Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ennél jobb motorod sose lesz...
Amúgy jó reggelt mindenkinek
Hali!

Eladó egy (2006.májusi) Honda CBR 125R (Repsol színben), (1000-s szervíz megvolt, azóta kb. 300km-t mentem vele) Puig (füst színű) Racing plexi, ABM fémfékcső szett elől (kék cső és kék fittingek) és mini indexek, természetesen a gyári plexi, fékcső és index is megvan hozzá!
Időhiány miatt adom el! Ha valakit érdekel az írjon vagy hívjon és megbeszéljük a részleteket: mocorgos@hotmail.com vagy 06 20 469 5414

HITEL ÁTVÁLLALÁS is megoldható!
Teljesen normális. Mi ezekben a kivetni való?
tiszta őrület milyen felelőtlen motorosok vannak:
Akkor én tényleg JÓ vagyok?
Látod, látod... mondtam, hogy érdemes küzdeni... a jók mindig megkapják méltó jutalmukat...
Használd a "válasz erre" c. gombot, mert így boldog-boldogtalan reagálni fog neked...
Köszönöm,mindíg tudtam,h egyszer bekövetkezik,de remélni sem mertem,h pont ma!
pont ma lettem 87,2. ez pontos adat 20:08-kor mértem.
hány kilooooo vagy hozzá?
Gratulálok! Komoly fordulópontja lehet ez életednek...
Én ma lettem 187.5!
Kitől kérdezed amúgy?
hány centi vagy? én 192...
....és még szép is
Pedig milyen kis divatos cipőcske
...na erre lenne egy nagyon jó sztorim, de inkább nem...
vagy, mindig megy valaki veled, és ha megállsz tartja a motort
Ne aggódj Zseby!

Póstázom a megoldást holnap. 38-as jó lesz?
Na, ne offoljuk szét a topikot, mert aztán Öcsipókom (Rocky) morci lesz, azt meg nem venném a szívemre... Jók legyetek, pupákok! Jó éjt!
Tudom, hogy keskenyebb, viszont az ára kicsinykét vastagabb és őszintén szólva annyira nem tetszik... Mármint gyönyörű, meg minden, de ha külső alapján böknöm kéne, akkor az enyémet választanám... ...és jelen pillanatban akkor se adnám oda, ha ingyen idehoznának egy újat... Nekem ő a megvalósult álom...
nekem meg nincs oylan (merűgfizethető mocc ami elég nagy.. :( )
Most lesz egy komoly kérdésem. Az új cbr600 nem tetszik? Mert az sokkkal kisebb mint a Tied! Ültem is rajta, meg keskenyebb az ülése. Ha erről a lábújhegyed leér, akkor ott már a fél talpad lefog! Tényleg alig nagyobb mint egy NSR.
Nemisrosszötlet
Ilyet már gyártanak az RR-re is