cipőt...
vagy vigyél magaddal sámlit....mint Feribácsi a rajtgéphez
Még soha nem álltam meg járda mellett... vagyis egyszer, de az neccesebb volt, mint simán... No meg városi közlekedésben, többsávos úton, piros lámpánál kevésbé megvalósítható...
ja persze...
de én még midnig azt modnom,hogy nem kell a kismotor kezdésnek
mondju amikor még életemben nem ültem motoron..akkor egy 80 as dt vel tanultam elindulni meg ilyenek,de pár nap mulva már a 50 lovas kdx et gyűrtem
Igen most ugyanezt olvastam a kezdőlapon
Jótanács: Állj közel a járdához, ott könnyen leér a lábad
Csak ilyen fiatalon általában a szülőktől függ minden! Mert nemhiszem, hogy a 4es srác magának kaparta össze a pénzt.........:)))))
Meg én 4évesen örültem, hogy a szemem kinyílt, nemhogy motorozzak
ne hallgassatok rá!
bolond szegénykém! már várják az ápolók!
Nem félek tőle, mert tiszta az agyam... 7 év kihagyás után ültem fel rá, van mit pótolnom és tanulnom. Amíg ezzel tisztában vagyok, addig se magamtól, se a motortól nem kell félnem... csak a többi állattól. Szerencsére nem hajt a sebesség, én a mocit imádom és szeretném egyszer kellően tudni kezelni, ezért azt se szégyellem, ha RR-rel megyek ki rutinpályára gyakorolni (leginkább a magasságom miatt szükséges, hogy kitanuljam a trükköket, hogy necces szitukban hogy tartsam meg a Babyt )
jogsi,jogsi...nem az a legfntosabb
Végre valaki....
Igen van, de szerintem nem ez az általános életkor.
14 mikor már lehet M-es jogsid.