Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyetértünk, és tökéletes példa volt Rocky!
Wow Amúgy gyönyörű géped van
Nem féltél tőle? (őszintén!)
16 éveseknek új?
van aki 4 évesen már versenyzik
Na abból vonj le egy 20-ast, oszt megmaradok én...
Ezt modnom hogy nem csak erről szól, hogy sebesség. Lehet ezt is dönteni, ezzel is elmehetsz túrázni, ezzel is vandálkodhatsz. Az egy dolog, hogy Te már tudod, mi az az erő és neked unalmas lenne tényleg, de nekem, vagy egy kezdőnek hidd már el, hogy nem az lesz az első szava, hogy : "ú de szarul megy". Most az igaz, hogy ha vennék egy nagyobbat, és utána kipróbálnám a cbr-t lehet azt mondanám, hogy "miezaszar?!" de egy robogó után, vagy kezdőnek, akár újrakezdőnek elég lesz. 1-2 évig legalább is biztos. És alapba véve ez a 16éveseknek lett kitalálva, akinek a motorozás még új dolog...
sztem mindneki maga dönti el h miet akar nemtom mért kell ezen fentakadni....
azért érdemes nagyobbal kezdeni...mert veszel egy 125öst motort
amit 1-2 hónap mulva megunsz..mert szar...akkor azzal szenvedni hogy eladd....mert nemhiszem hogy hamar elvinnék mert manapság szerintem nincs rá nagy kereslet...szal gecizni az eladással,akkor keresgélni a másikat...hülyeség
egyből nagy és csak óvatosan..ennyi
Persze, hogy lehet kezdeni nagy géppel. Nem féle az Er-5-től nem arról van szó.
Csak sokan azt nem veszik figyelembe, hogy egy 125-ös gépet az ember kezdésnek vesz, amit pár éven belül úgy is lecserél (ha megengedheti magának persze) ez nem egy állandó motor, nem abból kell kiindulni, hogy pici gyenge hasonló. Szerintem a 125-ös gépektől mindenki nagyobb vágyik, szóval nálam is évek kérdése is nagyobb lesz (de ez még naggggyon messze van) És ezért sem értem miért adnak az emberek a 1,3 -at a mitójé meg eresé....
Méreteim akár mint Rossié
182magas, súlyt meg nem írok
bratyómé 177kg szárazon
és annó enduróztam vele
ez gyakorlat kérdése....
szal nyugodtan lehet kezdeni nehéz géppel is
Érthető. ...és jó neked, hogy nem vagy kicsi, nekem személy szerint csisszre ért le a lábam az ER5-ről, de azért csak letettem a jogsit...
Nem értem én sem az összefüggést
-Miért nem homokozik Pistike?
-Mert meghalt
Állj, állj, állj, állj... Én nem tudásról, rutinról meg ilyenekről beszéltem, csak még mindig nem világos, hogy miként van összefüggés a 19 év és a 125 köbcenti között... Ez biztos valami bonyi matematikai egyenlet lesz...

Ha Petinek van 2 almája, és Évinek 3... akkor miért nem maradnak kussban és esznek?
én 22 vagyok és még 125ösöm van...bár sztem koromból adódóan lehetne már 1000RR-em is de azért én inkább megpróbálom a "ranglétrát" végigjárni! Legalábbis szeretnék eljutni a tetejére!
Az imént írtam le pont Zsebynek. Hát nem erőművész tény és való, de apám gépe (Er-5) elég nehéz lenne -nekem- elsőre. DE ez termettől is függ. Nem vok kicsi -sőt- csak azért itt 180kilós gépről van szó nem 120kilósról.
Remélem érthető a véleményem.
Abban az esetben öreg ha már tud motorozni. Ha nem, és vesz egy nagyobbat, azt törje össze, vagy ezt a könnyű gépet szokja?
hát de minek ilyen pici motor elsőnek?
egy nagyobb géppel is meg ehet tanulni biztonságosan motorozni...gs500 al is lazán lehet kezdeni..az ugy se egy erőművész...
Tehát te 19 évesen már öreg vagy egy 125-öshöz... Értem. Az összefüggést ugyan nem, de te tudod...
Hogy állsz a kilajméterekkel?
Mért ne mlehet 125-össel kezdeni ha megvan az Akorl?! Ha első motorod, akkor elég lesz. Meg szerintem ha jobban szétnézel, akkor rájössz, hogy ez a legjobb 125ös ami ár/érték arányban is megfelel! Most mi van még? CBF250? Drága....majdnem GS500at veszel vagy ER-5.... Meg nem csak megtanulni jó, ha már unod a sebességet, akkor el lehet kezdni döntögetni stb. Én is ezt teszem már egy ideje, igaz robogóval DE ha nekem meglesz és teljesen kimotoroztam (lásd: RockandyRoll) akkor fogok elgondolkodni egy nagyobb motoron. Addig NEM!
kb ennyi
Jó kezdőmotornak a CBR, de mivan akkor, ha pölö én 19 évesen szeretném elkezdeni a motorozást, 250R-t miért nem lehet csinálni?Ha má megvan az Akorl., akkor125-össel nem fogok kezdeni...
de az egyszemélyes, úgyhogy csak az idomon férnél el amúgy
itt nagyon
Hm... itt nincs ennyire gáz idő...csak egy picit hideg...
én nem nagyon hideg van:S meg ien esős:(